Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • než se začne tenhle nextgen u nás prodávat tak to nebude ani oldgen, ale crapware
  • už jsem za měsic ozkoušel čtyři a každej má nějaký error.Jeden nejde,dva ex kinekt,jeden
    ex ovladač, *7* opravdu to tu chtěji prodávat?
    • Tak to nesmíš pracovat na reklamačním oddělení Microsoftu! *2*
      • To spíše vypadá na PR oddělení Sony :D
  • sirWallace
    Jeste by mohli celej xbox flaknout sekyrou napul... pulku prodavat za normalni cenu a druhou jako DLC...
  • Jack1947
    Prvopocatecni "Průtah" a nasledný "Průšvih" uz asi jen tak nevyžehlý... that`s too bad... too bad...
  • Predpokladam ze kinect pojde vratit a este vam vratia peniaze co ste zbycone zaplatili navyse.
    • To předpokládat nemůžeš. Věděl jsi, co si kupuješ. To je jako bych si koupil v drogérii balení toaleťáků a druhý den bych jednu ruličku šel vrátit.
    • Nebud naivni. Kdyz jsi ho nechtel, nemel sis ho kupovat, stejne jako ostatni, nikdo te nenutil. Snad jsi svepravny, a vis co delas, ne? Kdyz sis ho koupil, tak si ho ted nech.
  • Hanzales
    Mně spíš přijde, že v Microsoftu se rozhodli na úplném začátku navymýšlet co nejvíce pichovin a omezení, aby to pak mohli v následujících dvou letech všechno postupně vypínat a odebírat (a být tak vlastně za strašně hodné) :D

    Re:wizaard "Jaká ulhanost? Prostě se změnily podmínky/parametry, to se běžně dělá"
    - ne. Xbox byl od začátku prezentován tak, že možnost nemít kinnect je neproveditelná (a najednou to jde). Popravdě u mně taky až tento krok pootevřel této konzoli vrátka k tomu, abych si ji jednou pořídil. Ale osobní preference tíhnou stále mnohem více k PS4. Taky tak jako tak čekám, jak se vyvrbí nabídka her kolem těch vánoc.
    • wizaard
      Kinect byl od začátku prezentován jako součást Xbox One, součást plnohodnotného zážitku. A původně byl skutečně povinný. Mělo a má to ale logiku: půlku funkcí, které Xbox One odlišují od konkurence a které jej tedy dělají unikátním, bez Kinectu nefunguje.

      Od toho se na přání potenciálních zákazníků (když tedy budu optimista) ustoupilo a nyní (opět na přání) Kinect už nebude v krabici, ale může si ho člověk dodatečně koupit. Já na tom nevidím nic ulhaného.
      • Jestli ono to nebude spis tim, ze 90% ty funcionality zalozeny na kinectu je nanic a polonefunkcni ... takze to stejne nikdo nepouziva, a navic pri srovnani s hermi PC je cena ty konzole ... skoro stejna, pricemz hry na PC stojej 1/2.
      • Proč pořád nechčes připustit, že prvotní informace od MS byly, že XONE není možné provozovat bez Kinect 2.0 i US armáda se proti tomu tenkrát ohradila. Prostě to tak loni touto dobou prezentovali. Stejně jako, že nepůjde po dohrátí hra prodat do bazaru, nebo ji půjčit kamarádovi. Dohledej si ty kecy od Dona Mattricka. Já se každopádně na XONE těším, ale koupím ho až na podzim a bez Kinectu (u 360 sem ho měl a byl úplně na ho*no, teda až na Bowling v Kinect Sports), až se u nás bude ofiko prodávat. Jen tam dám svůj GamerTag z X360 a jedu. Koněčně to budu mít jako dřív a to tak, že budu mít obě krabice. PS4 a XONE a z obou si budu vyzobávat to nejlepší.
        • Ano máte pravdu. Ale například to s těmi hrami... musíte uznat, že ten názor změnili, aby neztratili zákazníky. V té době byl mnohem atraktivnější PS4, a to i pro mě. Popravdě jsem nečekal, že by Microsoft mohl takhle změnit postoj, ale stalo. A já to jen vítám, protože dnes pokud se někdy rozhodnu koupit current gen konzoli, bude to Xbox One.
        • PS4 a XONE a z obou si budu vyzobávat to nejlepší..../facepalm si uzij tech 30fps 720-900px to ja radsi budu hrat v 1920x1200 120Hz a bez omezenych fx protoze si nekoupim ani jednu konzoli ale PC *3*
        • wizaard
          Tohle je o slovíčkaření a toho, co si z informace vytáhnu. Ano, původní informace byla, že Xbox One nebude možné provozovat bez Kinectu - tak byl původně navržený i software a očividně pro MS nebylo jednoduché to stihnout do listopadu 2013 změnit (když mezitím zřejmě stopli programování veškerých ostatních funkcí a jen "napravovali", co lidé odmítli).
  • Kdo kupuje tuto generaci konzolí, je blázen... Nenabízí vůbec nic nového. Počkejte si radši na skutečný nextgen.
    • lol ... zadny nexgen nebude ... podivej se, jak vypada nextgen u PC ... potrebujes na to kW zdroj. Jak bys to chtel narvat do primerene velky (a nechlazeny) krabice ... ??? Konzole jsou proste co se vykonu tejce mrtvoly ... navzdy.
    • PROČ ČEKAT? PC si můžeš koupit už dnes!
    • Hanzales
      Já bych to upravil spíše na: počkejme si alespoň rok na to, co přinese ta generace čerstvě současná ;o)
    • Máš pravdu, věrný.
      Neb v Evangleiu sv. MasterRace psáno jest:
      A ti, kdož věrní budou počítači svému, veliké odměny dostanou v ráji. Neb je dáno, v ráji radovat se budou všichni se svými blízkými a moci budou hrát všechno, co chtít budou. Však ale kdož zapochyboval o pravé víře, smrti nekonečné v pekle dostanou.
      • Hanzales
        cože, každopádně představa pěkná, v nebi ráji mít konečně čas prošpikovat DCS skrz naskrz a vše se konečně řádně naučit. V důchodu budu pořád točit volantem, dokud to ruce budou zvládat a pak už toho moc nenalítám :) Ale třeba se někdy dočkám tak 3 měsíců úplného volna, aby zbyl i čas nechat se tím simulátorem pohltit úplně :)
        Jo a taky Kinect vem čert i s jeho odezvou, já jsem zvědavý na Oculus a Morpheus :) A nejvíce jsem zvědavý na tu generaci příští (čili next-gen). Třeba přijde i překotný skok, jako byly např. první akcelerátory (monster3D). Pokrok ukáže, bylo by to fajn :)
        Jinak si stále nedovolím tvrdit, která z konzolí bude nakonec úspěšnější. Za 4 roky může být všechno úplně jinak a vše záleží na exkluzivních hrách. Za 4 roky si taky nikdo na launch XboxOne ani nevzpomene.
  • Jo!
  • No vida, že to jde. Ať už jsou motivy MS jakékoli - palec nahoru!
  • Z XBO se cim dal tim vic stava pomalejsi klon PS4. Ta konzole ztraci svuj charakter a tvar.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit