Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Myslím, že zrovna Need for Speed The Run měló být spíš filmem než hrou. Dokážu si představit, že se slušným rozpočtem a hereckým obsazením může být motiv závodu přes USA, na jehož vyhrání je hrdina existenčně závislý, receptem na docela úspěšný oddychový blockbuster:))
  • mě filmy podle her nevadí, ale nasraly mě Bloodrayne, Max Payne a Doom- ten by ušel,kdyby to bylo víc do nadpřirozena s čertama a ne s mutantama z laboratoře,
    jinak třeba Resident Evil 1 má styl her, o dvojce se řiká ,že je nejhorší, pro mě sou všechny tak nastejno a ikdyž se čtyřka hodně odklonila od stylu hry,tak se mi to pořád líbí,jsem zvědavej na 5ku, no a než by zkazili velky série- moje oblíbené- Halo a Mass Effect, tak to radši zustanu u herního originálu
  • blahorodie
    NFS film ? Blbost.
    Radsej nech natocia Kurvahosi guten tag 2 *3*
    • heh ,ano Polievka v mesiarskej čiapke je genialny
      hra run bola podla filmu a bola to parada
  • Ale anooo, pre deti 10-16 to bude ideálne..
  • Proč se zfilmovávají hry co nemají nebo skoro nemají nebo mají úplně shity příběh?!? Demence Takový Halo, Half-Life, Mass Effect a další nic
  • Pan_Klobouk
    NFS jako film? Hloupost. Ale kdyz se da natocit film podle hry Lode, nebo Angry Birds, tak vlastne proc ne. Dneska je mozny uplne vsechno. ;)
  • Kludne by som si pozrel Underground 2 alebo Most wanted vo filmovom spracovani
    • to já taky.. ale ruku na srdce, žádný hustokrutý příběh tam prostě není..
  • wth is sgt. Cross...
  • fnf5 bylo vynikající, po už klasické jedničce nejlepší díl serie. Finančně´velký úspěch.. blíží se 6 a 7 díl, který se natáčí současně... no, chci říct.. NFS movie by mi nevadilo ... ať už to dopadne jakkkoli, pořád lepší zkusit .. nemáme co ztratit.
  • Když už to musí být, tak bych byl pro scéněř Undergroundu 2. Zcela nutně v původním obsazení:
    *14* Brooke Burke *14*
    *14* Kelly Brook *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit