Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sheogorad je souostrovi? :)
    • Kozy
      Jo.
  • Pošlete jim někdo majetnej pár peněz, já to chci. *15*
  • pecka
  • Modifikovat Skyrim či jakoukoliv jinou hru od Bethesdy, je něco jako snažit se z hromady trusu uplácat kosmickou loď.
    • tobě byl z té hromady uplácán mozek
    • Najít v tvém příspěvku nějakou pozitivní hodnotu je jako bavit se s výkalem o politické situaci v Pákistánu. *3*
    • jo skoda jen ze uz tam nebude takova ta morrowindska" mlha" ted uz dohlidnu z Ebonheartu do Vivecu jako nic:)
      • Nastav si dohled na minimum :-D
  • Thorleif_cz
    Nevíte někdo, zda předělávají i RPG systém, nebo jde "pouze" o předělávku prostředí, dějové linie a questů?
    • Herni mechanika odpovida skyrimu, na ty se nic nemeni => levelovani sveta s hracem atd. To ostatne ani nelze, museli by prepsat celou hru. Tudiz zapomen na propracovanou alchymii (a jeji oblibene bugy umoznujici vyrabet stale dokonalejsi lektvary za pomoci lektvaru na zdokonaleni vyroby)
      • zapomen ? vzdyt to tak ve skyrimu presne funguje
      • Změnit levele ní nepřátel, alchymii atd. je docela jednoduchý, takže tu nepiš bludy. Vesměs se jedná jen o drobné změny v jedné položce. Horší je to vybalancovat...
        • Jo, zes tech pluginu delal, vid ... lol
          • Ma pravdu - staci se podivat na Nexus.
      • Vytvorit staticky svet je zanedbatelny detail v porovnani so zvyskom prace na tomto mode.
  • Zajímalo by mě, jak to bude s vydáním. Vydá se to jako samostatný titul, jako DLC nebo jako nějaký mód? S tím, že to bude placené, rozhodně počítám, jenom mě zajímá, jakou formou.
    • Nevím o tom, že mod pro skyrim by se měl platit, možná tak na konzolích :D
    • Placené to nebude. Naštěstí se nesmí modifikace pro TES hry prodávat.
    • Mody k Elder Scrolls nemozno predavat. Bude to volne k stiahnutiu ako ostatne mody ku Skyrimu.
  • fluffy
    Ja verim tomu, ze ak to raz konecne dorobia tak to bude stat za to. Ide vskutku o masivny projekt a kedze som bol v SKYRIMe dost sklamany s nedodelkov a nelogickosti niektorych veci. Tak skupina ludi, ktora to robi prevazne preto, pretoze chce a nie preto lebo ich tlaci termin vydania alebo marketingove oddelenie napravi to, co bolo na SKYRIMe zle a este to bude v novom kabate MORROWINDu ktory mi je ovela blizsi.
    • Podobny predelavky se delaly i do Oblivionu, a nikdy to nikdo nedodela tak, aby se to dalo hrat. V 90% pripadu tyhle totalni konverze skoncej u polonofunkcniho cehosi. Navic, nechapu, proc by si zajemce nenahodil Morrowind, i bez modu bude vypadat na max velmi slusne, a spar modama ...
      • fluffy
        Tak ja si spominam napriklad na Oscuros Oblivion Overhaul aka OOO, co bola celkova konverzia, odstranila drvivu vacsinu problemov typu levelovanie banditov v GLASS ARMOR, mala rucne ulozene odmeny v dungeoneoch takze uz ziadne prechadzanie 4 hodinoveho dungeonu aby som dostal nejaku uplne obycajnu random blbost, ktorych som uz videl 10 .Takisto pridal mnozstvo novych vizualov a zakomponoval mnozstvo mensich modov ovplyvnujuce veci od zbrani, armor, az po pocasie a niektore lokacie. Vsetko krasne odladene do velkosti cca 1.5GB a zadarmo ako sa na mody slusi a patri. Az s tymto modom bol pre mna OBLIVION tym cim mal byt od zaciatku.
        • Jo, jenze tady je rec o predelani Morrowindu do Oblivionu. Modu ktery resily ten strasnej system levelovani sveta se objevila cela radka uz par dnu po vydani. Oblivion byla snad prvni hra, kterou slo dohrat na lv1. A nejstrasnejsi na tom bylo, ze si 2-3 hodiny nekde jak chuj skladal lepsi zbroj, pak ses vyspal, a stejnou nosil kazdej zebrak na ulici ... lol. No a pochopitelne nesmime zapomenout na slavnou konskou zbroj za smesnych $2.5 ks ... tedy ... spis hnusny tetovani na kone. Bethesda nikdy zbroj udelat neumela. Plati samo i ve Skyrimu, pla(s)tova zbroj co se pri kazdym pohybu ohejba ... lol

          Kazdopadne, i kdyz se uz v oblivionu na UI nadavalo, proti Skyrimu to byl jeste zazrak. Jako telefonni seznam misto inventare, to fakt musela stvorit hlava vymazana.
          • fluffy
            Ja uplne suhlasim... A preto proste verim, ze SKYWIND dopadne dobre. Tak rad by som si zahral SKYRIM kebyze to vsetko funguje normalne... Proste ma nebavi vidiet lietajuce kone, padajuce draky z nebies len tak, jaky na bocnych stranach domov, ako spominas uplne DEBILNY inventar a pre mna hlave uplne sprzneny system magie... Zapnes vyssiu difficulty ako master alebo nebodaj legendary a destruction prestava levelovat (lebo sa znizil dmg output tak tym padom i rychlost levelovania) takze po 30 hodinach hrania ako PURE DESTRUCTION mage som mal... ano Destruction level 23. O fakte ze nieje moznost si craftnut nieco silnejsie ako to co je k dispozicii. Akoze sorry ale ak mam hrat ako PYROMANCER tak sa tazko dostavam do role, ked BANDIT ARCHER ide dole na 42 DOUBLE CASTOV s ADEPT spellom... (ano pocital som to) zatial co on ma da na jednu supu. Ale zo vsetkho najviac ma stve ako sa meni difficulty, damage you take x5 damage you give x0.25. A to je akoze vsetko? Som cakal ze s vyssou obtiaznostou sa mozno nebude dat liecit priamo v bitke, alebo nebude mozne spamovat potiony alebo ze nepriatelia zacnu s novymi taktikami pripadne ze sa spomali rate akym levelujes. Ale tym ze nastrelis len to kolko dmg das a dostanes sa rozvracia cely system a realnost...
      • Mě osobně od Morrowindu odrazuje soubojový systém, který mi vůbec nesedl :)
        • To chapu, muzes tam i umrit ...
          • Hlavně stát u potvory a sekat do ní z 20 cm a pořád se nestrefovat, protože není skill.. to je nejstupidnější bojový systém, který jsem kdy zažil. Naštěstí je na to oprava od fanoušků.
            • lebo to je bojovy system ake by spravne rpg mat malo...suboje kde zalezi na skille postavy a nie na skille hraca...
              • Reakce na příspěvek:

                Sedí mi to k rpg typu Icewind Dale a podobně, ale k fp/tp rpg je to prostě hovadina, která mi úplně zničí šanci jakkoliv se sžít s postavou. Dokáže si tu někdo představit např Gothic se soubojovým systémem Morrowindu? Nuda.
    • Krescz
      nez to vyjde tak budu mit deti *7*
      • Gratuluju, kdy ze se to narodi? Abych vedel, kdy mam ocekavat tento mod? :)
      • Jestli to vůbec dodělají.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit