Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To je něco jak jsem nedávno četl.. "Registrace zdarma"

    Fakt ten nadpis...

    Jinak ještě jsem vám chtěl říct něco k reklamám. Protože jste bývali moji oblíbenci, tak jsem zkusil dát na vás a číst games.cz bez adblocku. Zkoušeli jste to někdy sami? Vyskakovací okna, reklamní videa na pozadí se zvukem... Jděte do háje.. Všechno má své meze.
  • No tak jak ste nevedeli, tak aj hry od TellTale su zdarma. The Walking Dead aj The Wolf among us. Stiahnite si to zadarmo. Teda len prva epizoda samozrejme... :D
  • Ubohost... ten nadpis, ne Gabriel Knight, ten je prima.
  • Český Apple Store touto hrou nedisponuje i přes fakt, že jsou všechny mé zařízení kompatibilní...
  • Tak zadarmo jo? to jste schrábli balík zase za klamavou reklamu :-)
  • Aha...stiahnutie je zadarmo a ak to chcete dokonca aj hrat tak si to musite zaplatit. Za takyto clanok v serioznom mediu by niekto zasluzil nakopat.
  • Mart9
    Adam zařídil první diskusi v historii, kde jsou pouze souhlasná kliknutí *2*
  • Taky nechápu nadpis. Jaký je rozdíl mezi demem a tímhle? Prostě máte kousek hry zdarma, zbytek si kupte. Nerozumím.
  • palver
    Velmi hloupý a zavádějící nadpis - ještě zaveďte oblíbený font AAA auto velikost 1 pro "nepodstatné" informace typu "zdarma jen první kapitola, ostatní jsou in-app nákupy"

    *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit