Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Fandím oběma. Original Sin má přátelský editor a už se těším na mnoho velkých přídavků, které hru udrží dlouhou dobu při životě.
    Ty plky o enginu jsou totálně mimo, ptže je to o barvách a v takovém D2 těch "barevných" bude minimum.
  • Položme si otázku proč to vůbec někdo dělá? Ne proto, že by se nudil. Hlavním důvodem je, že Blizzard nám třetím dílem nedal to, co jsme všichni očekávali. Holt někomu došla trpělivost a snaží se udělat to, čeho Blizzard nebyl schopen. Nemyslím, že se jim to na 100% podaří, ale mají můj obdiv za snahu. Snad si z toho kluci z Blizzard vezmou ponaučení pro příště.
  • tonnymontana
    Kdyz maji cas a chut tak proc ne. bud to nedopadne dobre a nebo si zahraju neco fajnoveho:) grafiku, modely,textury to vse neni problem ale asi nejvetsi prace bude s combat systemem a nevim jak se tomu rika ale "pocitu ze hrajete d2 v modernejsim kabatu" bojim se aby to pri uspechu nebyl jen podobny klon kterych je za tu dobu celkem dost s ruznou kavlitou
  • Lotr
    Tohle nemá šanci nikdy uspět.
    Ale jako moder jim držím palce a přeju mnoho štěstí. I když neuspějí tak nu alespoň to zkusili. A pokud uspějí nu pak si zaslouží uznání
  • gay *6*
  • Still
    "když zde zveřejnil svou mapu diablovského městečka Sanctuary"

    Já tam vidím jen Tristram a Rogue Encampment *1*
  • Hmm, to by ma vcelku zaujimalo, akym sposobom chcu do pevne stanovenych map prerobit nahodne generovane mapy z D1 a D2
    • Asi tak ako tam prerobia realtime combat:) Tipujem, ze nijak:)
  • Obdivuji ty lidi, kde na to berou čas a motivaci. Navíc ten příšerný engine z Divinity se na to ale sakra nehodí...
  • imo zvolili špatny engine na hru ktera ma byt hororem
    • Tak ono D2 bylo tez hodne barevne (i kdyz ne tak moc jako Divinity). Spis ten soubojovy system je uplne opacny, hromadne zabijeni desitek mobu v realnem case oproti tahovym soubojum s par protivniky vyuzivajici tymove synergie a prostredi. A co se ruznych schopnosti tyce, tak tam zase moc nepasuje Diablo 1 (3 postavy ze 4 pouzivaly vicemene jenom klikani mysitkem). Ale at si hrajou kdyz je to bavi ;-)
      • Kdo si hraje nezlobi :)
    • imho nikoliv, Diablo nikdy hororem být nemělo
      • Horor nebo dark fantasy, ten engine se stejně nehodí.
  • Zayl
    ... proč? Není to trochu ztráta času? U Skyrimu to bylo poměrně jedno, tam už bylo milion modů když začli s předělávkama, ale tohle terve vyšlo... mě by udělali větší radost něčím novým.
    • protože je to baví neasi *7*
    • Tvl však na jinech modech zase dělá nebo bude dělat někdo jinej. Tihle 2 nejsou jediní kdo může použíívat ten editor....to můžeš dokonce i ty. *7*
      • Zayl
        Fakt? Uf, ještě že tě mám.


        *7*
        • Nevím jak na tvoje uvažování zareagovat jinak než urážkou tvé osoby. Proto to raději neudělám a jen ti přeji aby ti někdo udělal radost nějakým módem který pro tebe nebude ztráta času. *3*
    • wenceslaus
      Proč ztráta času? I modeři chtějí dělat to, co je baví. Pokud je to zrovna remake Diabla - nu tak ať ho udělají.
      • Protoze Diablo je ridka stolice tekouci z ritniho otvoru
        • Kterou te nikdo nenuti hrat, a to ani mod v Divinity.
      • Zayl
        No, ať.

        Já v tom nevidím smysl. Byl prosazen nějaký nový zákon který zabraňuje hraní Diabla či co? Moje kopie 2ky jela ještě nedávno bez problémů.
        • Proboha co na tom nechápeš, ať už je to baví jako koníček, nebo chtějí jen potěšit fanoušky, není důvod ke kritice. Že tě to třeba nezajímá, to chápu, ale proč to kritizovat, nebo ty snad nemáš žádné koníčky? *11*
        • v lékárně měli zavřeno?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit