Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sr_Lobo
    Mno tak PSN se sice tvari, ze jede, ale pri prihlasovani mi neprijde zadnej potvrzovaci aktivacni mail bez keryho to je stejne na prd... Skvela prace...
  • Co na to říct zjistit si adresu, vzít tyhle kurvánky do dodávky - mít nějaký zastrčený sklad nebo v lese nějakou chajdu letlampu, štípačky a benzin. Waterboarding, trhání nehtů a možná ze starého režimu populární pálení cigaretou do oka nejlépe by jim už definitivně vyvrátilo, dělat si tyhle vtípky.

    Prostě klasické mučeníčko se vším co k tomu patří, jistě mohli by jsme je smažit i startováky zapojenímy do autobaterie... ale tohle by myslím stačilo. Pohrůžka by byla jasná jestli se veřejně nedoznají v live přenosu a tzo i s jménem, můžou přihodit své hesla k ůčtu. Tak budou trpět.
    Ruská ruleta by taky hodně lidem rozvázala jazyk klasický šesti ranák a chodí rusák okolo ... však to znáte nebo si zahrát i na lov kdy lovec bude honit zvěř je. No ták to není fantazie ale realita a dnešní děcka jsou tak děsaně obtloustlá že by neuběhli ani metr bez inhalátoru.
  • Islámskej stát na ně na kurv* negramotný, zaostalý *16*
  • Zayl
    Já se zapřísáhl, že sem už nebudu do komentářů psát, ale tenhle článek mě zlomil.

    Ačkoliv mě osobně tento útok nijak neovlivnil, povedlo se vám mě tímhle brakem otočit na stranu hackerů. Takový výplod si nezaslouží ani oni. Buď objektivne informujte nebo o tom napište humorně. Tady ten paskvil patří na něčí blog a ne na oficiální web.
  • Dobře jim tak jenom ať ty korporační špíny krachnou. Je mi líto konzoláků ale to je jejich úděl, dobrovolně platit za něco co nefunguje.
    • Ty budeš asi taky špína.
    • ps3 je online hraní zadarmo, na rozdíl os Xbox
  • ach jo, kdy uz konecne obnovi zatoku? to je jako mimo provoz uz 21 dni? *13*
    • zatoka funguje... staci hledat
      • Nefunguje, bezi nekolik vice ci mene zdarilych kopii se starym obsahem.
    • jsou lepsi viz wiki: http://en.wikipedia.org/wiki/Comparison_of_BitTorrent_sites
    • walltar
      já chodím na .cr, která naskočila asi hodinu po výpadku.
    • To máš jedno stejně zatím nevyšla žádná hra, která by za to stála.
  • Najednou jsou vám hackeri špatní ale když si chcete stáhnout warez to se vám hodí.
    • Keyz
      Hlavně podle definice by tohle měli být Crackeři a ne Hackeři. Hacker je původně označení pro toho "dobrého". Který nezneužívá svoje dovednosti k porušování práv. Třeba upozorní na bezpečností chybu poté co se někam naboural. Tedy konec je dobrý :)

      Případně to budou script kiddies. To je super název *15*
      • Veskoslav
        Hacker a dobrý? A růžové pilulky místo LSD už jsi nasadil?
        • Doporucuju cist cele vety
          • Veskoslav
            On snad nepíše: "Který nezneužívá svoje dovednosti k porušování práv." ? *7* Tohle je prostě kokotina.
            • Veskoslav: Hacker v původním významu znamená něco jako "hodně schopný programátor", tj. člověk s hlubokými znalostmi počítačových systémů, který je schopen si je upravovat dle obrazu svého. Např. vývojáři linuxového jádra jsou "kernel hackers" a nikdo jim snad ani jinak neřekne.

              Oproti tomu "cracker" je člověk hledající a zneužívající skuliny v počítačových systémech. Crackeři jsou pak právě lidi z Lizard Squad a také členové crackerských grup vydávajících software bez protikopírovacích ochran.

              Ergo, opravdu je mezi těmito dvěma pojmy rozdíl a to dost podstatný.

              EDIT: No, možná jsem si měl tvuj poslední příspěvek přečíst dřív. *4* Každopádně to, že se tyhle pojmy dneska míchají, ještě neznamená, že mezi nimi není třeba rozlišovat.
            • Coz je presne to co Keyz psal, takze tvoje pointa?
            • Veskoslav
              Jako myslíš osoba, co pomocí sekery vyrábí nábytek? V dnešní době prostě hacker je označení pro "cyberzločince". Je jedno, co se píše na wiki a že kdysi hacker znamenal něco jiného. Označování cracker zlo a hacker dobro se defacto nepoužívá už docela slušně dlouhou dobu. A to nejenom díky médiím a hollywoodu, kde cracři prostě nebyli. Vím, jak je označení správné, ale když řekneš, že ses hacknul do systému, tak sotva ti někdo bude věřit, že jsi tam šel opravit systém. To je ten problém. Hacker tak, jak by měl být správně označován, tak defacto nejspíš nikdy už nebude. Média i samotní IT si taktéž neříkají crackerské skupiny, co složili PS atd. Crackarské skupiny jsou podle mě Reload atd. a ti podle mě dělají záslužné věci a přitom je to "špatné". Takže se nezlob, ale jednoduchou definici cracker=cyberzločin, kdy se snažíš pomocí softwarových chyb a znalostí programů obejít program a hacker=hodný pán, co mi "spravuje" síť, neberu. Navíc doporučuji si přečíst vyjádření FBI o cyberzločinu za rok 2013 v USA. Tam je dost o hacker vs cracker rozepsané. A nějak moc lichotivě to nevyznívá ani pro jednu skupinu.
            • A zjistit si, co znamena slovo puvodne.
  • JohnyTheZik
    Nezlobte se na me, ale ten clanek je fakt hroznej. Na games.cz jsem si zvykl na urcitou uroven a od p. Polacka bych opravdu necekal podobnej brak..

    "V podobném duchu by se ale dalo napsat, že Lizard Squad nejsou technologičtí odborníci, co vyznávají radikální ideologii, nýbrž vyčůrané socky." *7*
    • upadá to tu už poriadne dlhú dobu, či sa to týka kvality/nekvality článkov a recenzií a celkovo primitívnych anonymným prispievateľov nevyninímajúc.
      • Prosim nereagovat na toto Slovenske cosi! Je to jen nicka se smutnym zivotem ,ktera zije ve vlatnim stinu.Kazda reakce na neho mu lesti jeho nicotne ego, hledici do prazdne skorapky sama sebe.3
        • Tublatanka moja, to je 4tý krát čo si napísal úplne totožný text a obchádzať ceznúru a antispamový filter tým, že za tento tvoj výplod chorej mysľe napíšeš číslovku tak to si priam žiada ban na ip aspoň na dva rôčky. Pápá tublatanka.
      • no ty jim nasazuješ korunu, zase máš ban na svém účtu a nikdo ti nebrání lozit na ty vaše čobolské servry, ale ty jsou naprosto o hovně.
        • Ty toho budeš vedieť asi viacej ako ja, predsa len si boh, nech sa páči prezraď čo iného okrem banu ešte mám? A ak si myslíš, že výraz čobolský je nejaká urážka pre slováka, tak si na omyle, na druhú stranu, cigoš chechúrsky, to je uź iná káva.
      • JohnyTheZik
        Ja teda takovejhle nazor nezastavam, ale tenhle clanek byl fakt spatnej, musel jsem se vuci nemu ohradit. :)
        • tak to ti vrele odporúčam prečítať si tú grcku čo pán šéfredaktor vyplodil na adresu hry hatred, pobavíš sa.
  • TheGGG
    Další akce obtloustlých PC geeků, co mají spousty volného času *7*
    • Tady vidime dukaz toho, ze nove konzole jsou tak skvele a exkluzivni, ze jejich majitele misto hrani placaji virtualni lejna na ruzne weby, kde to ale nikoho nezajima.
      Cry more.
      • TheGGG
        ofečka nvidie se ozvala, doufám, že jsi zase zbytečně vyhodil 50 000,- abys mohl mít ve hře efekt poletujících h0ven.
        • Kamo vubec nevis. Poletujici exkrementy rozmazavajici se na zdech a postavach dle realnych zakladu fyziky budou vzdycky vic nez koridor s aimbotem a press X to win.
          Navic sis 50k v zivote nevydelal, takze ja je s radosti utratim jen abych nasral kiddos jako ty. *5*
      • nechápu, proč si pořád měníš nick, stejně každý pozná, že jsi největší zdejší cement a ostuda pc-rasy Wallet Warrior..
        • A nejlepsi na tom je, ze to nikoho nezajima. Tvoje narky jsou naprosto zbytecny a nikdo je necte, snad jen omylem. *15*
          • ale ty reagovat na ty nářky musíš co? Ubohé...
            • to bych nějakou musel mít imbecile...
            • To jen abys mel radost, ze to nekdo cte. Prece nenecham neboheho konzolistu trpet. Kdyz uz musi trpet ze vyhodil 10 tisic za lowend od amd.
  • Pochytat vsechny tyhle ddosare a zavrit na Guantanamo, pekne je tam podusit zmetky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit