Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kdyžtak v České republice redaktore a né v Čechách
  • Tak to jsem zvědav. Skoro bych se vsadil, že vzhledem k zeměpisným znalostem vývojářů a jejich všeobecnému přehledu se bude v česku zase mluvit rusky.
    -----
    No, ale je fakt, že je jich tu jako sr*ček.
  • pokud to bude konzolo ovladani a pohyby stylem MW2 je*at na to!
  • komando vo MW3 asi pojde po najslavnejsom pere v CZ... *1*
  • přejmenujte si tu na druhou filizofickou fakltu KU :-)
  • Tak se nám zde zase vynořily antiami názory. Pokud mohu, rád bych přispěl sou troškou do mlýna. V Americe stejně jako v Rusku, Německu nebo u nás jsou lidé hloupí a lidé chytří. Nikdy jsem neměl rád takové to škatulkování národu jako že Němci jsou fašisti Rusové zase komunisti a Češi "švejkové". Já osobně nesouhlasím s Americkou vládou a politikou a také s jejich válečnými akcemi, ovšem nemám nic proti lidem kteří v Americe žijí. Člověk by mohl říct že za to jaká je vláda můžou lidé kteří ji zvolili ale stačí se podívat na naši vládu a všechno je hned jasné ( kolik stran slibovalo to a ono a když se dostaly k moci jejich sliby náhle zmizely kdesi v nenávratnu ). Dívat se na Rusko jako na to špatné a zlé a na Ameriku jako na hodnou a pomáhající zemi je velmi naivní názor, obě země jsou mocnosti které sledují jen svůj záměr a cíl. Je pravda že mi už jde trochu na nervy to že ve hrách ( COD vím že jste v některých dílech hrýly za sovětského vojáka ale teď mám na mysli moderní díly, MOH.... ) jste většinou za americké hochy kteří jsou vždy v právu a spásí svět. Proč nikdo neudělá hru třeba za ruského vojáka který bojuje proti američanům ( opět říkám nemám nic proti americkým občanům ale proč to jednou neobrátit, proč musí být vždy rusové ti špatní? ). Jinak jak se vybarví nové COD se teprv uvidí.
    • Problém je, že pokud je scénář s tématikou třetí světové v dalším Modern warfare pravdivý, tak zde jsou opravdu Rusové ti špatní, protože to vypadá na to, že to jsou právě oni, kdo se vrhl, vedle ataku do samotných Spojených států s argumentací "odvetné akce za masakr na letišti, ve kterém byl zapojen agent CIA ", i do zbytku Evropy, což se už pochopitelně těžko dá nějak obkecat. Takže, i kdybychom přece jen měli tu možnost hrát za nějakého Voloďu, tak ho stejně budeme vzhledem k ději vnímat jako příslušníka expanzivní armády pod vlajkou země, jejímž vládcům ruplo v ultranacionalostické bedně a kteří mají chuť z Evropy udělat ornici, což by "ruský hratelný charakter" stejně nestavělo do nějaké světlejší a lepší pozice, než ten americký, krom toho, že by někteří lidé měli dobrý pocit si do textur, posázenými americkými uniformami, vysolit dávku ze samopalu.
      • No todle bylo ztvárněno ve WiC: SA...kde ač rusové napadli západ, tak sovětské vojáky to tam vyobrazovalo prostě jako...vojáky kterým někdo dá rozkaz a co zmůžeš...
        • WiC v tom bylo úžasné, protože i ti vojáci měli svoje důvody, když ve válce ztratili svoje rodiny při bombardování měst a podobně..zajímavý pohled na věc
    • Heleď, taky nemám rád škatulkování, ale Amerika je velká s mnoha státama, to jo, to oni znaj, ale serou na státy v Evropě, znaj ty, co vidí v TV a ty, který znají z History. Jasně, v USA jsem byl jako mladší a měl jsem z toho prd, ale to si člověk pamatuje, ale zase když si vezmeš co zase chybí čechům, tak nějaká finanční gramotnost, většina čechů je v tomhle prostě strašně negramotná, což zase v USA máš většinu těch lidí na tohle chytřejší. Jinak já rozhodně proti američanům nic nemám, vlastně nemám nic proti nikomu, ale to, že oni neví, kde česko leží, občas ani že existuje, je prostě fakt, to se nedá obkecat. :D Jinak ty tvoje dotazy jsou jasný, hraješ hry z USA, kámo, ti si nebudou střílet do vlastních, taky bych to nedělal, BIS taky dělá hry, kde země, která působí česky je ta hodná a bude zachráněna. :D Když budeš hrát Ruský hry, tak zase budeš hodnej Rusák, to je jasný, třeba nedávno sem hrál hru, která simulovala napadení Gruzie Ruskem, za Rusko, mordoval sem Gruzince, Poláky, NATO, Ukrajince, všechno sem to střílel :D (byla to strategie)
      • No já ti nevim, ale dohráls všechny konce Army? V některejch to Černarus docela slušně odnese. :D
        • Fakt? :D Já dohrál jeden a byl jsem rád, že jsem rád, no to né toto, tak to BIS zapřu :D :D
  • No mě mrzí že bude ,americký člen SAS, ... to se mi na COD líbí že tam jsou britové, rusové...
    a všimli jste si ? žádná zmínka o SOapovi a Priceovi :-(
    • No hlavně mi přijde divný že v řadách britskýho SAS bude američan :-D, to asi bude bojovat proti rusky mluvícímu Wermachtu :-D
    • No ty sis hlavně nevšiml že je to jen velmi hruby přepis originálu, kde prvně jsou Mydlo i Cena, ale o Americkém SAS se tam vubec nepíše.
  • Pánové, přestaňte řešit Call of Duty a.k.a "USAowns.rar". Chytrý člověk a opravdový milovník FPS si počká na Battlefield 3 a pak se "codařům" vysměje *3*
    • Milovník FPS hraje co se dobře hraje, je mu jedno jestli je to USAowns nebo AntiCODwannabe
      .
      • COD je pro nenáročné konzumenty. BF pro gurmány *5*
        • spiš bych cod a bf přirovnal k Windowsu a Linuxu... myslim že počtem hráčů i ideologií se to bude celkem shodovat... ale defakto nenáročnými konzumenty a gurmány, chceš li to tak nazývat, by se daly označit i podstatné části uživatelů těchto OS
    • Hehe, aby to s BF 3 nedopadlo stejně, kámo, jen v koukatelnější grafice :) A stejně se přiznám, že mě SP v CoD baví, takový rychlý, krátký nášup, kterej navíc dokáže dohrát i můj 7 letej bratr. *1*
  • co kdyby jsem udelaly hru kde by v americe vladli muslimove, nebo vlepsim pripade indiani (kterym sebrali zem) coz by bylo lepsi a jestli by se to americanum libilo.
    • jestli chceš FPS s indiánama v émerice, zahraj si Prey
  • ja se kuava učil o evropě kazdy pitomi hlavni mestečko u velkych zemi jsem se učil hlavní města jednotlivých kantonu tak jak to ze briti neznají česko

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit