Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • PanS
    Tohle zní fakt příšerně. Už je jasné, proč Telltale vydali druhou epizodu tak brzo - chtějí se té ostudy co nejdřív zbavit.
  • Film Lego pribeh zacal tuctove? coze?... aha, tak pak chapu, ze hodinovou epizodu ocenime 5. Autor je asi mimo. Prvni díl Story trval dve hodiny a cekal jsem o dost vic, nez jen mluveni a mluveni... takze minule tak 3 a jestli tohle trva polovinu doby, tak mozna tak 2 jen proto, ze je to minecraft... Ne, tohle je fakt dojna krafa (to je zakazane slovo??) a ostuda vseho hranateho...
  • A jaká je tedy doba do dohrání?
    • Jack1947
      Hodinka? joop http://howlongtobeat.com/game.php?id=30916 SLBAOTA.
  • Prý adventura, já se poseru smíchy :-)
  • Kamil.Zatlouikal
    Moje quick-recenze: hratelnost 3/10, grafika 0/10, délka hry 0/10. Celkové hodnocení 1/10, ruky pryč.
    • Mart9
      a příběh?
  • Jack1947
    5/10 na rychlo spíchnuté pokračování... takhle tedy opravdu ne! *7*
  • kubi-wan
    "V takových situacích si člověk připadá, že ho vývojáři akorát tahají za nos a dělají z něj hlupáka."

    Tak třeba se jen vývojáři snažej zacílit na cílovku Minecraftu, tj. převážně děti. A děti jsou dneska hrama, ale i filmama, seriálama atp., hrozně podceňovaný a všichni si myslej, že jsou dem*nti... já nevim, ale já v dětství radši koukal na Terminátora, než na Sammyho dobrodružství (nebo jak se dneska ty vymaštěný animáky jmenujou).
    • Deti minecraft nehrajou, naopak, vsem co znam je 25 a vic. Protoze decka dneska maji nulovou predstavivost, a kdyz to nevypada jako shrek, tak je to nebavi.

      Minecraft je pak predevsim o ty predstavivosti - kazdej si tam muze realizova co ho jen napadne.
  • tvrdé, ale pravdivé ... mám takovej dojem, že sem to projel za 1.5hodinny
    • 5 hodnoceni je tvrde?....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit