Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Cenzure na games.cz jede opět naplno.
  • Ach ta nostalgia... doteraz si pamatam to leto s Full Throtle obalkou na Score. Tyzden som travil u starych rodicov a z toho vydania som precital este aj tiráž ;)
  • Hru jsem hrál pře 20 lety a stejně si pamatuji každý screen.
    • a protože Shafer už zas nemá na chleba a štětky, prožene další z klasik nějakým filtrem a zkásne nostalgický duše, jako jsme my, o tunu peněz... :/
      • Někdo tě nutí si to kupovat? A nebo jsi obyčejná socka, co smrdí korunou *15*
        • ne... koupil jsem si originál, když vyšel

          zkrátka mi vadí, že zatímco jsou tvůrci, který do her vkládaj něco novýho, o něco se snažej, tomuhle šmoulovi stačí zamávat trochou nostalgie a nemusí skoro hnout prstem, aby se mu prachy hrnuly...
          • Já teda nevim jestlis někdy něco programoval, ale dávat dohromady programy z 90. let není úplně nejjednodušší a nejzábavnější činnost, co kdy člověk dělal. Dnešní standard je úplně někde jinde. V tý době lidi co programovali vynikali v jiných věcech než programování (což neříkám, že je špatně) a proto to prostě naprasili aby to fungovalo a bylo to co nejdřív. Dneska by to rozhodně neprošlo, protože programy jsou o mrtě větší a musí se udržovat mnohem větší dobu.
            • ale proč by to někdo vůbec dělal? původní hra funguje na novejch kompech bez problémů, vypadá furt stylově... já to prostě nechápu, a nelíbí se mi to

              zároveň si nemyslím, že by to celý přeprogramovávali... ale co už, neshodnem se ;)
      • já si to nekoupím *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit