Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hanzales
    Ty jo mohlo by se zavést něco jako DLC a PDLC (paydownloadable content), to by se v tom člověk pak i lépe orientoval, pač je sem tam i dost DLC obsahu zadarmo.
    Hento tak jako tak, ať už tu to nové metro je. Jedničku jsem dohrál zase nedávno (a teprve ji pořádně pochopil), posunul se zase kousíček blíže k ultímátnímu ultra nastavení :) ale hlavně si užil tu atmosféru. Některé lokace, jako třeba ty s překladištěm a tím okruhovým výtahem.... no prostě blaho. Tudlecten nástupce vypadá ještě lépe. Sice někteří mutanti vypadají až moc zmutovaně, ale o to větší to bude psycho :) No a způsob hry, kdy se více do hloubky prozkoumává okolí a vrací se do bezpečí dát se dohromady, to můžu. Hlavní je, že na tom dělali stejní lidi, o to lépe že o to zkušenější a pokud vychytali ty trochu divné ozvěny zvuku, či poladili reakce AI na vzbuzení alarmu, kdy mě štvalo, že stačila jedna chyba při kradmém postupu a celá mapa se najednou splašila a šla po mně... Pokud tyto dvě menší neduhy zmizely, pochrochtám se blahem!
    • Hezky řečeno kolego hraničáři *3* *5*
  • Čeština na konzolovou verzi se vždycky hodí, takže za ni jsem rád (i když aj umím). Kdyby distributoři začali vydávat více her i na konzole, tak si myslím, že prodeje na tom budou hned lépe.
  • By ma zaujímalo, kerý chuj vymyslel DLC systém. Pochopím datadisky, ale DLC? To akože si kúpim auto a aby som nemal riť otlačenú tak si musím kúpiť sedačky za extra sumu?

    Och moj bože, kam sme sa to dostali?
    • S timhle souhlasím, je to jasný tah na naše peněženky, nicméně Metro je v tomhle (snad) výjimka, a tak to i zůstane - v jedničce bylo taky jediné DLC, a to bylo naprosto dobrovolné, a ten, kdo nechtěl utrácet, ho prostě nepotřeboval... (byl tam extra těžký herní mód a 2 speciální zbraně, které ale stejně nepotřebujete *3* ) Takže tady to bude nejspíš stejné - prostě extra hardcore obtížnost + náboje. A to, že je to v základní verzi, je nejspíš kvůli tahanicím a odloženému vydání *3*
  • Jo DLCka a Cenega je super sprava. Asi tak ze doteraz nemame Scorchers DLC pre Rage...
    • Nebo DLC pro Dishonored...jeste ze jsem vzal normal anglickou verzi
      • No problem prave je, ze pri aktivacii na Steame sa ti bez opytania preklopi na verziu lokalnu. Ja som mal New Vegas z anglickeho Amazonu, ale ziadne DLCka som kupovat nemohol a potom ked uz sa konecne uracili spristupnit aj Ulti verziu, tak som mal zasa problem ze sa verzie bili a bud to fungovalo iba s CZ titulkami a ked som to prepol do angliny, tak mi to stiahlo iba polku hry. Support to vyriesil asi po dvoch tyzdnoch tak, ze mi z profilu odobral komplet New Vegas a dal ho tam nanovo. Clovek ked nezazije, neuveri :( Ale ked si teraz pozres Dishonored na Steame, tak tam to prve pribehove DLC normalne vidis, 16. aprila., co som prekvapeny a zmateny, kedze trial neni pristupne.
        • Ta verze zustane stejna. Pokud jsi koupil New Vegas z Amazonu, tak jsi DLC nemohl na Steamu koupit protoze jsi byl porad v SK obchode. By jsi je zase musel koupit na Amazonu nebo nechat poslat od nekoho z US.

          Co se tyce DLC k Dishonored tak udajne na RHCP verzi vyjde a s nim i starsi Trials, kdovi jak to bude. Ja si ho zase budu muset sehnat odjinud protoze mam ROW.
  • To je k smíchu tohle vůbec nazívat DLC, stupeň obtížnosti by přece měl být základ hry. V 2033 byl Ranger mode normálně...
    • Nebyl, byl taky stáhnutelný. Až po asi roce vyšla GOTY a ta to měla v sobě. A pokud nemluvíš o hře stažené z netu (kde to bylo zdarma k tomu), tak to myslim za poplatek bylo...
  • a pritom uplne staci ignorovat dlc. nebudu obraty, nebudu dlc a bude klud
    • akurat ze nizke predaje pripisu vysokej miere piratenia a budu frcat dalej
  • KIMCID
    DLCčkem v základu NA VÍC?
  • Ještě by mě zajímalo, zda dabning bude originál ruský, nebo pitomě anglický s ruským přízvukem.
  • takže v podstatě vyjde hra, která obsahuje možnost si ji zahrát na těžší obtížnost (nevídané, vskutku), ale aby si lidi připadali, že mají něco navíc, odemkne se jim k tomu nová puška a může se tomu říkat směle DLC... martekting je fakt svět za zrcadlem *1*
    • DLC tomu říkají proto, že to původně jako DLC mělo vyjít *3* . Ale jako omluvu za odložení vydání to dali gratis. Navíc, v základní verzi bylo v Metru 2033 asi 5 obtížností (a ta pátá byla safra záhul) a Ranger Pack k tomu přidal 6tou pro hodně hardcore hráče *3*
  • Předobjednáno :D ,už se na tu atmošku hrozně těším ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit