Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • michaliuz18
    a kdy to bude? o vanocich? na store stale nic neni, iba super star wars
    • ucho
      tak to se díváš blbě...
      • michaliuz18
        a kde to mam teda najst? mudrc
        • ucho
          odkaz máš hned na úvodní stránce:
          https://store.playstation.com/#!/en-cz/playstation-2-games/cid=STORE-MSF75508-PS2TOPS4
          • michaliuz18
            ale kde to mam na store hladat? ani v digital downloads to nie je, ani v novinkách, ani deals & offers tak kde kua?
  • Jediný co chci je Time Splliters 2, Burnout a MX Superfly :D Jakmile bude byť třeba jen jedna z nich dostupná, tak kupuju PS4 :D
    • Nechápu. Emulátor rozjedeš snad na jakýmkoliv dnešním PC s dedikovanou grafikou. Dualshock se dá připojit buď přes kabel nebo Bluetooth (popř. můžeš použít jiný ovladač). Nebo si z bazaru můžeš koupit PS2 za pár šupů. A všechny tyto varianty vyjdou líp než kupovat PS4...
      • Jsem konzolista, tudíž emulátor pro mě nepřipadá v úvahu. Zkoušel jsem, hry rozjedu, ale o nějaký plynulosti nemůže být na mým PC řeč. Stejně tak nemá smysl kupovat starou PS2 a k tomu ještě všelijak shánět hry (žádnej warez, jen origoš). Mám doma PS3, na poličce se rýsuje místo pro PS4 a další konzole už se mi sem nevejde :D
  • Od kdy Twisted Metal: Black není klasika? Je to jedna z nejlepších destruktivních závodních her.
  • Rogue Galaxy zrovna jede skvěle i na PC s emulátorem PS2 .
    Na to že je to asi jediná zajímavější z 8 zaváděcích titulů...

    A přitom za lokalizovnou kompletní sérii či alespoň "Front Mission 5: Scars of the War" bych jim ruce utrhal i za takovou cenu .... no nedočkal jsem se na PS3 , na PS4 v kvalitní PS2 nedostatkové zboží už ani nevěřím .
    • Front Mission 5 ma amatérskou (velmi kvalitni) lokalizaci do anglictiny a na emulatoru jede jedna basen
      .http://frontmission.info/wiki/pmwiki.php/Main/Downloads
  • 400 Kč, oni snad spadli z višně nebo přilítli z Marsu, nechápu kdo by tohle znovu zaplatil, leda blázen...
    • Pokud si to nekdo bude chtit zahrat na PS4 s trofejema atd., tak 400kc fakt prezije.
      • No zrovna na ty jejich trofeje jim zvysoka ...fakt přežiju i bez nich ;)
        • Ty mozna ano, ale mnoho jinych to bavi.
          • :) Tak hodně štěstí ... Stačí mi levelování na Steamu a jeho achievementy (...k ničemu) .
            Vždycky miluji kolegy co si kvůli platině v liště nařizují budík aby zahráli mulťák s japonskými domorodci , když u nás každý na coop v MGS kašle .
    • ucho
      zaplatí to ten člověk, který si to bude chtít zahrát na PS4, navíc tyhle hry budou dávat počítám často doakce, takže bych si tipnul, že ceny budou tak poloviční.
  • ucho
    Tak nevím, jestli mě z tohoto něco láká ke koupi. Já dnes koupil God of War 2 a Ratchet and Clank: A Crack in Time... Do Vánoc mám tedy co dělat...
    • PS4 mi teprve přijde v týdnu, ale to tam fungují i PS3 hry, jako je R&C? ..někde jsem četl, že né.
      • ucho
        ne, já mám PS3 i PS4 a to hraní tak nějak střídám. na PS3 ještě sjíždím nějaké klasiky, na PS4 většinou novější věci. no fronta her ke hraní je obrovská, tak se tím musím nějak prokousávat :)
        • Ahá ..no že právě já ps3 ani ps2 nemám, tak jsem si chtěl sjet na ps4 časem všechny R&C ...tak nic nó :D
  • Rogue Galaxy je vyborne JRPG s herni dobou přes 100 hodin, kdo nehral a ma tenhle zanr rad tak za tech 400kc to je zadarmo.
  • Doufám že časem dojde i na NFS Underground 2!
    To se budou v EA divit až bude mít 3x lepší prodeje než ten jejich nový šit *1*
  • koupit? to jako, kdo to uz ma na ps2, tak ma stejne smulu? chce me tu snad nekdo umucit smichy? *1*
    • napada me k tomu snad jedine, exkluzivni zpetna kompatibilita *1*
      • To neni zpetna kompatibilita. To je klasicky remastrovany port hry na novou platformu.
        • vsak, exkluzivni loupez za bileho dne, nejhorsi je, ze to dopadne jako vzdycky, vyprahli konzolisti to budou kupovat, protoze nemaj co hrat, tuhle se ve fightclubu polacek divil, kde se ta remastrovaci vlna bere, ze to nebejvalo zvykem
          • A CDPR se svym GOGem jsou take loupeznici okradajici vyprahle pc hrace? Smir se s tim, ze nekteri z nas mame o starsi hry zajem a jsme ochotni si je koupit. Ja treba na GOGu kupuju i hry, ktere mi lezi doma ve skrini na DVD. Za to pohodli mi to stoji.
            • gog utoci na penezenky linych nebo neschopnych zprovoznovat si stary hry, navic stoji vetsinou par susnu, ne 400, sony drzi ve svy zlaty kleci pod hw zamkem hrace za koule a haze jim drobky (kdyby na ps slo hrat stary hry a za vylepseni by clovek platil, budiz, pokud neni jina moznost je to loupez)
  • Draken69CZ
    To vypadá že vydají Uncharted 4, arkádičku se jménem GT a konec pak už jen znovu vydají co už jednou nebo dvakrát vydali a bude se čekat na PS5.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit