Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Byt v roli uredniku ministerstva zahranici, tak bych byl na tyto fanaticke demonstranty minimalne hodne nastvanej. Vavra a jeho boys z Games.cz absolutne netusi, co ministerstvo dela, ale mysli si, ze nedela dost, protoze to by preci uz vyvojari byli doma. Je to vazne priblble uvazovani a nedivil bych se, kdyby takovato podpora spise uskodila. V neposledni rade si na ministerstvu definitivne reknou, ze ti vyvojari a herni novinari jsou fakt blbci, jak je Schwarzenberg pocastoval uz na zacatku cele kauzy.
    • Veskoslav
      Za to ty to víš na 100%, co dělají na ministerstvu:) Je zvláštní, že třeba "špionáž" Řecko-Turecko vůbec neměla takovou odezvu jako toto. Ono to bude tím, že Turci prostě si řekli, že zkrachovalé Řecko pro ně není naprosto žádný soupeř:) Už jenom tím, že Turecko má v téhle oblasti největší armáda a po Anglii a Francii i nejmodernější.
  • Kdy budeme vyjadřovat podporu Kajínkovi?
    • On je totiž také neprávem uvězněn, aspoň to teda tvrdí, i když to tvrdí vlastně všichni vězni. Tolik justičních omylů, je mi z toho smutno, jak ten svět je nespravedlivej.
    • On je totiž také neprávem uvězněn, aspoň to teda tvrdí, i když to tvrdí vlastně všichni vězni. Tolik justičních omylů, je mi z toho smutno, jak ten svět je nespravedlivej.
  • Řecko je ubohá země... plná skrachovalců a zoufalců jenom čekají na úplatek z české strany proto dělají emo... Vsadím se kdyby toto proběhlo už jsou dávno doma...
  • firebug
    Nepochopím, jak se v diskuzi pod článkem, který informuje o nenásilné demonstraci mající za úkol upozornit na to, že jsou dva čeští občané drženi 3 měsíce v řeckém vězení a projevit tak solidaritu, může sejít takové množství negativních příspěvků.
    To je vážně tolika lidem empatie cizím slovem? Z dostupných informací z médií (které se mimochodem různí) vyplývá, že se v podobné situaci může ocitnout úplně každý. I já mám fotografické vybavení za "desítky tisíc korun" a i já jezdím na dovolenou nejraději se svými kamarády, zvláště do exotičtějších lokací. Chtěl bych vidět vás (a hovořím k lidem píšícím, že "si za to ti dva můžou sami a vlastně si to zaslouží") v situaci, kdy se vaše několikadenní dovolená změní v několikaměsíční pobyt ve vězení a tím vám a vašim blízkým převrátí v okamžiku život naruby (profesní i rodinný). To byste pořád zasílali vaše anonymní rádoby drsňácké výkřiky do všech veřejných diskuzí?
    To, že to zkrátka takhle v justici chodí, není přeci argumentem, že proti tomu nemůžu protestovat. Ono je jednoduché to jako nezávislý a nezúčastněný pozorovatel tímto tvrzením smést ze stolu a dál nad tím nepřemýšlet. Tím ale rezignujeme na naši vlastní lidskost a na schopnost vcítění se do problémů druhých... Navíc to že to takhle chodí, neznamená, že to není špatně.
    Děkuji za uspořádání demonstrace (které jsem se zúčastnil) a která opět médiím připomněla tuto kauzu, která by podle mého skromného názoru měla být medializována ještě více. Nevěřím řeckým úřadům, že vykonávají vše, co je v jejich silách a věřit jim nebudu, dokud neposkytnou médiím pádné důkazy potvrzující jejich absurdní (v kontextu s dostupnými informacemi) obvinění. A opravdu teď nemyslím obrázky dostupné všem na internetu.
    Česká vláda děla dost možná maximum, co je v jejich silách, ale z přístupu Řecka nemám podobný pocit ani v nejmenším...
    • "Fotografické vybavení za desítky tisíc" má každý, kdo má iPhone... *3*
      Jinak naprostý souhlas.
    • O cem to mluvis ? Byly to zaplaceni lidi, a platili je za spionaz !!!
      Tak za to sedi ! A doufam ze jeste dlouho budu *16*
    • me pripada ze 99% znich jsou trolove a to jedno procento se deli mezi spiony z recka a omezence jejich hranice dohledu konci u jejich nosu
  • A co jejich zamestnavatel jak ten se stara? Jeho zamestnanci jsou BIS u zadele co *10*
    • No zamestnavatel je neplatil za spionaz, tak proc by zesil jejich problemy ?
  • jen tak by je nezavreli jiste jsou to teroristi *16*
    • presne
    • Blue.Shark
      Normální člověk by tohle nenapsal. Jistě jsi retardovaný. Podívej se, prasátko! -> *12*
  • Pravda je, že Gréci si ich tam nechajú na nejaký čas. Myslíte, že nie? Žial skúsenosti moje mi hovoria opak. Už ste videli niekedy napr. obyčajných turistov zavretých namiesto dovolenky v chládku? Ja áno. Stalo sa to na dovolenke pred 10 rokmi. Vošli do vojenského areálu napriek upozorneniam. Gréci to berú veľmi vážne. Dotyčný neodišli z Grécka v deň keď mali odísť.
  • Na jednu stranu obahujete tu vaší pravdu, že je vysvětlená a uvěřitelná, ale na druhou stranu to co píše Gorgeus je taky naprosto totožně vysvětlitelné a uvěřitelné, podložené fakty jako ta vaše pravda... *5*
    • ucho
      jestli je to narážka na mě, uvědom si ten rozdíl. Gorgeus svým příspěvkem píše, že BIS lže. Gorgeus svým příspěvkem píše, že lže manželka jednoho zavřeného. Gorgeus svým příspěvkem napsal, že lžou oba zavření.
      já nikde nepsal, že se ti dva nemuseli něčeho dopustit, ale rozhodně si bez důkazů netroufnu svými příspěvky říct, že všichni zainteresovaní lžou... to mi nepřijde vůči nim tak trochu slušné. a prostor k pochybnostem jsem ve svém příspěvku snad nechal, lidi nemusí všem věřit, ale tvrdit pak tím, co píšou, že tito lidé lžou, už je trochu něco jiného, než mít jen nějakou teorii... takže gratuluji, že zastáváš obviňování někoho ze lži *5*
      • Zdravím, neměla to být narážka, ale reakce. Né nadarmo se říká na každém šprochu, pravdy trochu. Nestotožnuji se s Vašimi názory ani s názorem Gorgeuse. Pravda může být někde uprostřed... *3*

        Je jasné že domácí strana se bude snažit veškerá obvinění a fakta hovořící proti uvězněným vyvrátit jinými, logickými tvrzeními. Bohužel situace v Řecku je taková, jaká je a klukům rozhodně nepřispívá. Je pořeba zmínit že soud se stále oddaluje a pokud neproběhne, může se to protáhnout až na lhůtu dvou let, pak pokud vím by bylo obvinění promlčené. Nemusím být prorok, ale každý kdo sleduje dění kolem Řecka ví v jakém růžovém světě oni několik desítek let žili - právě na to ted doplácejí a od těchto lidí resp. jejich činitelů proto nelze čekat rozumné a rychlé jednání. Bohužel.

        V žádném případě nechci aby tam ti kluci zůstali, naopak jim přeji aby byli co nejdříve zpět. Pro jejich blízké to není nic jednoduchého...
      • On tam používá nějaké zvláštní slovo. Pravděpodobnost. To je jakože říká "tak to je a jinak to není"? :) Samozřejmě myslím to vlákno, kam píšeš ty. Vlákno pod tím je na trochu horší úrovni...
        • ucho
          pravděpodobnost používá v poslední části, větami v úvodu říká, že všichni lžou. co je na tom tak těžkýho k pochopení? snad jsem to napsal jasně a číst tady lidi snad umí...
          pokud má někdo pochybnosti, fajn. pokud někomu někdo nevěří, fajn. ale nadrzo svými názory říkat, že všichni zainteresovaní lžou? to prostě není slušný, pokud o tom nevím víc...
          je rozdíl si vytvořit teorii z dostupných informací a je rozdíl si utvořit teorii na tom, že všichni lžou a prohlašovat to za svou pravdu. pokud se totiž takový člověk plete, těm zainteresovaným dost křivdí, ale tak ono je to jedno. v těch diskuzích se toho nakecá...
  • Hmm jako mediální masáž je to dobrá... To by se člověk až divil. Nehledě na to jak je zaspamovaný FB těmahle zprávama, každý co byl na demostraci se hned označuje na fotkách a lajkuje jak divej, až mám pocit jestli tam nebyli zviditelnit spíš sebe, než problém těch zavřených kluků... Navíc podle posledních zpráv ta demostrace Řeckou stranu naopak pobouřila a případ se tak protáhne nejméně o další 3 měsíce...

    Martina znám a na 100% to není špion proboha. Ale kam vás zaměstnavatel pošle tam jedete... Co už.

    Přeju jim at se brzy dostanou domů. A taky si přeju už o tom každý den všude nevidět zmínku - už je to vlezlé. Ale zas chápu příbuzné a taky další přicmrdávače, kteří se honí za zviditelněním.
  • Fascinuje mě jak jsou někteři lidé přesvědčeni o svojí pravdě, co budou dělat az se ukáže že neměly pravdu, zalezou do nory a budou dělat že se nic nestalo nebo příjdou a řeknou udělal jsem chybu?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit