Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Slusny serial. Snad hra nedopadne ako kedysi hra Shield podla rovnomenneho serialu, tak isto vyborneho, od rovnakeho scenaristu, Kurta Suttera. Obidva serialy doporucujem, prosim neporovnavat s <> ako su zberatelia kosti, ci kriminalky CSI. Komplikovany dej, plny zvratov, zaujimave epizodne zapletky a hlavne fakt huste postavy.
  • Dobrá vykrádačka. Nezájem.
  • Skoda ze se vubec nemluvi o hre Ride To hell prostredi 60-70 let spousta masinek vune benzinu to na trhu citelne chybi
  • Atmosféru Sons of anarchy perfektně vykreslilo GTA4: The Lost and dammed. Těžko ji něco překoná . . .
  • snad z toho neudělají Grand Theft Motorbike
  • Já myslím, že kdyby to byla obdoba Lost and Damned, byla by to skvělá hra.
    • Danny28
      To máš pravdu.TLaD je skvělý *5*
  • omg z čeho udělají hru příště, sběratele kostí nebo superstar?
    • Sběratelé kostí, mmm
    • "Posta pro tebe" *3*
    • Rád bych Chcete být milionářem? 2 s pořádnými efekty, grafikou s konzolovým ovládáním, s nápovědou a tutoriály/tipy jak začít za 1500,- *15* *7* A samozřejmě achievementy *14*
    • Nevím, jestli je i nějaká oficiální licence, ale herních klonů Superstar už je víc než prstů na rukou.
    • Fakt nejsem fanouškem tohohle přístupu.Že všechno ve je v televizi musí být automaticky i ve hrách.Tohle si nedokážu představit.Ten seriál je z 90% hlavně o postavách a o kecání.Akční scény tam jsou a to dost dobrý ale na hru to nestačí...
  • Tak přesně takové zprávy jsem se bál.Nevím jestli mám doufat že se to povede *15* Zatím počítám s tím že herní adaptace mého nejoblíbenějšího seriálu bude stát za prd.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit