Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já tomu hate celkem rozumím. U téhle hry nestačí mířit a klikat myší.
  • del0
    Koukám, že opět klasický hate. Minecraft sice není můj šálek, ale aspoň je to skutečně hra a ne cutscénový tunel typu Last of Us a spol.
    • kennyB
      aspoň je to skutečně hra a ne cutscénový tunel typu Last of Us a spol. ??? Když už nějakou hru nehraju, tak se k ní alespoň nevyjadřuju. TLoU byla jedna z nejlepších her, která za poslední roky vyšla a to nejen po herní stránce, ale hlavně po té příběhové, ale o to nejde. Na Minecraftu mi nejvíce vadí to, že si na ní udělalo jméno spousta Youtuberů. Stačilo totiž začít hrát tuhle hru a tlačítko like se mohlo zavařit. Těžký to měli a mají ti, co točí jiné hry. Tady totiž nestačí jen rozehrát jednu blbou hru a odebírání společně s likem jde nahoru hodně pomalu, ale zaslouženě. Minecraft hra jako taková mi nevadí, i když tenhle styl namám moc rád...
      • A ty like jsou k čemu dobré ? Je to něco jako bitcoiny ?
        • kennyB
          Nechovej se jako malej jarda...
          • Vaší odpovědi uplně nerozumím. Nebo odpovídáte na něco jiného ?
    • Taky ten hate moc nechápu. Co se nedá MC upřít je, že svým úspěchem ukázal, že hry nemusí mít špičkovou grafiku, luxusní 3D zvuk, milióny polygonů, apod., ale, že to hlavní je originalita, volnost a hratelnost. A že to původně bylo dílo jednoho člověka... to je prostě vztyčený prostředník velkým studiům snžícím se prorazit s velkorozpočtovými tituly.
    • Jack1947
      Sám si tunel, zakázal bych někomu hodnotit hry které neviděl ani z rychlíku. *7*
      • když sem jelm okolo Last of Us rychlíkem viděl sem jak všichni něco dělají s žebříkama....
  • Jack1947
    To je smutné? dá se říct že jo. Ono je to ale prašt jako uhod. Kdyby to nebyl Majnkraft byl by to LOL, nebo DOTA2 nebo... nebo asi nic jo WoW. To je ostuda co WOW se nehraje tolik co minecraft *2*

    Já to na druhou stranu chápu není jiné hry kde by se dalo toho hodně postavit, to je tak asi šecko ono to snad nehrají jen na pc ne. Můj menší bratranec, to má/měl na tabletu. Tedy argument pro děti je více než na místě. Já to nehrál nikdy ani mne to nelákalo. Nerozumím tomu ale to je tak všechno no. Hejtují jen blbbci.
    • Spíš mám dojem, že je to méně pro děti než jakákoliv jiná hra co jsem kdy hrál teda asi ne pro tvého bratrance, ale já jsem si na minecraftu procvičoval základy elektra a dost mi to pomohlo některý věci pochopit v praxi a ve skutečném světě. ale vím že se tam v tomhle ohledu dalo zajít hodně daleko, jako paměti, klopné obvody, počítače atd. (stačí se mrknout na youtube). Takže argument pro děti není úplně na místě. *3*
  • Lloko uz stare nema co ponuknut
    Dota 2 je omnoho lepsia akurat chyba 3vs3 mapa
    Smite absolutne vytazi! toto ma najvecsi potencial na buduce moba hry
    uvidime co ponukne este heroes of storm od blizzardu :)
    • Jack1947
      SMITE je parádní hra. Tedy když frčí jak má. Souhlas.
  • Wurm Online...
  • dr.gonzo
    no jo to sou ti PCckari co tady nadavaji na grafiku a na to jak konzole brzdi vyvoj a pak si dou zahrat minecraft.
  • Se nedivim ze je to nejhranejsi hra, umoznuje totiz hraci rozvijet fantazii a nehaze mu pod nohy zadny zasadni omezeni. Je to jedna z mala her ktera umoznuje hracum si postavit doslova co se jim zachce a podelit se o to s dalsima hracema, pripadne na ty stavbe spolupracovat.

    Vsechno ostatni jsou prevazne trapny instance a moznosti skladat nejak preddefinovane itemy, coz nikoho moc nedojme, navic s nulovou funcionalitou. Defakto si myslim, ze hra, ktera by v sobe sloucila koncept klasicky qstovaci mmo + minecrafti sandbox, pochopitelne v neinstancovany podobe (= co kde kdo postavi, to tam taky stoji) by prevalcovala vsechno kolem.
  • nevim jak je to mysleno, ale pokud si dobre vzpominam tak nejvic lidi v jednu dobu bylo ve hre World of Tanks a to na ruskych serverech 1,1x milionu, k tomu pripoctete jeste ostatni servery ....
  • Firingo
    Klasický hate na Minecraft...
    Ok argument, že je to hra pro děti už je snad tak profláklej, že je to zbytečné ne? Hrají to i tisíce dospělých lidí a baví se. V dnešní době, kdy je všechno čím dál víc online a virtuální, už hold klasické lego hold není in. *1* A co? Jediný koho by to mělo sr*t jsou výrobci lega *1* Mě je 20 a u hry jsem dříve strávil taky spoustu času... a bavila mě. Dokáže zabavit každého kdo má fantazii a je ochoten jí rozvíjet. Narozdíl od CoD, nebo Counter Strike, či WoT je to hra jejíž hraní vám i něco přinese a pomůže vám se rozvíjet. I mě to po čase přestalo bavit, přesto si myslím, že je to jedna z nejlepších věcí, která obohatila herní trh.
    Nehledě na to že ty co ní nejvíc nadávájí, jsou ti kteří hru nehráli, nebo je to nebavilo, protože to nebyla koridorovka s nalajnovanou cestičkou a oni nevěděli co mají dělat *1*
    • Tak ono všechny hry jsou pro děti.
      Takovej sex je vlastně taky jen hra pro děti. Já jsem taky 40letý dítě a nestydím se za to *1* .
    • MrSanta
      Minecraft nehejtím. Jenom to není můj šálek kávy a byl bych mnohem raději kdyby velký úspěch slavily hry jako původní Deus Ex, System Shock 1 a 2, první Crysis, Far Cry 2 atd a vydavatelé vyráběli podobné hry. Pak bych uvítal renesanci žánru turn-based strategií a RPG ve stylu Kotorů hezky s klasickým tahovým bojem kdy se dají řetězit akce. A uzravřel bych to RPG v otevřeném světě jako byl Morrowind a k tomu přidal hry podobného ražení akorát ve sci-fi a cyberpunk kabátku. To bych pak byl velmi ale opravdu velmi spokojený hráč *1*
    • proč to vůbec řešíš.....ti lidé co řeknou že je Minecraft pro děti si sendnou k PSku a pustí si Knacka :D
  • Hejtujte aj večerníček lebo je pre deti, ach jaj ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit