Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nevíš kdy má vyjít?
    docela rapd bych si to zahrál.
  • grafika vypada jak na pc. kdyz vemu velikost mobilu a pc tak vetsi pc by mel zvladat vic grafiky a afektu.
  • Ubisoft jsou nenažranci.
    Tady máte díly AC co vyjdou a vyšly. (započítávám i DLC, když jsou za prachy)
    AC Liberation HD, Freedom Cry, Memories, Identity, Unity, Chronicles: China, Rogue a Pirates.

    Dohrál jsem všechny vydané díly až na Pirates a Memories a musím říct, že nejlepší díly byly s Eziem. :( A druhý díl byl úplně nejlepší.
  • karlman.hajsky
    Tak schválně. Kdy přijde port na PC? *1*
  • PODOJIT! PODOJIT! PODOJIT!
    Dojnice Ubisoftu stále nejsou plné?
    Teď sem pustil shadow of mordor, a podle očekávání je to jen reskin AC :D takže..čekám shadow of mordor port na tablety, mobily.. *14* *14* *14* *14* *14*
  • Další na rychlo udělaná sranda za prachy. Že je to pouze na rychlo vytvořená sranda, už napovídá stylizace. Z ní to úplně smrdí. Obraťte Ubisoft na Rockstar Games, aby viděli, že lze vytvořit dobrý titul na mobilní zařízení podle počítačové/konzolové předlohy. Například GTA III byla téměř bez nějakého ochuzení totožná s verzi na PC/konzole, dokonce šlo nějakým způsobem instalovat do GTA III na mobil modifikace. Pamatuji, jak jsem se snažil tam hodit Favorita jako model...
    • Mozna se jim to povedlo 1:1 z toho duvodu, ze GTA 3 na PC ma dnes uz opravdu velmi zastaralou a osklivou grafiku, zatimco i AC 1 je graficky UPLNE nekde jinde. To te nenapadlo?
      • Napadlo chytráku, ale co AC: Bloodlines na PSP? Nebavím se jen o grafice, ale o celkové stylizaci, nebo já nevím, jak to mám říct... Prostě Identity je jen další ždímačka na prachy. Poslední dobou to Ubisoft s těma AC trochu přehání.
        • Napadlo a stejne jsi to napsal :-) Jinak Bloodlines podle me nevypada lepe, doporucuji video v clanku sledovat cele, koukni na cas 17:40 a dale, jsou tam casti mesta, ktere vypadaji daleko lepe nez ukazka zpocatku..

          Jinak me fakt bavi jak o tom pred par hodinama skoro nikdo nevedel a najednou jsou tu odbornici, kteri hned vedi jak je hra kvalitni aniz by cetli jedinou recenzi a hru samotnou spustili alespon na minutu..
          • Popisuji jen své prvotní dojmy.
  • Jack1947
    Mobilní Assassins creed a proč by nebyl že? *7*
  • Jinak samozřejmě ještě nezapomeňme na konverzi Rogue na next-gen a mobily, Unity na old-gen + mobily a Liberation na mobily a next-gen, a hezky za plnou cenu, když ždímat, tak pořádně, ne?
  • už sou s těma 645877 AC za rok vyloženě trapný, to tahle dojná série ještě někoho baví? *7*
  • schumicrast
    Jak jsem zahlédl ten modrý šutr s logem Blue Byte, vyndala se mi slza z oka a zaťal jsem sekyru do stromu.... Dlouho jsem ho neviděl...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit