Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Xcomik
    Hezká myšlenka ale sama o sobě je Redux nijak neoslnivý takhle kdyby ty díly byly komplet propojené a připojené do příběhu i DLC tak by mě to samo o sobě začlo zajímat to že upraví grafiku a vylepší u jedničky stealth ještě ze hry nedělá něco co bych měl finančně podpořit za 20 euro
    • Znáš to, nebo měl bys to znát. Tohle je na přilákání lidi, kteří ještě o Metro nezavadili a 600 na next gen hru je více než férová. Krom toho ta hra je skvělá a jelikož spousta lidí to ještě v poličce nemá, ikdyž to hrálo, ale plánovalo podpořit, tak jsme zase u bodu jedna, kdy je možná právě tohle zlomí.
  • flash789
    docela smutny, místo novych next gen her tu mame lesteni starych..napred Tomb Raider, ted Metro..bida bida
    • vokr.cz
      Tak když vývoj her stojí opravdu hodně, vydavatelé duší studia jak se jim zlíbí. Třeba 4A Games, mají svůj titul vypiplaný a vydřený, že skoro neměli co jíst. Ale chápu, že to nemůže vědět každý. Konzole brzdily vývoj, takže něco zaplatí tu nucenou pracnou optimalizaci. Lepší je aby studio co něco umí přežilo, než aby někdo nespokojený vzdychal, že mu nechutná. Nauč se vařit sám kámo :)
  • a vubec hardwarove požadavky co? bude vylepšena i optimalizace?
    • misho8723
      V prípade 2033 áno
  • BIS by to dala do patche zdarma.
    • bože jak já nesnášim ten jejich engine co neumí pracovat s AMD procesorama, jejich patche si muzou strcit kam slunce nesvítí
  • Jack1947
    Zbytecne, ten kdo chtel hral obe hry +DLC nevidim duvod proc by si porizoval znova to same jen s nejakym vylepsenim? Za me tedy rozhodne ne. *3*
    • Vidíš Jacku. Já třeba na hry moc času nemám. S.T.A.L.K.E.R.A jsem objevil až nyní a tohle si koupím také velice rád.
      • Jack1947
        Teda Stalkera jsem mel v den vydani. To ma co dohanet hochu. *3*
        • správně správně, STALKER je modla, ted uz tejden refreshuju ModDB a čekám na 2. patch k Lost Alpha... to je teprv něco, fakt totální hra
        • Kupit zabugovanou hru za nejvyšší možnou cenu, a dělat zdarma testera pro ty co si jí do roka koupí opravenou a za polovičku-jseš fakt borec lol.
          • Jack1947
            Tak co vysli tusim pozdeji patche a hra se dala hrat... mimochodem lepsi zabava nez COP a amni clear sky nebylo nic extra. Jo, jsem uplnej machr. *4*
        • No tak to jsi fakt borec, asi si tě vystavím na poličku
          • Mato1987
            :D:D:D:D
  • Dosud sem co se týče Metra dával přednost knižní předloze a stále mi je bližší než herní zpracování ale v případě že někdo z rodiny bude váhat nad obsahem vánočního dárku tak bych tuto edici nepovažoval za špatnou volbu a dal jí šanci *5*
    • No vidíš a mě první Metro hra dostala ke knihám... *15* , ovšem redux verzi si asi nepořídím, i když jsem PC kupoval loni a není to žádné ořezávátko, tak tady bych to už asi neutáhl, protože jsem viděl, co mi to dělalo při Last Light....
      • Já ani nedokážu vyjádřit míru zklamání z nevyužitého potenciálu knižní předlohy ve hře. Jak jsem se těšil na Hare Krishna, kteří chtějí vyhodit celé metro do Nirvány, satanisty prokopávajíc se do pekla a podobně. Nebyla to zlá hra, ale...
        • Ale tak je to vzdycky, at uz u filmu nebo u her... presne proto sem si nejdriv zahral metro a pak cet knihu, zahral stalkera a pak cet piknik u cesty... obracene je to vzdycky zklamani, ale takhle jen pozavas v knize co bylo v druhym mediu s lehkym nostalgickym usmevem a mozna i pochopis par veci ktery ti ve hre probehly kolem hlavy bez povsimnuti...
  • Veskoslav
    Tak ono je sice fajn, že tu někteří srovnávají s Deus Ex a 5 euro za rozšířenou verzi (tam moc rozdíl nevidím). Ale vezměte si kolik stojí současné M:LL samostatné bez DLC. 19 euro. Což my, co vlastníme obě hry (obě za 800+DLC) se nevyplatí si tuto edici koupit, pokud nebude někdy zase v akci. Ale někdo, kdo to koupil v akci za 5,99+7,99 je 10 euro za lepší hru prkotina. Navíc kdo nemá DLC, tak ho to vyjde levněji než si je dokupovat v rámci SP k původním hrám.
    • misho8723
      Tak na Steame mňa vďaka tomu, že hry už vlastním, vyjdú na 20 Eur.. a to dám s radosťou za takéto vylepšenia .. hlavne vylepšenia v Metre 2033 ma veľmi zaujímajú a ak fakt hra pôjde tak dobre ako LL, tak nie je o čom
      • v 1. metru byl jedinej "problém" Depth of Field, když sis tam nastavil Bokeh tak se to cukalo všem... no ale rozdíl mezi Bokeh a normalním DOF zas tak velkej v ty hre nebyl... takže stačilo vypnout tuhle píčuru a jede to na 60fps na novejch kompech, nevim co tam chtej optimalizovat, snad jen ten nepodstatnej bokeh lol
  • MrSanta
    "vlastní verze staronového Metra dočkají též uživatelé Linux a SteamOS" - to znamená, že to bude SteamOS only?
    • slovo tež se nerovna slovu jen....
    • Mato1987
      určite to nebude exkluzívne pre SteamOS, nascrolluj si požiadavky
      http://store.steampowered.com/app/286690/?snr=1_5_9__205
  • celý šklánek se mi líbil a doslova mě nadchnul, bohužel jsem došel k ceně... 40eur za obě hry???? to má smysl, leda pro člověka, který ještě nevlastní ani jeden díl... Měli si vzít příklad z vylepšený verze Deus Ex - platil jsem jen 4 eura - to mi přijde jako vhodná cena...
    • misho8723
      Ak vlastníš obidve hry na Steame, tak dokopy ta hry vyjdú na 20 Eur
    • Mato1987
      niečo podobné spravil square enix s tomb raider, chválabohu, že tá hra vyšla len na nové konzoly, ináč by som penil....keby rovnakú vec spravil deep silver, nič nepoviem, ale oni to proste predávajú na PC ako novú hru.....
  • a to jako nemohlo byt vyleštene hned? no nas*at!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit