Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tonnymontana
    Dala se cekat dalsi akvizice od MS jako kazda nadnarodni firma to proste delat musi a v posledni dobe se MS hezky rozjel coz mu zajisti budoucnost. Pocitam ze to neni posledni vetsi vec od MS tento rok nebo pristi rok.¨

    Treba jeden vyrobce telefonu velice popularni pred 10-12lety nebo kolik to bylo ted dela super tankery sveta. ty nejvetsi na svete, postavil tovarny na megabloky kde je v budoucnu plan udelat super tanker jen ze dvou dilu. na telefony se uplne vykaslal:) vzdy je dobrej plan B a nadnarodni korporace jich maji celou abacedu diky menicimu se svetu.
    MS to mohl koupit klidne kvuli zameru jenz negeneruje zisk ale jinou hodnotu a ja ani nikdo tady na to neprijde to by musel byt ve vedeni..
  • Docela by ma zaujimal proces ohodnocovania firmy. 2.5 mld za Minecraft mi pride ako sialena cena. Aj ked sa omiela ze je to hlavne za meno a komunitu a celkovo za zakaznikov minecraftu, stale mi to pride dost prehnane. Youtube , twitch alebo DrDre so svojimi beats sumitkami moze ist klacat do kuta :-)
  • A je to tady. Prachy vladnou svetu a kazdej z nich zblbne. pristi vyvoj na PC bude o "press x to jump". Jak jsem tomu clovickovi veril, tak ted bych mu nafackoval, aby se z toho probral. Aby se celej svet nakonec nepo** z mobilnich sr**. Mrkvosoft nedokaze udelat poradnej system, proto se se** do vseho ostatniho a podela na co prijde, at je to SW, nebo HW. **** na ty *** v **** spolecnosti ***. Diky, prave jsem si ulevil a muzu konecne na minecraft zapomenout, byl fajn...
  • Dle mého je zatím víc než jen Minecraft, MS to má určitě dobře spočítaný nebo se potřeboval zbavit peněz *3*
  • Corvus
    V pětatřiceti do penze s miliardičkou na prd***, to bych si dal říct. Se svou povahou bych si nechal postavit barák někde v lesích na severu a užíval si paření her, čtení knih a poslechu muziku. S vědomím, že tyhle tři věci můžu dělat do smrti bez nutnosti vstávat ráno do práce by mi nic jiného ke štěstí nechybělo.

    Jinak Notchovi naprosto a zcela rozumím. Je to chytrej kluk a přeju mu to. Velkej byznys a s ním spojený tlak není pro každýho. Ona bohatě stačí tzv. "fanouškovská" komunita...
    • a holky nic? *8*
    • z takoveho života by ti hráblo, človek potrebuje praci k duševnimu zdravi
      • to vis ze jo, pekne te naockovali, ses ukázkovej robot/otrok! gratuluju, splnils očekávání, máme tě zato rádi
      • však píše "užíval si paření her" a stavět v minecraftu města z kostek to je pěkná práce stejně jako by ho čekala "práce" v plno dalších hrách třeba v nějaké MMO hře mít všechny postavy na max lvlv a statech s nejlepší výzbrojí to je práce na několik let *3*
      • HAHAHAHA ty vole tak lepší vtip jsem neslyšel. Já už bych si ani kalhoty nesundal sám. A stresy z práce ti moc duševního zdraví nepřinesou.
  • Chudak Notch, ten si teraz uzije praveho nefalsovaneho ludskeho hejtu :( Ja mu tie peniaze prajem. Jo inac, teraz ked ma 1,5 mld.$ tak by si snad uz mohol dovoliot zafinancovat Psychonautov 2, nie? :D
    • ucho
      Teď by si mohl dovolit koupit celý Double Fine... a Tima Schafera jako osobního sluhu.
  • Tak nezbývá, než doufat, že MS nezahájí regulaci "homebrew" věciček do Crafta, že nezpoplatní vše do posledního Skinu. Toho se opravdu obávám a s vidinou Mrkvosoftího řádění bych momentálně nejraději svou kopii Minecraftu prodal ....
    • M$ pekne potichu a velmi rychle minecraft pohrbi, ostatne jako vse co kdy kopil. Zato ti bude zrizen M$ ucet, ktery budes potrebovatk k tomu, abys tu hru moh (samozjreme pouze pod win) hrat. A nez to pohrbej, vyjde nekolilk placenych DLC, bez kterych se samo nepripojis na zadnej ofiko srv.
  • Cena je dost prehnana...kdyz si porovnam 30 let prace ILM / Lucasfilmu,ktery je odkopeny Disneym za pouhy 4 billiony $ a pak jednu hru, nezkuseneho tvurce a pouze 4 roky prace za 2.5 billionu $ tak mi to prijde na palici.
    Marcus je osvobozen od zavazi sve firmy a nyni muze vyvijet dalsi novost, kterou se bude opet nekde inspirovat a treba je zase MS odkoupi... Proc ne.
  • Tak a ted bude Minecraft 2 jen na Xbox One s full hd nebo rovnou 4k kostickama :))
  • samuel.polak
    Minesoft kupil Microcraft

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit