Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Co kdyby tu někdo napsal, že to vychází i na PC? :)))
  • Tak to je aspon april
  • Jack1947
    Pani, ten Veskoslav bude zachvily Legendou, a bude se jeste o nem dluoho psat i po smrti... myslim ze uz by se pomalu dal zavest jako povinna cetba ve skolach - minimalne pro par fanousku tady na Games. "Vesele, vesele blijte na Veskoslavovu pocest" *2*
  • Tohle je fakt ustav. *1* Pulce lidi tady veskoslav leze ocividne na mozek, nekteri z nej maji dokonce snad i nejake trauma.
    Jinak si tohle uz vazne nedovedu vysvetlit. A kdyz sem byl za veskoslava nekolikrat oznacen uz i ja, tak jsem se musel vazne smat.
    Pokud je to jen nejaka zvracena forma srandy, tak fajn, kazdej se bavi jinak, ale pokud to skutecne nekdo mysli vazne, tak by se mel nad sebou zamyslet a mozna i najit nejakou tu odbornou pomoco, protoze to s nim je hodne vazne. *1*
  • vtipné, PC vs PC v černé krabičce.. a i to stačí na boj za poměřování šulina. jen doufám že hráči ještě nevymíraj.. :/
  • vsechno je koridor.vse ma pocatek a konec,kazdy nema rad otevrene mapy a bloudit a bloudit! Ja gta5 vypnul asi po 11h,mladou uz to taky nebavilo,ale 90%lidi ano,proste tisic lidi tisic chuti,ti co hrajou sporty tak me s rpg a s the last of us kopli do prrr.s klikacka bych vas zas ja osobne kopl do prrr.asi tak
  • Řeknu pár slov k mému údělu na Games.cz a budou to také mé poslední slova než zase započnu svoji práci. Byl jsem poprosen, abych se snažil eliminovat Veskoslava a jeho psaní pod skrytý anonymy. Moje technika je jednoduchá. Po vzoru Troll detected používám Veskoslav detected. Od teď se zase budu soustředit na svoji práci. Mám vytvořený account, jelikož Veskoslav se snížil na to , aby mi ukradl nick a napsal pod Vrooka Veskoslav detected. Veskoslava kontroluji podle ip, čili nebojte se, že bych někdy chybil. Budu tu minimálně půl roku a pokud by bude obnovena smlouva, tak klidně i déle. Uvidíme, jestli Veskoslavovi znepříjemním psaní pod anonymy.
    • pacient *1*
    • A pak ses probudil s rukou v nocniku *1*
    • Veskoslav detected
  • Veskoslav Detected as Snori_Nosohryz@tiscali.cz.
    • panic bez života detected *7*
    • Proc mas skryty ucet? Odtajni se, at zjistime, co jsi zac. Nebo se stydis?
      • Kriplik detected
      • Veskoslav detected...
  • Vrook
    Ježiši tady je zase nablito.
    • Veskoslav Detected
      • Vrook
        Víš jak poznáš, že nejsem Veskoslav? Protože Veskoslav by ti nenapsal, že jsi jen ubohej zk*rvysynskej zm*d, co 24/7 sedí na PC a píše pod random commenty "Veskoslav detected", a že jsi horší jak kdejakej cikán, kterej sice taky nic nedělá, ale alespoň sedí na lavičce v parku na čerstvym vzduchu, ty vyj*baná mr*ko. Nažer se a chcípni a nebo běž raději ukončit svuj smutnej život a zab se.. Neboj nemusíš ani nikam chodit a odlepovat svoje tlustý tělo s proleženinama od židle, můžeš se zabít rovnou u compu, jen najdi něco ostrýho a bodni si to přímo do krku. Uděláš dobrou věc nejen pro sebe, ale i pro celou společnost, páč nebude muset živit kripla, kterej svuj smutnej život zasvětil nicnedělání a pruzení v diskuzích, jelikož je v nějakym divnym stádiu autismu, že mu dělá face to face kontakt problémy.
        • Snori_Nosohryz
          Zbytečně se čílíš. Já si účet ponechám, ale nebudu psát do diskuzí. Ten anonymní špinavec to má jako krmivo pro prase. Co s tím naděláš, když nemá pc/konzoli a píše z knihovny, kde nejsou hry, takže nemůže nic psát k tématu a jeho slovní zásoba se omezuje na dvě slova. Ale jak vidíš, tak takový n či dollar jsou buď to samé individuální mimono nebo stejný druh provokatéra.
          • Vrook
            Hele já se v internetový diskuzi nikdy nečílim, vulgarismy používám z 95% s naprostym klidem. Jenom jsem dospěl k názoru, že neni třeba plejtvat slušností a civilizovanou argumentací na někoho, kdo očividně nezná ani význam těch slov, a rozhodl jsem se popsat toho člověka tak, jak si ho tu představuju imho nejen já. Prostě jen jako nepovedenou variaci na člověka. *3*
            • Snori_Nosohryz
              Proč píšeš jednou jako skyrtá identita a jednou jako anonym?Není to to,co vyčítáš ostatním? *7*
            • Vrook
              A to jsem přesně já. Příště ti vypustim na ksicht h*vno. *3*
            • A dobře jsi udělal. Vzepřel ses všem konvencím a vypustil si ze sebe své pravé já, čili omezeného hulváta.
          • Neříkal si, že odcházíš na hrej,cz a pozdravil jsi Veskoslava?
        • :D hezký. Zasmál jsem se. Ses podíval do zrcadla a začal si psát co?
      • Veskoslave detected as Hledač pravdy for now
        • Veskoslav Detected now.
          • Se proboha vzpamatujte. Jsem snad já taky Veskoslav???
        • Já nejsem Veskoslav se vzpamatuj.
  • Nechcete udělat regulérní volby na vyhoštění Veskoslava z Games.cz? Jedno IP= jeden hlas a hotovo. V případě schválení návrhu 49 Vyhoštění Veskoslava by mu byl smazán acc a zablokován vstup z jeho ip a jeho proxy ip. Děkuji za projednání návrhu.
    • Snori_Nosohryz
      A co prvně zákaz anonymů? Aby jsi nemohl psát pod více nicky? *1* Kdo mi zaručí, že nejsi pan Dollar? A jedno IP=jeden hlas? *1* Kolik ti je? 10, že neumíš pomocí proxy toto "pravidlo" obejít a tak si jednoduše naposílat miliardu hlasů? Co nam to, že jsou z Uzbekistánu, Panamy a jiných srand *1*
      • Veskoslav Detected *7*
        • Snori_Nosohryz
          Asi se vesele vrátím na hrej.cz....Zdejší komunita bláznů, kde se neustále řeší Veskoslava už mi začíná lézt krkem.....Ze začátku to možná byla sranda, ale čím více to někdo píše, tím více mě to ujišťuje pouze v tom, že buď je tu jeden blbeček Hledač pravdy po 50 nicky nebo je zde hodně divná diskuzní společnost, která prakticky nikdy nediskutuje k tématu....
          • Pozdravuj Veskoslava
            • Snori_Nosohryz
              Nevím proč, když s ním nemám nic společného. Ale jak vidím, dělá ti to dobře, tak jo, pozdravím ho.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit