Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Už mi tam chybí jen ta kooperace, abych si to krásně užil stejně jako War in the North.
  • Lotr
    Tak to je krásný znásilnění Tolkiena.
    • Naopak rád bych to dokonce viděl jako další nápad na trilogii od Jaksona.
  • h0p3
    Už od oznámení, můj černej kůň. Jsem hodně zvědavej, co se z toho vyvrbí.
  • Pilgrim66
    Pokud správně koukám tak v tom traileru je 30. září ne 3. října
    • ales.smutny
      To je pro americký trh.
      • Pilgrim66
        Aha, tak to se omlouvám.
  • Nechápu proč lidi brečí nad příběhem, nebo to jak se pořád tolkien obrací v hrobě, ale radostí když lidi mají o jeho dílo zájem do dnes. Nikdo příběh této hry nedělá jako cannon takže si možete jít utřít řiť vetvičkou ze smrku.
    • Prave,ze toto nema s Tolkienem a jeho dilem spolecenho skoro nic. Jenom stupidne vytrhuje pevne zasazene postavy z Loru a znasilnuje za ucelem "radoby" propojeni s jeho svetem. Ale ta hra a co se v ni bude dit nedava vubec smysl, kdyz jsi cetl knizky. Celebrimbor jako prizrak,ktery pomaha tisice let po sve smrti nakemu noname hranicarovi ? *16*
  • Vogon
    Další trailer co prozrazuje něco, co mohl být slušný zvrat ve hře. A ty kecy od novinářů na konci traileru mě dostaly, všichni víme že stejné kecy tam má dragon age, které je prý průměrné a mělo je tam i watch dogs, což je ještě průměrnější hra. Holt dnešní hry se hodnotí podle toho jaký mají hype a jaké dárečky dostanou novináři.
  • Krescz
    vypada to hodne dobre *4* docela se tesim a nechapu ostatni co proti tomu maji....pokud toho Tolkiena tak milujete tak odjedte na New Zeland bydlet do nory a nechodte sem brecet, ze to neni podle vasich predstav *7*
    • Magister_Peditum
      Aha, takže kdyby z Kratose udělali v další hře teplouše, tak bys byl taky OK, říkám to správně? *15*
      • Krescz
        to nehrozí...toho uz je plno v novem DA a ne nevadilo by mi to....Kratos neni zdaleka ma nejoblibenejsi postava, tou je Princ Jířík z Knight Shift *14*
    • kostejnesmrtelny
      Proč by proboha fanoušek Tolkiena měl jezdit bydlet zrovna na Novej Zéland? *8*
      • Krescz
        google 4ever
  • Ouch, Tolkien se musi obracet v hrobe *10* Ale tak co se divim ze. On uz sam P.Jackson znasilnil Lotra dost uspesne,ze vlastne nevim proc to komentuju
    *5*
    • Blue.Shark
      Můžu se zeptat, v čem konkrétně vězí znásilnění Peterem Jacksonem? Filmy mi totiž přišly jako velmi důstojný převod na filmové plátno.
      • Tak jedine, co se trochu blizi kniham je jedine Fellowship. Zbytek je uz tezce upravena verze,ktera ma (kdyz to hodne hodne prezenu s nadsazkou) spolecneho s kniznim Lotrem asi tolik, jako WWZ s filmovou verzi s B.Pittem. Upozornuju,ze Lotr trilogii hodnotim na 70% a WWZ filmovou verzi mam taky hodne rad. Proste klasika - kniha > film. Jedina vyjjimka potvrzujici pravidlo je "30 dni dlouha noc",kde film je super a comics uplne na pikachu. Let the flame begin *3*
        • Blue.Shark
          Je fakt, že už to bude nějaký pátek, co jsem trilogii četl, ale mně právě filmy přišly předloze docela věrné. Proto jsem chtěl nějaký příklad toho, co ti třeba ve filmu chybělo. Je mi jasné, že Jackson něco vypustil a něco pozměnil, ale dle mého názoru to snad nebylo nic zásadního...nebo ano? Nejvíce si pamatuji pasáž ze Společenstva s Tomem Bombadilem, kde jsem byl tuze rád, že ji Jackson do filmu nezakomponoval *1* U Hobita už je to něco jiného, ale toho sem netahejme :)
          • Mohlyove vrchy + "dostani" mecu, Liv Tyler vs Glorfindel, wtf elfove bojujici v Helmove zlebu ( pritom Rohansti maji svuj nazor na Lorien - viz Gimli vs Eomer), duchove v bitve o Minas Tirith, totalni vypusteni Vymeteni Kraje ( ,coz je imho jedna z nej kapitol v cele trilogii a ma svuj ucel a smysl) a nahrazena tim,ze si tuknou pivem :O A takhle muzu pokracovat do aleluja. Rozumim tomu,ze nejde prevest kniha na platno slovo od slova,ale je tam tolik nelogicnosti ( ve smyslu,jak to zamyslel a vysvetlil Tolkien v trilogii),ze to proste je moc. Pak tam jsou zase sceny jako Gandalf vs Barlog, cela Morie atd co jsou naprosot bozi sceny. Takze asi tak. Hobita komentovat nebudu,pze tam se PJ uz uplne zblaznil.
          • jo.. ten mi tam chyběl...
      • u něj to bylo díl od dílu horší, Společenstvo byla docela věrné předloze, Dvě věže už se začly docela kazit, Návrat Krále byl už opravdu hodně odlišný od knížek a Hobit si už dělal úplně podle sebe a s knížkou to má společnou jen kostru příběhu a hlavní postavy
  • Blue.Shark
    Sice se pořád trochu bojím, že Tolkienův svět ztratí svoje kouzlo, ale moje skepse ustupuje do pozadí. Mohla by to být přinejmenším zajímavá hra.
  • dost slaba grafika, tuctovej trailer a akce nehraju. jinak dobry
    • + pitomej příběh, znásilnění lore a přeskinovanej Assasin Creed.. ale jinak to bude pecka *4*
      • Tady nám někdo žije jen LotRem, ne?
        • právě že ani ne, a i tak mi to přijde jako hrozná blbost, co teprv lidem co opravdu žijí LotRem

          *3*
    • Trissko líbí se ti vůbec něco?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit