Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • RangerCZ
    Jestli půjde hrát i ve stylu Dúnadain bez zvláštních schopností tak tomu dám ještě šanci.
  • Jezisi zase "bojovnik" s bicakama sirsima nez moje stehna. Kdy se tenhle hnus konecne designeri odnaucej ?
    • Ale že má v každé druhé hře ženská velikost košíčků H, to ti nevadí. *1*
    • A jak veliká máš stehna?
  • kostejnesmrtelny
    Nějak začínám bejt na tu věčnou mediální masírku alergickej *7*, v podstatě dneska už člověk půlku her nemusí ani hrát, protože je zná komplet celý předem.
    Jména dabérů? Who the fuck cares?? *10*
    • Podobný komentáře se pravidelně objevují u každé známější hry/značky. Přitom je řešení tak jednoduché: Nečíst, neřešit. Nic ti nebrání v přečtení jinýho článku.
    • TheGGG
      mě dábéři zajímají, díky tomu že se o ně zajímám vím, že je TB v každý druhý hře a NN v každý první
      +SB v každý třetí.
      • Člověk, který tvrdí o Half Lifu, že je brak a navíc si ještě vyhledává jména dabéru, musí být těžký tragéd.
    • Vogon
      Hrát hru? Jsi i*iot nebo co? Vždyť ty hry dělají, aby ses mohl podívat na cutscény. Fakt už se vzpamatujte, hry nejsou od toho aby se hrály, ale aby se předobjednaly.
      • Zato hry bez děje a cutscén jsou podle tebe asi ohromě zajímavé že ?
        • Hodinové cutscény potřebuje k ději akorát někdo bez fantazie, kdo je vychován bluckbusterem, TV sériema a vlatně i samotnýma hrama, kde je gameplaye pomálu.
          • kennyB
            Série Metal Gear Solid mě naučila, že i dobrá hra může mít hodinové cutscény s parádním gameplayem navrch *3*
          • TheGGG
            No, někdo on*nuje nad cutscenami, někdo nad kilometrem nudných textů a někdo nad brakem ala half life.
            • A ty ses vyonanoval odkud? Z něčího pyje?
            • Half-life? Jasně. To je ten brak, co má na tom vašem úžasném argumentu na všechno jménem Metacritic větší hodnocení než Dark Souls, Last of Us nebo Uncharted? Tomu říkám pěkně si nakálet do úst. Teď na mě zkus argument dvojího metru, typický pro peasanty, ať se zasměju.
        • Vogon
          http://cs.wikipedia.org/wiki/Humor
          http://cs.wikipedia.org/wiki/Vtip
          • TheGGG
            hahaha, tady je někdo náramně Ftipnej
          • Pethulla
            Jako kdybys měl nějaké ty byrokratický kecy, tak si řeknu ok, takový zkrátka je, ale Humor a Vtip od vogona? To jako fakt? Snad to není úvod k nějaké poezii, jejiž recitací nás tu chceš obšťastnit?
    • Taky mě ten hype sere ale zrovna hraju Brothers in Arms a tam hlavní postavu Matta Bakera dabuje taky tenhle Troy Baker, takže to mi přišlo aspoň zajímavý *15*
      • kostejnesmrtelny
        Mňo jo, proti gustu... Troufnu si ale říct, že 90% cílovky na kterou tohle míří je samotnej dabér fakt úplně volnej, přičemž marketingový oddělení příslušný společnosti to sice dobře ví, ale nedbá; důležitý je, aby se aspoň jednou tejdně někde objevil článek s %DOPLN_JMENO_HRY% v titulku, přičemž je vlastně úplně fuk co v něm bude. V tomhle ohledu jednoznačně vládne Bioware (DA:I) a Ubisoft (AC). Nejhorší je, že je to vlastně celkem logický, od toho je to mediální masírka; to jenom mě to sere, protože si myslím, že by schopný žurnalisti měli tyhle zbytečný žblepty ignorovat a věnovat se zajímavějším, ne tolik exponovaným projektům. Chjo.

        /rant
    • rok masaz a pak to clovek za tyden dohraje a nic extra...tak vypada 95% soucasnych her
  • Na tohle se těším jak pes na žrádlo *1* *1*
    • tohle by nežral ani náš čokl

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit