Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pro nekoho, kdo ma xbox nove, to muze byt fajn. me zaujala jen jedina hra, takze pro me zbytecne. to siradeji koupim v bazaru 4 lepsi hry, co tam nejso.
  • copak o to ze to vypnou, ale zedne na den to koupi jina firma a zvedne poplatky klidne destinasobne nebo zavede nove za kazdou hru zvlast atd. moznosti jak to domrvit je vzdy spousta pak vam zbudou jen vzpominky na skvelou zbirku her ktera vlastne neni a nikdy nebyla VASE *1*
  • wizaard
    Mně přijde Xbox Game Pass velmi sympatický - zkoušel jsem ho jako Xbox Insider, teď jako Gold v "plné" verzi. Jasně, že většina her mě tam nezajímá (a tak to bude mít asi většina lidí), ale to je především dané tím, jaké hry mě baví, že už Xbox pár let mám a že spousta her už mezitím byla zdarma jako Games with Gold.

    Nabídka Xbox Game Pass je ale hodně široká, bude se rozvíjet a myslím, že si tam musí pár her vybrat opravdu každý (třeba pro úplné nováčky ve světě Xboxu je to skoro povinnost, zvlášť by to mohlo být důležité na konci roku, až vyjde Scorpio). Potěšila mě přítomnost i velkých her, jako je Halo 5 nebo Gears Ultimate.

    Z mého pohledu třeba taková kombinace Xbox Live Gold + Xbox Game Pass + EA Access (kde celkově mluvíme o cca 350 Kč měsíčně, což je třeba cena, jakou dám jen za internetové připojení, méně než polovina tarifu za volání nebo jen o něco více než na Netflix) znamená, že dlouhodobě člověk nemusí kupovat moc her a má pořád co hrát.
  • Zatím to vypadá, že Microsoft má našlápnuto k zářným zítřkům.
    Pokud se nic nezmění, tak si koupím XBOX scorpio. Dcera má nabušené PC. I z tohoto důvodu o má smysl další služba Microsoftu Play anywhere.
    Zásadní hry typu Kingdom come a pod si koupím za plnou cenu
    Pár her z XBOX 360 si koupím taky.
    A Xbox Game Pass mi zůstane na vyzkoušení jednohubek, zajímavých hopsaček, okrajových žánrů, instantních her typu zahraju a smažu, vyzkouším a odinstaluji...



    Nejlepší konzole
  • flash789
    Dalsi hrebicek do rakve kamennych prodejen her. Aby jste se z toho digitalu nepotento..jednou vam to vypnou a budete v haji.
    • No až na to že i krabicovky jsou přes steam takže v případě pádu steamu ti pak budou dvdčka tak leda na topení :D
      • flash789
        Tak pokud jde o Xbox, a o ten v clanku jde tak nevim co sem motas steam. Krabicovky pro konzole fungujou i bez internetu, muzes je prodat atd..
        A celou tuhle problematiku bys vnimal jinak kdybys treba v takovym obchode pracoval nebo ho dokonce vlastnil. Ale to te asi vubec nenapadlo, kazdej si holt zije v tom svojem malym bezvyznamnym vesmiru :)
        • Jack1947
          Já vím a tys si na to snad nepoukazoval ? aha, tak to jsme každý naladěný na jiné smyslové vlně *7*
      • když teda nepočítám hry do roku 2010, GTA V, hry na originu a uplay :D
        • Jack1947
          Krabicovky jsou parádní servery nikdy nepojedou na 100% a Steam je tím známý že se zhroutí po každé prkotině )DDos, každoroční slevy jiná chyba vylité kafe do serveru? :D)

          8DVD nainstaluješ za hodinu stáhneš i tak hru ? sotva

          Jediná chyba u pc je nepodpora BD médiíí u her.
          • jenže instalace je jedna věc ale co aktivace? už mafie 2 musela běžet přes steam bez něj to mám pocit ani nešlo nainstalovat. To neber jako nějáký útok nepracuju pro VALVE ale krabice jsou prostě za zenitem
            • Jack1947:
              Že zrovna TY někoho nazýváš dementem.
            • Jack1947
              Jo to určitě, to si řikám vždycky u Blizzardu co za dementy to snad je to není možný.
            • a chyby tam mají to je jasný ale každý kdo se aspon trochu někdy zabýval IT tak musí pochopit jak neskutečně složitý a pracný musí být něco takového provozovat
    • Jack1947
      Tak tak... když je všechno na Steamu a ten jednou exne tak to bude nemilé... schválně kolik přibude sebevražd *12*
  • MalyZeli
    Ja si platim origin access a je to super napad, zadna novinka, ale urcite si tim Microsoft splhne.
  • Ta nabídka her je strašná, takže co z toho že to stojí jen 149?
  • Nemá někdo třeba info o tom kdy to bude na PC? :D Osobně využívám origin access a podle mě je to prostě super taková legální krádež :D
    • Na PC by to mělo být. Xbox Live účet funguje i pod W10. a co já vím, tak se tam dají hrát všechny hry jako na Xbone. Nebo se pletu?
      • hm, ne

        microsoft jeste stale bavi vyvijet dva ruzny systemy, na pc se xbox hry portujou pres virtualni stroj universal windows platform (silena prasarna)

        a tech her je malo
        http://www.xbox.com/cs-CZ/games/xbox-play-anywhere
        • Jack1947
          Tak se jim aspon může nechat ta neschopnost jinak dík za info aspon vím čemu se obratem vyhnout *3*
      • Vsechny hry? To je mi tedy novinka
        • Jack1947
          Jo kéž by na to nemá ani emulátor po letech *4*
          • je to zajímavé ale bohužel pravda :D a přitom některé PC jsou 2x nebo 3x xbox a stejně si neškrtnem :D i když mám pocit že nějáké videa z emulátorů takových konzolí sem viděl ale bylo to v hoooodně rané fázi vývoje ne-li nějáký pokus.
      • Taky si to takhle právě myslím ale bohužel ne všechny hry z xone nebo 360 se dají takhle na pc hrát ale snad se to nebude týkat red dead redemption 2 :D
  • XorxoxTalarius
    Tohle je podle mne krok spravnym smerem. Clovek koupi XBONE, priplati si 1800 a muze na nem cely rok hrat ruzne hry. Za mne plus pro M$.
    Ma Sony taky neco takoveho?
    • flash789
      Sony ma playstation now, za poplatek na nem jde hra nekolik set her z PS3 a ted se chysta PS4, bohuzel u nas zatim neni sluzba dostupna. Ale staci si udelat ucet treba v anglii. zajimave na tom je ze tahle sluzba funguje i na PC, tedy lze hrat playstation hry i na PC. Takze ano ma, a v o dost pokrocilejsim stadiu nez MS.
      https://www.playstation.com/en-us/explore/playstationnow/
      • wizaard
        No, jen s tím lehounkým rozdílem, že PlayStation Now je streamování, kdežto Xbox Game Pass je plnohodnotné hraní - stáhnu, nainstaluju, hraju.

        Ale co tady tak sleduju diskusi, Microsoft má ještě co dohánět v oblasti informovanosti českého národa... *3*
    • Jack1947
      PS plus ne ? . "Samozřejmě platí, že ve chvíli, kdy vám předplatné vyprší, se znepřístupní i hry, které jste si přes něj stáhnuli" to samé jak PS plus
      • PS Plus není obdoba Xbox Game Pass, protože Plusko nabízí pouze vybrané, tuším, že 4 hry na jeden měsíc, které se s dalším měsícem z nabídky vypaří. Navíc i na Plusko má MS odpověď v podobě Games with Gold, což je ekvivalent Pluska, s tím rozdílem, že hry na X360 ti už zůstanou napořád, i bez předplatného, a taky jsou hratelné na Xboxu Oné díky zpětné kompatibilitě.
        • No já už mám z Pluska přes 300 her.
        • Jack1947
          Jo ták tak to teda jo. Tak jedině Pc Origin *4* i když to vlastně není konzole *12*
  • Jack1947
    Aha, jsem myslel že to je na pc ( však ono příjde) no nic PS plus už to pár let má. Stejnej obchodní model i s bonusem že nemůžete hrát hry co už vlastníte když přestanete platit *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit