Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No kdyby to vyslo na Vitu tak supeer!! Mam to na pc a hral jsem to asi 10h a staci. Uz se k tomu nevratim. Nuda. To uz je lepsi csko :D
  • To jsem jediný komu to prostě přijde jako Battlefield 2142 v novém kabátku ?
    Navíc totálně přehypovaná hra..
    • Ted si BF 2142 težce urazil. Tohle je max CoD 2142 běžící na jiném enginu kde místo killstreaku dostaneš Titana, nic víc. Stále mi není jasné co na tom tak dlouho vyvíjeli?! Celé to korunuje snad nejprimitivnější lobby jaké sem kdy u FPS viděl.
  • Skoda ze to nevyslo na Vitu, to by bylo parada. Ale tak aspon ze na ni vysel Dead Nation, cesi jsou zatim z 56 zemi na 18 miste, slovaci na 54. Tak hura vsichni do vrazdeni nevinnych zombiku :-).
  • Pilgrim66
    Haters gonna hate
  • Majitele PS4 nemusíte truchlit on to zase takový zázrak bez kterého by jste nemohli žít není. To říkám jako člověk co si koupil PC verzi.
    *6*
  • na vitu, omg..v sony nie su normalni
    • Proc? Tohoto opravdu skoda neni. Je to jen dalsi z rady nezajimavych a nevyraznych exkluzivek na XBOXu. Nedovedu si predstavit, ze si kvuli tomuto nekdo koupi XBOX, zvlast kdyz to vyslo i na PC.
      • Njn, dneska se prostě nevyplatí dělat exluzivky, které jsou založené na gameplayi a ne na cutscénách.
        • Jack1947
          No jo dneska leti styl COD = minimalni gameplay zato nejklisovitejsi klise... *15* *3*

          Prijde osvezeni zanru a pro nekoho je to beztak preskinovane COD achjo... byla by celkem ostuda kdyby legendarnim FPS - vevodily COD/BF... a taky smutne. (Takze ano skoda... na druhou stranu...)
          • osviezenie zanru?

            Cod ma killstreaky a heliny mozes znicit hodenim nozika, ci lietadla

            Titanfail ma titanov a mozes ich znicit tym, ze na nich skocis a rucne im vytrhnes droty

            najvacsia sranda je, ze v titanfaile mas aimbota na pistole a este aj totalne tupych botov aby si na malych mapach mal koho zabit, ked si uz taka lama, ze ti ani pistolky s aimbotom ci totalne noskillzbrane nestacia. Akurat som prekvapkany, ze raketomety nedavaju 1 hit 1 kill a nemali radius zabijania 5 metrov ako v CoD, ale to uz by bolo asi moc aj na taku budgetovku, co ma kvalitu F2P titulu *6* *6* *6* *6*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit