Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mam Phenom 2 X 4 @ 3,7 GHz , 8GB DDR3 , GTX 760 2GB . Hra běží naprosto plynule a hratelně bez jakýchkoliv lagů (Když nepočítam že to má zámek na 30 FPS takže rychlý pohyby pro moje oko zas tak plynule nevypadaj).FullHD a Ultra nastavení.Takže s i7 a 4GB Vram je to přehnaný.
  • Spise v doporucene... ale neni to muj salek kavy.
  • Myslím, že pokud má člověk aspoň trochu slušný PC, tak se nemusí bát. HW nároky už dneska vůbec neznamenají to, co dřív. Před 10 lety to znamenalo, že s minimální sestavou bude hra jakž takž hratelná na minimální detaily a i s doporučenou jste si museli hlídat framerate. Dneska vám ale na minimální sestavě pojede hra na střední až vyšší detaily v 1080p s 60 FPS. HW požadavky udávané vydavateli už nemají žádnou hodnotu, stačí se podívat na Shadow of Mordor, kde je v doporučených uváděna 6GB grafika, ale lidi to normálně hrajou na několik let starých kompech.
    • Mato1987
      Ale veď áno, to je výhoda PC, že aj na relatívne starom počítači spojazdníš aj niektoré úplne nové hry, napr. ja na mojom starom pc s core2duo a gtx295 s 1792 vram, teda 900 mb vram na jednom jadre a 4gb ram si v pohode zahrajem aj battllefield 4, síce fps skáču ako šialené a niekedy to padne aj na 30 fps, ale stále je to hrateľné.
    • V Shadow of Mordor je tych 6GB potrebnych len kvoli texturam nastavenych na ultra. na high stacia uz 3GB na medium 2GB a na low 1GB, takze ano, ono to pojde aj na 1GB grafike, ale to stale neznamena, ze tych 6 GB je udavanych pre srandu, ono sa tie texturi v ultra nastaveni po natiahnuti do VRAM dokazu vazne dostat na hranicu 6GB, zaroven su ale texturi v medium nastaveni zrovnatelne s kvalitou textur dnesnych graficky nadherne vyzerajucich hier, proste to co vacsinou u inych hier vidime ako high, ci ultra, je v tomto pripade medium, co sa teda textur tyka.
      • Mato1987
        Shadow of mordor nikdy nevyužije viacej ako 3 gb pokiaľ to hraješ vo full hd, dokonca aj 1440P si to pýta do 3.5 GB vram pamäte.Viacej vram pamäte si to zožere až keď to budeš hrať v 4k rozlíšení. V niektorých testoch sa uvádza, trebárs na digital foundry, že trebárs aj downsamling z 4k si zožere tých 5.5-6gb vram pamäte. Na fórach overlock.net dokonca píšu, že hru spojazdnili na ultra textúry s hd packom aj na 2 gb kartách, ale fps nemali stabilné 60 ale klesalo to na 45-50 miestami.
  • Mato1987
    Už nech to len výjde, neviem sa dočkať.
  • doufam ze hra pujde hodit do okna :)
  • 50 gb, omg, kdo to ma porad stahovat :D
    • Pokud to tak půjde dál, tak se krabicovky vrátí do módy *1*
  • Jack1947
    Až na grafiku i docela splnuji, tak snad to bude ten pravý horror no. *4*
  • MARTASLJ19
    Oni nemajú ani páru o nárokoch, hra pôjde v poho určite aj na slabších strojoch než je uvedené - veď ešte to ide aj na starých radiátoroch - X360 a PS 3 *1*
  • Takže grafika je sra-ka a do minimálních požadavků serou i7ku...chápu to dobře?? Jo a nesmí se zapomenout že na 8 let starých konzolí to pojede. Jinak poslední dobou se ve hrách nezvedá nahoru grafika ale pouze HW nároky...smutné,jsem zvědavý jak vývojářům bude hrabat za rok *7*
    • kdyz neni pokrok v grafice tak vyrobci HW budou podplacet vyvojare aby umele navyšovali HW naroky aby se prodaval novy hardware
  • tak ja mam čtyři TITAN Z tak pohoda *5*
    • Já jich mám šest, heč a ještě další dvě ve stolku. *14*
    • Já mám Voodoo 3Dfx, takže taky pohoda. Leží mi tu jedna RivaTNT, vyměníš za jednoho Titana? + doplatek z tvé strany.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit