Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Co mi staci k týhle hře je pokračování libovýho příběhu nový zbraně ruskej dabing a český titulky..
  • doufám že ten humus co byl na konci potkáme jen asi jednou za uherskej rok jinak nám bůh pomáhej
  • na datum vydání této hry zase připadá herní svátek...
  • Až na pár drobností nenabízelo nic ani první metro. Jen prostředí(nevyužitý) a grafiku(náročnou). Zbraně zajímavý,maska a vyroba elektriky taky fajn, ale jinak moc koridor(i venku). A gameplay video novýho mě spíš odradilo než nalákalo. Škoda. Asi si radši přectu z tohohle prostředí "jen" knížku nebo šáhnu po (novým) stalkerovi..
  • zda se me to nebo je to zas jen tunel,tunel,uzky tunel,tunel,kolej,tunel,...tohle uz tu bylo v prvnim dile,snad bude mnohem vic akce na povrchu.uvidime az to vyjde ale ukazka noc moc
    • Tak v metru je logicky jen tunel a podzemní chodby , navíc je to po apokalypse a kdeco je zavalené nebo nepřístupné. Ale je fakt že venku by to mohlo být rozlehlejší i když taky po jaderném útoku tam nebude daleko přístupná cesta. Mě to tak nevadí , hra si zakládá hlavně na atmosféře a to se jí daří na výbornou .
  • co sa atmosfery tyka tak to vyzera uplne uzasne, uplne neuveritelne krasne
    ale ten gameplay moc potesujuci nie je, zda sa mi

    prveho strazcu podreze, do druheho vypali davku, je v tuneli a je 10 metrov od stanice a ludia na stanici nepocuju vypalenu davku z kalacha v tuneli???? asi tazko
    ludia nepocuju ranu do jednej lampy blizko stanice, a nepocuju ani ranu do druhej lampy ktora je na stene stanice? a do tretice, nepocuju ani vystrel do kotlika ktory ma zhasit ohen (musim sa priznat ze na to som pozeral s otvorenymi ustami (: ...)? to je naozaj stealth pristup.

    no a potom vytiahne gulomet a ide jak rambo, nieco mi hovori ze mal nesmrtelnost, asi aby v predvadzacke nekapal a dostal sa tam kam sa dostat treba, lebo to hral dost dementne

    ale aj tak, ten gameplay vyzeral dost zmainstreamovany, dalsie studio co to nepochopilo a mysli si ze sa prizivy na miliardach iducich do CoDu len za to ze doj*bu svoju hratelnost aby sa degradovali na tu CoDacku. skoda. No atmosfera vyzera byt proste uzasna
  • Vypadá to parádně, až na jednu věc - autoři říkali že chtějí střelbu vylepšit na úroveň CoD (podle mě Metro mělo střebu daleko za hranicí představ Infinity Ward ale dobře) .. a teď koukám a zbraně nekopou... vůbec. Doufám že to jěště změní, jinak to zatím vypadá působivě.
    • No sak to je ta uroven chovani zbrani ala COD,cize se jim to podarilo,bohuzel.
    • Joo zbraně maj divný..nekopou..natahuje závěr i když má náboj v komoře a ty zvuky nabíjení taky strašný..
  • S předlohou to už moc společného nemá (resp. nic), ale i tak se těším.
    • Ale trochu jim s příběhem pomáhal .
    • nj ... mozna stoji za zminku informace, ze pokracovani od Glukhovkeho Metro 2034 by melo byt v CR k dostani za 14 dni ...
      • Chomaco
        Ja neviem ako vy cesi ale prave mam vedla seba polozenu Metro 2034 (knihu)
        • sorry .. ale posledna kniha ktoru som cital v slovencine bola povinna literatura tusim od Chrobaka a to je tak 15-17 rokov dozadu .. tj. dakujem nie, filmy a knihy radeji v cestine ;) .. nic proti slovenstine .. je krasna a lubozvucna :)
  • na akom fete ides ? *15*
  • bude to i na PS3??
    • vsechny platformy

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit