Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Holldir
    Nejsem si jistej zda se první dva díly TES dají převést do jiného enginu. Koneckonců v té době se ty hry dělaly podstatně jinak než pozdějsí 3D enginy. Takže asi proto to nejde. Jediná možnost pro první dva díly by bylo udělat vše od nuly což by rovnou mohl vydavatel udělat jen HD remake. Výsledek stejný práce moc náročná. Staré díly ještě celkem zaostávaly v příběhu atd takže by to mělo nulový úspěch

    Co se týče debaty modů na Morrowind v porovnání s tímto enginem tak je tam podstatný rozdíl. A to není grafika, ale herní systém, mimika a pohyby postav jenž jsou v novém enginu v tom starém nejsou vůbec. Starý engin ať už má hra kolik chcete dokonalých modů tak nebude dosahovat možností skyrimu. Není vše jen o grafice. Kdyby šlo jen o grafiku tak to netrvá pět let ani z daleka
  • Podle mě by bylo rozhodně lepší udělat v enginu Skyrimu Tes: Arena nebo Daggerfall..
  • Já nevím, podle mě dneska vypadá Morrowind s modama líp, než to na videu... a samozřejmě v něm fungují všechny questy, rozhovory atd. Skoro zbytečná práce.
    • Predevsim tam funguje mechanika = zadny world leveling. A dalsi vec, uzasna moznost nadopovat se lektvarama a vyrabet lepsi a lepsi a jeste lepsi ... ;D. Sem si onehda vyrobil nakej, kterej me odpalil skorem do vesmiru .... ;D, pripadne sem mel po asi hodce klikani lektvary typu sila + bambilion, trvani 100 let ... takze sem vrazdil vsechno co sem potkal uz od pohledu.
  • A co takto ine kombinacie?
    1. SKYrim + MORrowind = SKYMOR
    2. skyRIM + MORrowind = RIMMOR
    3. skyRIM + morroWIND = RIMWIND
    pripadne ak je prvy MORROWIND a SKYRIM druhy vznikaju dalsie moznosti ako
    4. MORrowind + skyRIM = MORRIM
    Alebo este aj kombinacie pisme ako
    5. skYrI + MorroWINnd = MYWINDI

    Jasne ze tu niesu zdaleka vsetky kombinacie, ale tak kludne zahlasujte za VAS oblubeny nazov :D
    • nightborne
      Jasnej rimmor *1*
    • PreidaQ
      rimwind ftw!
    • mne osobne sa najviac paci MORRIM :D
  • Inquisitor
    Tohle bude obávám se nekonečný příběh.
  • Pethulla
    Tohle byla úplně super startovní lokace. Si pamatuju jak jsem vylez z té lodi, tak mi spadla čelist při pohledu na vodu, a pak při pohledu na Seyda Neen. O tom, že jako další mi spadla celá hra už raději pomlčme.
    • A potom spadl z nebes kouzelník. *5*
  • fallanga
    Radši bych byl za Morrowind s enginem Oblivionu, ale i tohle si zahraji.
    • myslis Morroblivion kterej je tu uz taky nejakej patek *7*
  • Telimektar
    A není jednoduší a dostupnější hrát namodovaný Morrowind? Co jsem zkoušel nedávno, tak to vypadalo k světu.
  • Počkám si na nový TES :)
  • MickeyMutant
    Problém je, že než dojde k oficiálnímu vydání, tak se grafika Skyrimu může jevit podobně dřevní, jako dnes ta z Morrowindu. Jasně, že fanouškům to nebude vadit, ale ty neruší ani vzhled původí hry, takže je to tak trochu sisyfovská práce.
    • musím stebou souhlasit, nedávno sem si natěšenej nainstaloval skyrim, naházel módy ale stejně to nebylo už ono, ten zub času už je prostě znát i u posledního dílu ( kor když teď pařím witchera a vidím ty rozdíly )
      • Tak si naházej jiný módy, protože když omóduješ Skyrim naplno, nemá moc konkurence co do vzhledu. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit