Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Po AC Revelations jsem tuto sérii přestal hrát. Prosím řekněte mi , že tam nebudou piráti....prosím *13*
    • no more piratez pleaze *5*
  • Tak určitě bych nedělal závěry, dokud si to neosahám, tohle jsou jen kecy prdy spekulace..Já osobně z toho cítím atmosféru podobnou AC 2, prostě to mě chytlo za kulky a nepustilo + když k tomu budeš řešit jako člen assasínu románek s templářkou, což nabere další grády a děj v revoluční Francii si o to vyloženě říká. Co dodat, těším se na ženy, víno, zpěv a hide blade *2*
  • ...a tí, ktorí si ho predobjednajú, dostanú ako ďalší bonus - obojručnú sekeru !!! *8*

    UBI, už letím, už si idem ruky a nohy dolámať !!! Ste moja spása, môj lúčny kvietok na rozbúrenom oceáne. Svet bez assassína si už ani neviem predstaviť, pravidelne sa bičujem šnúrkami od topánok ako obeta bohom, nech je assassín stale so mnou, cez deň, v noci, v sklepe, v kanvici s čajom, v mojich zaprdených spodkoch, och bože ja som taký šťastnýýýýýýýý !!!! *13* *11* *14* *6*
  • Nerozumím tý ošklivý obdélníkový "mini" mapě. To je spíš maximapa. Už v AC3 mi lezlo na nervy (krom zásadního obratu v přístupu hry celkově) zvětšení minimapy, ale aspoň byla kulatá, tohle je ... opticky divný. Kopanec do očí.

    Pokud mně Unity nepovede za ručičku jako totálního idiota a navíc mně nebude doslova nutit do soubojů bez možnosti volby jen proto, aby ukázala, jak uměj kluci skriptovat, tak by to mohl bejt příjemnej návrat v sérii (protože z AC3 mně bolí srdce, ale rozhodl jsem se tím prokousat, Bl.Flag už tušim, že to bude totál něco jinýho).

    A třeba se dočkáme i kloudný optimalizace na PC a stejnýho výkonu na obou GPU platformách AMD i nVidia.
  • No nejvíce mě vždycky pobaví, jak vývojáři Ubisoftu plivou na minulý díl, do kterého investovali nemály peníz *1* šašci jedni...
  • Už se teším, jak tomu dá redakce cenu hry roku, načež se na ní snese klasická kritika a nakonec ACU dostane stejně cenu hra roku od čtenářů. Jo, to bude zábava...
    • No třeba pro mně byl red flag dost blízko hry roku takže proč ne třeba unity bude, nikdy nevíš ale ubisoft překvapit umí to se jim musí nechat
      • Myslíš AC Black Fag?
  • Při oznámení kolovaly informace, že z AC zmizí kupky sena a najednou co nevidím, jeden vozejk se senem přímo uvnitř katedrály Notre-Dame.
    • Radši snad kupky sena na věky věkův než proběhnout jako v AC3 domem a setřást tak při honičce stráže, protože za tebou nikdo nepoběží - co na tom, žes právě vyvraždil 12tičlennou četu po zuby ozbrojených stráží, přes barák se za tebou nikdo nepožene :D.
    • Me osobne kupky az tak nevadi. Na krabice u MGS si taky nikdo nestezuje :)
    • Mno ... taky by mohli odstrani zbirani nesmyslnych diamantu/beden/... a pak by z celyho AC zbyla linearni skakacka na pulku odpoledne. A kdyz je to tam uz 10 let ... tak je to skoro tradice ne? ;D
    • S tímhle souhlasím seno bych dal pryč ale co místo něj ? mně nenapadá nic
      • slámu
      • Malleth
        Klidně by to mohli udělat tak jako v Shadow of Mordor. Postava dopadne normálně na nohy a do toho můžou lokálně na podlahu pod ním hodit nějakej cool effect, třeba ten co používaj při přechodu mezi kapitolama, nebo zvlnění jak v Matrixu.
        Když už se to celý odehrává v simulaci, mohli to využít k něčemu co hře prospěje a ne jen k omezování hráče neviditelnýma stěnama a stupidníma desychronizacema.

        A nebo by jednoduše tyhle eagle jumpy dělal jen do vody.
      • padak
  • Prostředí hezké a mechaniky taky...ale po AC2 to jde mimo mě...do doby, dokud nepředělají boj : Protože assasin se má schovávat a ne, že na něj naběhne 7stráží najednou a on je vyrube jak "duklu" bez ztráty jediného čtverečku zdraví...
    • S boje můžeš utéct nebo se schovat a navíc nevidím důvod proč by i ve skutečnosti nemohl assassín bojovat i proti přesile, pro tebe je asi větší realita jít sám proti mafii nebo osvobodit ostrov od nějakých teroristů a nebo zabit draka fireballem ?
      • Mno vis ja bych chtel videt i nelepsiho sermire na planete, jak porazi behem 2 minut 50 protivniku ...

        Ono totiz nejde o to co jde, ale o to, k cemu te hra vede. A AC zamiril k cisty rubacce, protoze naprosto vpohode muzes vsechny straze (tedy s vyjimkou, kdy script ukonci misi) doslova vyhladit, a neni vubec treba se jich bat. Staci pak skocit do nejaky skryse, chvili pockat, a tvuj stit je cistej jak lilium. Co na tom ze si prave vyvrazdil takovy stredne velky stredoveky mesto ...

        Ja bych tak nejak ocekaval, ze pokud straznyho zapichnes, a nekdo te pri tom uvidi, tak ze po tobe pujde vsechno kolem jak slepice po flusu, stejne jako kdyz nekde najdou mrtvolu, tak ze nalezite zalarmujou vsechno kolem.

        Proc mrtvolu schovavat ... pockam u ni, vse co prijde zapichnu taky ... sem preci nesmrtelnej.
        • Tak musíš koukat na to že je to pořád jenom hra a nemůžeš vyčítat takový věci protože to by šlo na každou hru a nehráli bychom nic, klidně bych se pustil do top her za posledních 10-15 let a článek by neměl konce a vždy bych něco našel
          • Já to tý hře klidně vyčítat mohu. V jedničce i dvojce byly souboje o dost obtížnější a bavily mne, nevím, proč je museli tak nechutně zjednodušit. Proč radši nezůstali u soubojů z Prince of Persia, kde se člověk taky musel bránit, nebo hledat způsob jak toho kterého protivníka vůbec porazit.
  • Tentokrat uz to urcite bude ono, urcite uz se ta serie nekam posune a nebude to jenom preskinovana jednicka .... urcite !!!
    To bude nextgen jak howado drzte si klobouky panove
  • Takže si misi projdeme jakkoli budeme chtít, pokud to budou ty tři způsoby, který nám připravili. Samotná poprava cíle proběhne v připravených cutscénách, jak ukázali. *7*
    • jj, muzes si vybrat, jestli se zhoupnes na lustru, pobezis po rimse nebo se k cili dostanes kanalizaci. Pak klipnes na "utok" a o zbytek uz se postara ... "hra".

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit