Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nekromant33
    "Viděl jsem film z camripu, CGI bylo rozmazané, polovině slov nebylo rozumět a v nočních scénách nebylo nic vidět. Být to celé live-action a Rko, určitě by to natočené na mobil vypadalo lépe. 4/10. Provar."

    - Diskutér z Games.cz, 2015
  • Pro mě rozhodně překvapení, orkové vypadaj dobře, i mají duši....
    Ostatní co tu nadáváte, že orkové nejsou orkama, ak běžte na jinej film. Protože orkové z BlizzUniversa jsou normálně smýšlející bytosti. To co máte na mysli jsou bersekři, nebo úplně vymletí zelení okrové, kteří mají v sobě krev Mannorotha.
    Ale normální orkové byla silná rasa, která se snažila sžít s aspekty, tradicemi, elementály. Protože většina klanů vedly šamani, druidi, hunteři... Pouze až při věku Pekelných Pánů, se zelení orkové dali pouze na válečnickou dráhu, kde pak i vůdci byli válečníci.
    Ale zase to nebyla mírumilovná rasa, aby zde rádoby trollové mě nechytali za slovo...
    Každá frakce se chce rozpínat a dobývat, což některé kmeny ještě před klasickým W3 lore, dělali víc než dost.
    Nenávist Orků vůči lidem pak vznikla, protože je lidi kvůli svým proporcím využívali jako pracovní sílu v koncentrácích, před tím pouze bojovali o teritorium s horskými Obry, Ogry, kde dokonce byl věk války s Dvouhlavými Ogry (zlobry), kteří byli větší jak orkové, více krvežízniví a chtěli Orkskou poslušnost...
    Warcraft svět má strašně velký a obsáhlý svět, takže lidi co zde píšou, že film nemá z čeho čerpat, tak se pletou. Protože i samotný World of Warcraft má neuvěřitelně krásné příběhy, kde každá rasa má minimálně 3 příběhy na úrovni Tolkien - Jackson LOTR, a dalo by se z nich vysekat ještě víc
    • He7he
      No to je alespoň pár zajímavostí k tématu. Ne jak banda trotlů, co tu špekuluje o tom, zda to bude pro dětičky a jestli to bude makový. Palec hore.
  • hlavně, aby to bylo koukatelný i pro lidi co nehráli WoW
  • MalyZeli
    Ha... ty komenty na YT u CGI traileru na ruzny hry... "To by bylo hustyyy mit celej film takle v CGI, mazeec!" A najednou je to strasnej problem a hnus.. vzpamatujte se.... tohle bude pecka jak svina.
    • podprůměrný animák...a ještě pro fandy...provar.
  • TheLordoftheNonsense
    Můj připitomnělý názor k diskuzy: Jestli celý film bude mít kvalitu filmových sekvencí w3, tak jsem si jistý, že to bude...no... *slint na triko*... však víte. Kdo je zaujatý proti warcraftu jako lore či francise, tak ten to bude nenávidět. Hráči warcraft lore zaplesají, i když to bude špatný film... No a ti ostatní nemají rádi fantasy, takže na to ani nepujdou.
  • A kdo že z té skupiny tady na to nepůjde do kina a proč?
  • Hezky to vystihnul ten divák v kině asi po půl minutě: "Už teď mě to nezajímá."
    • jeho vystizeni je zalozene ovsem na jeho debilite, protoze ten jeho duvod co rekne za tim, to bych ho profackoval
  • "Duncan Jones je natolik zkušený režisér, že snad nepropadl jen kouzlu vizuální epiky."

    Vážně? To si vážně redaktoři games.cz ani neumí vygooglovat, že Duncan Jones natočil zatím pouze 2 celovečerní filmy? Jeden z nich byl bezesporu výborný, ale zkušeného režiséra si pánové představuji jinak.
  • Shania
    par informací:

    1. není to trailer, je to první část nehotových záběrů z filmu,odvysílaných pro fanoušky na comic - conu.
    To je taky důvod, proč není veřejně dostupný.
    2. Těžko můžete vidět herce v této části, když jsou tam vidět jen drenayové a orkové...
    3. po v stupu do portalu pak teaser pokračoval, jsou tam vidět lidé, stormwind, boje atd.

    Za mě velké plus za nabíjení portálu, za zpracování vztahů mezi orky a jsme rád, že ne všichni orkové jsou vykreslení jako barsekeři.
  • hm jen aby se muj 5ti lety syn v kine nebal ;)
    • neboj moc bych od toho nečekal aby to neohrozilo prodeje her na konzole
    • já by som si prosil CGI pohromu Loarderonu :D, to by bolo niečo na štýl Hardhome z GoT ale na 2 hodiny :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit