Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ano miri, otazka spis je kdy?
  • na ign byl link na Monster huntera, cili to foto nebude fake, pac ten MH tam vazne meli v predprodeji. nevim jestli to uz nestahli. jinak teda myslim ze prave ten MH bude hlavni tahak, a zase proda miliony konzoli.
    • jj je pravda ze MH se na play.com opravdu jako jedina objevila, ale zda je to ulet nebo hint je k debate
  • Zavadejici titulek, ten hlavni herni titul je prece monster hunter :-).
  • koukam, ze "moderni zurnalistika" dorazila i do hernich medii (zahranicnich) a jako zdroj zprav je bran photoshop puvodem z 4chanu *1*
    • Co kecáš!!! Nejdřív to dali, jako malou novinku a pak když si to ověřili, tak o tom napsali i velkou novinku.
      • a overili si to kde? na hlavnim nadrazi? nebo na zahranicnich strankach, ktery to okopcili od sebe aniz by si to nechali potvrdit *1*
        • A jako jak si myslíš, že se tady píšou novinky? Že někdo jednou za hodinu refreshne n4g.com a neogaf.com a namátkou něco hodí do google translatoru?!? Si upad kámo! Games má svoje vlastní zdroje. A vždycky k novince přinese ještě i něco navíc. Vlastní postřeh, vtipnou poznámku nebo podnětnou otázku k debatě. Takže já věřím, že tahle zpráva je pravdivá a řádně ověřená.
          • ty vlastni zdroje games.cz u tehle konkretni novinky by me opravdu zajimaly... *3*
        • uz i destructoid se priznal ze je nachytali s kalhotama dole - [Update: Apparently the listing story was an hilarious fake set up for the semi-annual, "lol game journalists will believe things sometimes" prank. Oh ho, you got us all with your plausible scenario that we found plausible. Seriously though, good joke guys.

          I should also point out that, instead of checking facts, I was drawing an MS Paint picture of Nick Cave. So I do accept full responsibility for this journalistic failure.]
  • oktavius66
    Na PS VITA je zatím málo her a tohle je zase krůček vpřed donutit lidi si tenhle výkonný stroj koupit aby si zahráli něco co ještě nehráli. Zatím nejlepší titul na VITU je zaručeně UNCHARTED : Golden abys. Ze svojí vlastní zkušenosti *3* . Vlastním PS3 a UNCHARTED 1,2 a 3 jsou jedny z nelepších her co jsem hrál. Rozhodně doporučuji. Ale kupovat zatím VITU je zbytečné. Kdo si počká ten se dočká *3* .
    • Jn já si chtěl Vitu koupit hned ale sou to jenom vyhozený prachy za zbytečnost...Vita jako taková je určitě supr, ale 10 trapnejch her mě nepřesvědčilo o koupi.
      • Ringwraith
        To je fakt no. Nabídka her je zatím opravdu slabá.

        A 3DS má úspěch už teď... a co teprve ať vyjde MH3G, MH4 a další killer apps.
    • Podle recenzi nejlepsi neni a take ho ani nedelal naughty dog. Ja hral U2 a nadchl me, a U3 a nebavi me, mam ho rozehrany a nejak se mi ani k nemu nechce a to uz je druha prestavka, v prvni jsem si zahral kompletne crysis 2 a ted v druhe jsem dohral dungeon huntera a hraju killzone 3 multiplayer. Takze z meho pohledu se U3 nepovedl, neni tak zabavny jako U2, na ktery jsem se chtel jen podivat a neprestal jsem, dokud jsem ho nedohral.
  • Mno jestli si do tý doby koupim Vitu tak GTA bude jasná volba :)
  • Ringwraith
    Heh, zrovna jsem to četl na Destructoidu.

    A teď diskuzní atomovka:
    Podle mého názoru jsou tři ostatní tituly zajímavější než ono GTA. Ale to je prostě jen můj názor a mínuskům se nebudu divit. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit