Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • "Testeři hry zatím používají sestavu právě s grafikou GTX 480, procesorem i7 2,3GHz a 6GB RAM" No a to je přesně ono. A pak má být hra optimalizovaná. Když chtějí zajistit prodej, měli by optimalizovat hlavně pro střední třídu.
    • lidí nebo kompů:D Ne vážně, konzolovej port musíš testovat jedině na takovejhle strojích, protože je obyčejně tak neskutečně zprasenej, že na ničim jinym pořádně nepoběží :)
  • lol tys tomu dal. ATI byla a je AMD. ATI je grafická divize spadající pod AMD. Dnes AMD víceméně už název ATI používá nebo jen zřídka.
    • to bylo pro: Calwin (anonym)
      Ne AMD koupil ATI takze ATI spada pod AMD
  • jindra.veliky
    jak se muzu stat takovym testerem? za hrani her bych rad mel peniz *4*
    • ty se spíš staneš pacientem v zařízení pro mentálně postižené jak tě tak čtu tady na fóru
    • smejki
      už jen testovat překlad voser, ale testovat hru? to bych asi nedal

      jinak testerem se nejlépe staneš tak, že budeš doma sedět na zadku a někdo tě najde. *3*
    • napřed zkus nemyslet na peníze :)
    • jaj ty decko sporste :)
    • betatesting je velice náročná, úmorná a hrozná práce, dělal sem pul rok a nikdy více... hold nějaký děti si myslej že jen hrajou a to je všechno
      • pro jakou firmu?
        • rancor1223
          Pro Bohemia Interactive určitě ne. Tam se netestuje ani Alfa :D
          • tak tak to máš pravdu... už si ani nepamatuju nazvy her, ale vim že 80% z nich nevyšlo :D
            • sry, ale samy kecy...
  • s teselací na plno bylo Metro 2033 doposud jedinou hrou kde jsem už s průměrným FPS spokejenej moc nebyl.

    Chtělo by to máknout na optimalizaci bratři z východu. Sice mam východní hry rád, ale ta optimalizace bejvá obvykle dost děsná.
    • nemate sajn co je to optimalizacia. hra ma najmodernejsi engine ktory aby vzeral tak ako vyzeral potrebuje vykonny hw. (ked nemas dobry hw daj si to low nech to mas ako na konzole.)

      ale nie, potom dojde nejaka hra s prisernou konzolo grafikou ktoru rozbeha aj notebook a potom tu pochvalne pisete o dobrej optimalizacii. vy hlupaci!
      • no tusim zrovna u metra se sami vyvojari priznali ze nektere casti sou site horkou jehlou. Ale na gtx580/HD6970 se to da hrat na full detaily.
        • Jo, ale se dvěma pokud mluvíme o max detailech aji s vyhlazováním (alespoň u 6970, s 580 nemám zkušenost i když ekvivalent 6970 je spíš 570).. jak tě teda jinak baví hrát s 25-50 fps, tak aji s jednou :q
        • DOF je největší problém. Když to zapneš tak FPSka ti jdou min o 50% dolů.
      • Jo tak teď jsi nás všechny vypek! *16* *16* *16*

        Ne vážně :D optimalizace nemá nic společného s tím, že dobrý engine potřebuje ke svému chodu dobrý HW. Dobrý HW by měl být jen plusem, aby sis mohl zapnout složitější efekty a grafiku (čili přechod z Extra na Ultra atp).

        Příkladem buď Crysis 2 a celej CryEngine 3 - tj dobře optimalizovanej engine, u kterého lze přidat super efekty pro High-end ;)
        • crysis 2 je v prvom rade downgrade povodneho crysisu a ta grafika sa stym nemoze rovnat.
          • Ne bohužel ani teď nemáš pravdu. Crysis 2 je s DX11 packem a HD texturama technologicky vyspělejší než první díl. Můžeš s tím nesouhlasit ale to je tak jediné co s tím můžeš dělat.

            Např: http://pctuning.tyden.cz/multimedia/hry-a-zabava/21436-crysis-2-velky-rozbor-directx-11
            • S texturama souhlasim. Je to bída a HD je tam jen kvůli tomu že je to in.

              Samotný engine ale první díl bezpochyby převyšuje.
            • ty HD textury jsou k smíchu a taky bylo vydět že to s HW náročností nic neudělalo. Prostě to odflinkly.
      • No je vidět že tomu rozumíš.
    • jesusek
      Tak Metro 2033 je podle mě jedna z nejlépe vypadajících her vůbec. A dvojka vypadá ještě líp. Já se spíš bojím co provedou s hratelností a atmosférou.
    • Asi im este niko nepovedal, ze viacej neznamena automaticky lepsie :)
      • co sa fps zanru tyka tak to plati. vynikajuca grafika robi vynikajucu atmosferu a metro 2033 je najlepsia fps strielacka za posledne roky. dnes som si zahral rage a je to absolutna tragedia. stacil mi jeden level a viem ze to uz dalej hrat nebudem.
        • Ja som myslel tie HW naroky. Ja skor ocakavam ze sa pokracovanie s rovnakym enginom lepsie odladi a optimalizuje a nie ze sa len zvysia naroky. Inac Metru by naozaj prospelo nejake detailne nastavenie grafiky, viem si predstavit ze vypnutim teselacie by to bolo podstatne sviznejsie.
  • A tak to má přece být ! :) Nemůžeme hrát jen superhratelné hry s low grafikou, někdy je třeba dokonalou hru se super hratelností a grafikou zároveň, tak doufám že to nebude zas jen béčkové pokračování, jak to někdy bývá...
    Na co pak ty nové kompy kupujeme :P
  • Ještě že mám PS3 a nemusím mít strach že se bude hra sekat i na low detaily, sice ta grafika bude na konzole horší ale určitě plynulost zaručena...
    • To je wůůůůl.....co je to ps3 *1* *1* *1*
    • Danieledl
      Ne asi *15* koupíš a hraješ, žádný problémy. A nemusíš se starat o to, jestli máš nice grafiku a já nevim co ještě.
      • conflig
        to je sice pravda ,ale příde nová konzole a máš po hraní *3*
      • Nechapu minuska mate pravdu xD koupis a hrajes nestaras se o grafiku skoro vse je tam horsi jak na PC ( graficky) PS: nemam rad konzole jsem pckar xD
  • rancor1223
    A teď požadavky na Ultra :D Takže 2x 580 :D
    • Juchuuu Mááám.... *5*
    • Guide
      Já bych bral požadavky z budoucnosti *15*
      • rancor1223
        Myslíš něco jako GTX595 :D nebo rovnou pro novou řadu AMD 7000? *1*
        • Guide
          Něco takového, akorát grafika by měla nějaké zcela nové označení a byl by to brutus *1*
  • Jazz
    Ó Můj Bože, už zas ty jejich "ÓMŮJBOŽE" nároky ?
  • Když jsem viděl ty videjka tak by mě ani nenapadlo že to pojede takhle hladce (jestly je to teda pravda)
  • "...pojede na lepsim hardwaru..." co to je za obrat? aha... levis...
    • nice, sem ani necekal opravu. ted uz je to srozumitelnejsi.
    • Teď ještě na čem to pojede líp - jestli AMD nebo ATI. *16*
      • Nechtěl jsi říct ATI nebo Nvidia *1* pokud vím tak AMD je procesor *2*
        • i tak AMD ma pod sebou ati stacilo napsat amd nebo nvidia xD
          • Jazz
            Ne, ATI je AMD.
            • Ne AMD koupil ATI takze ATI spada pod AMD
      • ted nwm jestli ste si stim amd nebo ati delal srandu na neho nebo s te to myslel vazne xD

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit