Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Že se radši na to úplně nevykašlou... *7*
  • Po tom, co jsem ve Windows absolvoval s Forzou, už od MS nechci vůbec nic.
    • jo, mam to, a to je fakt prasarna

      muze za to port nebo uwp? kazdopadne to je ruina
    • To spíš od Playground Games. Ti tu hru dělali a taky zničili PC port. Nemluvě o absolutně nulový komunikaci s komunitou. Turn10 s Apexem prokázali, že PC porty jim nedělají problém, ale Playground Games evidentně cannot into PC gaming
      • Ale přitom to pro mě je za poslední roky asi nejlepší závodní hra, co jsem kdy hrál a stále hraji.
  • Hnisavec
    Xbox One ako herná konzola skončil v momente ako všetky svoje exkluzivity pustil na PC....polovičné predaje oproti PS4 hovoria za všetko, absolútne tragické predaje hier tiež....myslím si že to MS touto generáciou zabali na konzolovom trhu....
    • A ceny jejich titulů v MS store tu situaci rozhodně nezlepší.
  • Xbox one S je síce len konzola ktoré má svoje limity a pravdaže sa výkonom nedá porovnávať s PC, ale aj tak, na to koľko to stojí má toho v sebe až až :) a v poslednej dobe už stoja xbox one hry toľko čo PC hry. Osobne si myslím, že ak sa naučíte hrať na controlleri, tak xbox je výborná herná alternatíva k PC.

    Páči sa mi napríklad, že jedným kliknutím si nahrávate posledných 30 sekúnd z hry a potom to môžete shareovať s kamarátmi. Znie to banálne, ale reálne je to super lebo si môžete púšťať zábavné zážitky z hry.

    Nejaké exclusivitky by sa hodili a Scaleboundu je škoda, ale osobne mi to nejak nevadí. Kráľovsky si užívam NHL 16, Destiny, BF1, GoW4 a Forzu. Malo by to hlavne výhodu, že by to možno utíšilo PS fanboyov.
    • N0isy
      Wauv. Hlavně, že tohle všechno umí i PS4 a navíc líp s více hrami.
      • Nevim ja si na xboxu nahraju zajímají moment a ten si můžu kdekoliv pustit na mobilu protože je to přístupný online. Ps4 prakticky není v ničem lepší jen lépe zvládly marketing při uvádění konzole.
  • XorxoxTalarius
    Takze M$ udela to ze kdyz bezi hra, tak proste zabije tu tunu zbytecnych procesu na pozadi?
    Osobne se mi to zda jako dobre reseni, urcite pro vetsinu populace ve Windowsech se prilis nestourajici to muze byt velmi prinosne, ti co se v nich stouraji a maji minimalni zatez asi prilis slavit nemusi.
  • TheGGG
    eště taky mejt nějakou tu exklusivitu, která by se na tom xboxu dala hrát.... protože zatím je to bída
    • Halo Wars 2 ? Jinak ale souhlasím je to k pláči a to mám XBOX...
    • Ty jsi zcela pomatený z těch exklusivit.... To je opravdu kvalitativní argument. Hra je někde, protože to jinde zakázali ve smlouvě.

      Co by jsi dělal kdyby všechno bylo všude? To se bojis, ze by pak konzole nikdo nekupoval protože by nikoho nelákali? Takto pouze berou hráče jako rukojmí když nemají moc kvalitní produkt který by se udal jinak než svazovat to s hrou. Pc se tak udává a neláká na hry pouze na pc.

      A někteří si ještě chrochtají blahem jak to je omezeno a mohou si zahrát pouze na své konzoli v horší grafice a 30fps. A navíc jen po omezený čas protože to nebude kompatibilní s dalšími konzolemi....

      A přece to nebudou hrát na pc emulátoru starých konzolich....Nebo hromadit staré konzole...raději to koupí znova v rámci remasteru
      • TheGGG
        já mám chlapečku doma nové PC za 47 000,- já bych si klidně mohl přát aby uncharted vyšlo i na pc, kde bych to mohl pařit jako BF1 na ultra s 60fps, ale nechci to. Já chci aby každý platforma měla nějaká své jedinečné kousky které ji činní unikátní, já mám kromě PC i PS 4 a 3 a xbone a fakt bych byl rád, kdyby xbone dostalo pár nových exklusivitek (tzn. ani pro win/fail 10) a aby ta konzole zase byla dobrá jak za časů x360. Protože právě teď je to bída, GeoW 4 byl otřesnej a ajediný na co se dá těšit je halo wars
        • No tohle všichni moc dobře známe, mašina za padesát hadrů a přitom na stole noťas za pět táců z datartu.......
          • TheGGG
            pls anonymku to je možná tvůj případ, já mám nové PC s gtx 1070, 35 gb RAM a i7 skylake 6700k, chápu že je to pro zdejší PC tardy šok, že mám lepší PC než vy, ale deal with it...
            • No, Já jsem sice anonymní jeden nick, ale Vy nejste o nic lepší, takže se smějete vlastní malosti. Co se týče Vašeho domnělého PC, net má tu vlastnost, že sežere i vyslovený lži a přání, proto opravdově bohatí a to jak majetkem, tak duchem nemají potřebu se chlubit. To dělají pouze chudáci a to jak penězi, tak duchem. Přiznejte raději ten noťas a buďte nad věcí, to sluší i majestátu......
            • TheGGG
              vtipné jak tu anonymek střídá nicky aby to vypadalo že se bavím s víc lidmi.... copak nemůžeš uvěřit tomu, že né každý je kompletně chudý? Že se najdou lidi co prostě ty háky maj (nebo maj bohatý příbuzný) Lol moc se směju...
            • snílku.
      • Exkluzivity prodávají konzole a pokud tomu nevěříš, tak si chorý... Pokud nikdo není rozhodnutý jakou konzoli, tak jsou to právě ony exkluzivity co tě přitáhnou na jednu nebo druhou stranu, takže je to dost důležitý ukazatel...
        • Lukass
          Zajimavy, ani Uncharted ani Last of Us ani Forza me nikdy ke koupi te krabice neprinutili.
          • TheGGG
            tebe ne, ale spousty lidí ano. Že jsou mezi námi jedinci bez vkusu není problém sony....
            • TheGGG
              to je tak edgy zlato až to nedává smysl... *14*
            • Lidí bez vkusu byla vždycky hromada, to je docela v pohodě. Horší jsou kašpárci, co si myslí o sobě, že mají vkus, jako třeba ty...
            • Lukass
              Nerikam ze sou to spatny hry, naopak,jenom se nenecham nikym vydirat
  • Hanzales
    Ja pro neco podobneho hlasoval v tom jejich pruzkumu, ale predstavoval jsem si to trochu jinak :)
    Idealne moznost pri instalaci zvolit "game-lite" mod, kde by si instalátor stáhl jen ovladače opravdu potřebné (případně by šlo dopředu do složky nastahovat manuálně (grafika,zvukovka,chipset,sitovka,pripojene periferie)...
    Celé jádro ještě dedikované jen pro hraní, DirextX, veškeré ovladače na bázi Vulkanu (přímý přístup k HW), kdy by ke všemu v pozadí neběželo odhadem tak 70 procent balastu a nesmyslů.
    A mít možnost si to dát hned i jako dualboot s plnohodnotnýma Windows, které si pak člověk může zapatlávat už čímkoliv, no paráda.
    • Tim by si upilili vetev sami pod sebou. Cistej system bez howadin. Co by pak prodavali?
      • zaty
        Oni už ho prodávají, ale nedostane se k tomu každý. Windows 10 Enterprise LTSB se jmenují a jsou super.
  • bežím na sedmičkách a mám vyplé aktualizace, pohoda a doporučuju to všem. Základ je vždycky používat tak dve generace starší systém a neaktualizovat ho. Pak Vám pojede všechno jak má
    • Čas tě dožene...
    • owny
      Udržovat si stabilní systém na hry není úplně špatný nápad, ale na internet bych na tom nechodil.
      • Proc ne
    • Hanzales
      No trošku bych se bál případné "díry"... Spousta aktualizací se dá určitě vynechat, ale i mezi těmi posledními bývají bezpečnostní záplaty a nemusí to být "critical" ale jen třeba "recommended" update.
      Momentálně mám dualboot, 7ky, jen kvůli DOOMovi, neb to je jediná hra, která mi na 10kách neběží vůbec dobře, zatímco na 7kách jako blesk (absolutně stejný "environment" a verze ovladačů atp.)
      Ale tím jak jsou taky očesané na "herní OS" a taky je tam mimo ovladače, directX, Redisty akorát Reader na PDFka, hromada věcí vyplých, Ramky to žere tak 700MB po startu, tak na SSD moc rozdíly ve svižnosti či funkčnosti oproti těm 10kám nepozoruji téměř žádné.
      Pradva i ty 10ky nemám zaplácané žádnýma pytlovinama, nicméně i všechny hry co jsem zatím zkoušel tak krom toho OpenGL Dooma jedou +- stejně, spíše na 10kách mám pocit lépe těží hry náročnější na VRAM. Ale zatím jsem spustil všechno stejně na obou systémech a to často sahám i po starších kouskách, žejo.
      • Kdyz mas silny HW tak se o optimalizaci OS nemusis starat protoze je tam vzdycky rezerva ve vykonu.
        • Hanzales
          Ok, hned jak v unoru upgradnu, tak si ten system zapatlam. *1*
          PS: Ten prispevek je o porovnani W7/10 co se tyce sviznosti jak systemu, tak her. Kdo tady mluvi o jake optimalizaci? To mam jen ty 7ky bo na nich nic jineho nez Dooma a obcas nejakou hru na porovnani nepostim a funguju normalne na tech 10kach. Neco pak vypinam na obou OS, ale ne kvuli sviznosti, ale spise nepotrebnosti jistych komponent.
    • Tak tak, mám to podobně. Herní PC s Win7, nepouživám na něm prohlížeč, pokud nepotřebuju na Steam, je odpojené od Netu. Žádné aktualizace, žádný antivir, žádné Adobe, nic, jen čistý systém.
      • Herni pc bez prohlizece a pristupu k netu? Jak na tom hrajes multiplayer
        • Na co potřebuješ prohlížeč na mutliplayer? Když si chci zahrát síťovinu, tak tam ten kabel vrazím.
          • to to tam bez firewallu a anitviru asi bude pěkné inkubační prostředí
  • Jezis to sou zase kecy ... M$ zadny vylepseni vykonu nechysta, M$ resi pru,er, kterej zpusobil tim, ze se snazi ty svy uberappky provozovat v sandboxu, coz ma samo rezii, a ta se nejvic projevi na gamesach, kery maj vyrazne horsi vykon. Takze ted jen vymejslej tzv "game mode", ktere vykon ten games dostane na +- uroven tech, kery v sandboxu nebezej.

    Tudiz zadny zlepseni vykonu zadnejch games o kterych se tu kolem pise, ale tak maximalne tech par sragor, ktery distribuujou pres tu svoji hruzu.
  • pokud to bude jen v ramci toho jejich shopu, tak to at si strci do toho nejtemnejsiho mista. uz to vidim, ze to bude opet jen dalsi pokus jak lidi do tho shopu natahnout a pak pomaloucku uzavirat platformu. ale rad bych se mylil
    • The new game mode will not be limited to the Windows Store titles, games that for example run through Steam will also work with the new mode.
      • never kazdymu PR zvastu JU? a jestli tomu veris ukaz mi eshop mimo Wstore kde si koupim FORZU?
        • http://www.pcgamesn.com/windows-10-game-mode-update

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit