Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hellyeah!! *14* když bude i vkusný soundtrack jako v Road Rash *3* Sugar Ray - Mean Machine
  • Pokud ale zároveň nenatočí cutscény ve stylu Road Rash, tak to nebude mít nikdy takové kouzlo. Vždycky jsem litoval toho motorkáře, jak se plazil a přejeli mu ruce.... :D
  • Já bych chtěl remake Rollcage...
    • to me povidej.. to snad udelam sam.. nez se rozhoupou :D
  • kubi-wan
    https://www.youtube.com/watch?v=CMqJk-7hroc
    Tohle bylo jedno z těch úžasných dem, který jsme doma drtili furt dokola. Dokonce i naše jinak vcelku pacifistická maminka chtěla hrát toho "kopáčka" :)

    Road Redemption vypadá jako něco, co si hodně rád zahraju, protože Road Rash mi dost chybí, tuhle 95kovou verzi by mohli aspoň vydat na gogu...
  • Pekny, gameplay vypada zabavne.
    Kez by nekdo udelal remake Re-Volt. U ty hry jsem ztravil cely jedno leto :)
    • Re-Volt, měl bych si ho znovu koupit. Velmi nedoceněná hra. Perfektní tratě + spousta roztomilých RC autíček. Ve dvou a více lidech neskutečná zábava.
  • Jack1947
    Jako nevypadá to nejhůř i když tyhle hry nikdy o grafice uplně tak nebyli. Sranda to docela bejt může no..
  • grafika a modely mi dost připomínaj flatout :)
  • Tak nevím, ale mě se zdá originál lepší.
  • Odulin
    peknyyy, doufam jen, ze to bude i spravne tezky (hodne aut na silnici, agresivni jezdci atd.) :)
  • seprah
    přišel jsem, viděl jsem, kupuju a chci víc! *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit