Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nedávno sem si na steamu koupil MK 9 a když chci zapnout hru objevi se normálně okénko s mortal kombatem a hned se zase vypne a vubec se nespusti nevite někdo co s tím mám na to všechny požadavky.
  • nevite nekdo prosimvas cim se u scorpiona delaji takove to spesl kombo kde mu rozdrti lebku?
  • Měl jsem kdysi tu výsadu a nožnost si TUHLE hru zahrát na pc ( myslím tim všechny díly )ale tohle monstrum co je teďka už je sprominutím hnus !! Neříkám to z pohledu hráče ale nýbrž z pohledu toho kdo se o tyhle hry kdysi zajímal .
    Teď mi to příjde hooodně brutalní až morbidní viděl jsem videa na youtube ale slyšel jsem i pár názorů se kterými bezpodminečně souhlasím , a u tohodle to je stonásobně. Chápu že Mortal kombat celkově jako serie je skvělá a nedá se jí nic vytknout"ALE::" Ruku na srdce pánové VY byste dovolily aby vaše dítě tuhle věc hrálo ??-Nevýmaje toho že to má hodně špatný vliv na "hráče jako taková" ..Hodně jsem se rozmýšlel zda napsat tuhle recenzi anebo ne ale po zralé úvaze jsem se rozhodl takto ..

    HRA samotná je velmi brutálního ražení ....
    Nevýmaje toho že to nemá ani hlavu ani patu prostě hnus
    1 jsem hodně otřesen a zhnusen tím jaká tahle hra je
    2 Není těch brutálních her už trochu dost ??

    jestli se vám zdá tahle recenze" zbytečná nebo ještě líp k ničemu .. tak je mi to fuk .
  • Mega remake! 8/10? Si robite srandu.
  • Zdravim, prosim o radu.... Když si naistaluji Mortal Kombat 9, tak přímo ve hře to běží hrozně pomalu.Dočetl jsem se, že je to možná způsobené dx .... Mám win7 ultimate a ty maj už v sobě dx11.Jenže moje grafárna ma podporu pouze na dx10. Dá se prosím nějak zadat, aby hra běžela v DX10 ? Nebo nevite někdo čím to je, že hra běží pomalu?Předem děkuji
  • chci mortal kombat 9 na pc !! na pc muže být exkluzivní tyto postavy : motaro , kai , reiko , fujin , tanya a jarek shinnok z mortal kombat 4 !! *4*
  • Kvuli tehel hre jsem si koupil Ps3 vyhodil sem za nej prachy co jsem usetril na cigaretach od vanoc do ted a muzu rict ze nelituji samozrejme god of war 3 taky ujde hehe
  • Nejlepší bojovka všech dob, předkonává i svého předchůdce s 90tých let. Za mě 10/10. Důvod proč si koupit PS3ku :-)
  • 8/10 ? nah. Tadle hra si zalouží víc.
    • Musím souhlasit. Story mode je opravdu luxusní :-) Jsou to jakoby tři hry v jednom super "remejku" :-)
  • Damarus
    Doma mám jak pc tak Xko. Ale raději bych byl, kdyby hra vyšla i na pc... protože jak všichni víme, hry na pc jsou levnější :-(

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit