Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Cod is best !!!
  • BF3 se potopí sám, vyjde dřív než MW3 všichni jeho fans ho nakoupí zjistí že to ani zdaleka není to co očekávaly a budou zklamaný, pak budou hledat nejakou satisfakci za to že se nedočkali slibované hry roku, a zrovna tehdy vyjde MW3 kterej tím pádem ziská podporu od obou stran, a hadejte kdo se opět stane hrou roku...
    • Aj keby tam par veci nevyslo, stale by to bolo 10x lepsie ako COD
      • Este som zabudol, naco by si tam niketo isiel zahrat ked uz to prakticky hra v COD hrach predtym stale to iste, tak isto to vyzera, milion vybuchov, chaos ....., Nic nove tam neni cize naco.
    • keby niekomu BF 3 nesadol lebo by to nebolo to stare BF na ake je zvyknuty tak si urcite nepojde kupit MW 3 ale zostane u BF 2 ziadny BF fanusik by BF nevymenil za CoD kedze tu stale su BF 2 a BF 1942
      • H4wk
        Ukaz mi kto ti pojde hrat BF1942....
        Ta hra je uz mrtva, nahradilo ju BF2..
        Aj to uz pomalicky ale isto upada
        • ako to je u BF 1942 neviem ale myslim ze je tam este stale dost serverov ale pokial aj nie tak Bf 2 ma stale cez 800 serverov a na 314 z nich sa prave hraje plus BF 2 SF ma cez 40 serverov a na 24 z nich sa prave hraje takze aj po 6 rokoch je tam stale dost ludi
    • Erien
      O tom pochybuji i kdyby BF 3 byl propadák nikdy, bych MW 3 nekoupil a určitě nebudu sám.
      • Ani jedna z těchto pecek nepředčí Arma 3 která bude U MĚ jasná jednička. Jen si na to ještě rok holt musím počkat.
  • Mě moc potěšila tato zpráva o dedicovaných serverech. Přesně na tuhle zprávu jsem čekal jestli MW 2 koupit či nikoliv a teď už vím že ano. ... Děkuji games.cz
  • len aby ste z toho vášho milovaného battlefieldu neboli nakoniec skalamaní.... viac nahypovanú hru a väčšiu nenávisť voči cod ako tu som teda ešte nevidel
  • Jedno je jiste, ten kdo da nejvic penez do PR tak ma vsechny sasky sveta v kapse... Jde videt ze i redakce uz ma BF3 predobednano.................shame on you "game journalists"............
  • Fronta ziadna lebo to nieje USA ale Europa a ta je ina......
    staci porovnat USA auta a Euro auta a vieme kde je kvalita....
  • a ktem fotkam?:D velmi velmi nestranné a nezaujaté gesto................. jste placení od EA nebo co?:D.... omáčko kolem BF3 a COD co se odehrává na games.cz je oravdu už ubohá. omlouvám se.
  • zdravím id!oty! :) preju krasny den vsem kretenum tady :D do diskuze uz nema cenu ani prakticky vstupovat :D...
  • To je takovej trend jen tady nesnaset tu ci onu hru? Se asi hodne nudite. Sam mam nainstalovane Bf2,Bf:BC2, CoD:MW, CoD:BO, CSS a Armu2 a hraju to na co mam zrovna naladu. Nestezuju si a bavim se! Je snad kazdeho vec co ho bavi a je jedno jestli mu je destet nebo tricet ne ?
    • skoda mluvit kamo.... chce se mi z toho ferove blejt! a zaroven hrozne smat :) ale kraceni si chvile nez hra samotna vyjde tady celkem zabavi, malo kdy najdes tolik "nezaujatych hracu" na jednom miste... a kdyz tomu pomuze i autor clanku, no je to krasa.............
    • genki.sudo
      Asi tak...
  • a koho zajímá nějaký posraný cod???? BF 3 je lepší
    • šmajdovo děcko
      • Víte o co mu jde? aby mu odpověděli stejný trolly jako jste vy. Nevím proč na takovou větu vubec reagujete a nadáváte do děcek když se jako děcka chováte právě že vy jen vám to nedochází
    • Tak tys tomu tady dal korunku *1* Tak co sem vubec lezel do tehle diskuze kdyz te zajima pouze BF3?! Souhlasim s Petanem. Taky si koupim obe hry a taky mam nainstalovano jak serie COD tak i BF. A ty smradlava manko uz radsi kompa nezapinej vubec a vrat se zpatky k clovece nezlob se
    • vyhrals cenu za best trolla! napsal si tu samou vetu co uz 10000000000000 lidi pred tebou tady!!! congrats :D... zalezte zpatky do der vemena! k videjim z BF3 a vytazenyma penisama.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit