Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zatím asi nejlepší blog jaký Taleworlds sepsali
    Hodně se na to těším ale zdá se že hra vyjde někdy po půl roce 2015. U warbandu jsem se vyblbnul víc než dost a to ani nepočítám M&B 1 *15* obě verze hraju skoro od Bety

    takže co se týče KC deliverance tak na tu se těším logicky míň *4*
  • Hele souhlas s tím co bylo níže, ale mám otázku, před "refrešem" jsem tu četl příspěvek někoho kdo doufá, že to nebude na konzole a už tu není... To je na GAMES až taková cenzura nebo lze příspěvky mazat libovolně i když to tu nevidím? *8* *16*
    • Omlouvám se, už jsem to našel i když na počtvrté :D Omluva redakci GAMES *1*
  • Cekam Kingdom Come. To bude o tridu vys :)
    • Magister_Peditum
      Tyhle hry se moc srovnávat nedají. Oběma jde o něco jiného.
      • Přesně nedají se srovnávat ,už jen z toho důvodu že Bannerlord bude mít Multiplayer a jak pohled kamery z třetí tak i první osoby jako warband.
      • Přesně
        *15*
  • Těšim se, až zase nakopu těm jakoby muslimákům p*del *2*
  • Nebudu lhát, těším se na to víc než na Kingdom Come. V MB jsem se vyblbnul dosytosti a Warband měl super multiplayer a ještě lepší singl...nemůžu se dočkat. Jsem rád za nové info. Bál jsme se, že hra zapadla a umřela.
  • hlavne se teším na multiplayer, jen doufám že to nebude i na konzole
  • Llour
    Už se těším na clash of kings 2 *14*
    • RangerCZ
      Winter is coming
  • RangerCZ
    Čekal jsem i zemi vycházejícího slunce :(
    • Na videu (1:24) používají nejspíš samuraiský meč, tak uvidíme...
      https://www.youtube.com/watch?v=_tEbV4YQnP0
  • Magister_Peditum
    Stejně nakonec budu hrát jen modifikace. Jako u jedničky. *4*
    • Jo, protože mody, co komunita tvoří jsou opravdu boží. Nevzpomínám si na hru se kterou bych strávil tolik času jako právě s M&B/M&B Warband a to jenom díky modům.
  • walltar
    Vždycky když čtu něco o Bannerlordu, tak dostanu chuť si zahrát Warband. Sakra, ať už to vydají!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit