Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • PreidaQ
    Každý zvládnul průměrně 7,1 kampaně? To mi připadá teda dost přehnané. *8*
    • Proc,
      ja uz mam tak ~10 kampani za sebou ;) Nektere klany sice 2x, ale proc ne ;-)
      Rika se tomu znovuhratelnost, coz mi u hooodne her schazi. Ale DA1 asi tak 5x, me2 asi taky tak 5x, me3 si dam za chvili po 2. Takove Lodr of the rings, war in the north ani jednou, mizerna hra pro singl (protoze to neni singl hra), KI2 taky slabe, opet nedohrane. Me3 jednou, a asi nikdy vic... bf3 jsem kampan ani nevidel (dobre, hral max 30minut).
      • ... taky tak 5x, me3 si dam za chvili po 2. Takove ...
        a neskor
        ... opet nedohrane. Me3 jednou, a asi nikdy vic... bf3 ...
        tak si vyber, ze co a ako s ME 3
      • Ahoj,

        chcem sa ťa opytať čo je zaklad pri to hraní aby som to vyhral. Lebo vždy to nejak podcenim a nejaky klan ma sundá. Niečo robím zle. :D
        • Zalezi za koho hrajes, obecne plati ze v prvnim roce, roce a pul (4-6 tahu) je dobre zabrat souseda, at mas income (a ten at ti neklesne pod litr idealne). a pak vyuzivat bonusy konkretniho klanu (shizamu - rychle lode, a obchodovat, ekonomicky boost je jak prase), date, rychle par (2-3 max do zacatku) mecu, tim yari ashigaru rozsekas ani nemrknout... Ci takeda a kone, hattori a ninjove (sabotovat, sabotovat, sabotovat), ikko ikky mnichy a loan-swordy.

          Je take dobre rozehrat hru tak, at na tebe utoci souper/i z jednoho smeru, ne vsech 4. A pak delat jednotky :-) Yari-Ashigaru ve spear-wallu jsou strasne silni (takove ty kopi, akorat pak skoro nechodi).
  • Vitekb
    Kde, jak a proč tohle měří? *16*
    • Steam...
      *3*

      je to jako u achivementů, bere si to data(ze hry) a pak není problém se na to podívat. Když se podíváš na Steam, tak se třeba můžeš podívat...kolik asi tak procent lidí má ten a ten achivement, stejně tak tady...
      Samuraje nevím, ale u Empire, Napoleona máš statistiky, kde víš kolik toho padlo atd.
      • Vitekb
        Aha, dík.
        Já ani nevěděl, že je to Steamworks titul.
      • Hairy_Ass
        V Shogunovi jsou taky. *4*
    • aby bylo o čem psát
      • A myslím že v fall of the samurai by se mohlo pozabíjet víc lidí *3*
  • Tak se teda povedlo v shogunovi vyvrazdit japonsko *1* *16*
    • ehm 100 krtá se povedlo vyvrazdit japonsko jsem četl milionů
      • Ehm? Běž se radši učit matematiku :)
  • bude videorecenze?
    A kdo to má uz predobjednané?
    chtel sem se zeptat jak ldouho trvá nez dojde zasilka z brtitánie?
    • sleepless
      Videorecenze Fall of Samurai se uz nataci
  • Psycho... :) PRoč někdo nevydá podobou statistiku u Warcrafta 3.. to by byl mazec teprv :)

    Kdy bude konečně recenze na nový Resident ? ...
    • Warcraft 3 by také statistiky neměl *3*
      Tam se snažíš, aby ti i ten poslední panďulák přežil, tak že je to docela nepoměr
      • No ono zalezi na jake urovni jsi s mikrem ;-)
        Srovnej to naopak s SC/SC2, a tam uz je to zase uplne o necem jinem (konkretne zerg -> vlny).
  • Na Steamu aktuálně s až nechutnou slevou *1*
    • To mi povídej... v mlžném oparu alkoholu jsem se mrknul v na Steam hned ten den co začal midweek madness a hra byla moje *15*... nu, jdu si zahrát *1*
    • Neznám slevu, která by byla dost nechutná.
  • Šhogun je pro mě nejlepší tradiční strategie za poslední léta *3*
    • Hairy_Ass
      Celá série Total War je moje nejoblíbenější strategie. *3*
      • Víc než EUIII? :-)Ale jo u mne asi taky... EU má sice spoustu nádherných vlastností, ale ty bitvy hmmm na to to nema *1*
        • Hairy_Ass
          EU je fajn, ale víc krásných okamžiků než u série TW jsem u ní nezažil. *3*
        • No u mě vede série EU. Total war má sice fajn bitvy a strategická mapa je až moc jednoduchá a primitivní
  • Je to opravdu úžasná hra...kež by udělali ještě Medival III
    • Hairy_Ass
      Mohli by do hry přidat i hratelné České království, klidně od začátku instatně jako protektorát SŘŘ, alespoň by pak byla hra za něj skutečný oříšek. V podstatě je mi ale jedno v jaké epoše se bude další hra odehrávat, poněvadž mě vývojáři zatím s žádnou hrou nezklamali, takže se nebojím, že by mě od nich nebavila ani hra s tématikou pravěkých lovců mamutů. *1*
      • Dal bych si nějakou sci-fi strategii takhle... Ale zase nechci vidět 200 Jediů vs 40.000 droidů:-D
        • takej mod uz je
          • první světovou by to chtělo...nebo co bych rád já tak 30.letá válka to by bylo super
            • První světovou? The Entente WWI Battlefields... ale nevim kdo ještě hraje... já se přiznám, já to nehrál, ale kamarád si u toho liboval... vždycky jsem říkal, že má divný vkus *1*
  • s mýma 200 stovkama sem asi moc nepomohl

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit