Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • desiRable
    Bude to propadák, jako Quake Wars. Další kýč. Pohyb, střelba, headshoty to byla jedna z mnoha věcí, které dělaly úspěšnou hru Wolfenstein: Enemy Territory (resp. i multiplayer v Return to Castle Wolfenstein), tady je to spíše zase na styl COD. Kdyby radši předělali W.ET, optimalizovali engine, upravili grafiku ....
  • To je asi nějaký fejk.... Ta karabina nebo útočná puška neměla vůbec žádný zpětný ráz a pistole měla ráz jak protiletadlový kanón.
  • Menorri
    Games CZ: Dirty Bomb - 1/10...vypadá na prvním videu tuctově.
    Games CZ: Call of Duty 21 Modern Warfare 14 - 10/10...nejlepší pařba s miliony novými prvky!

    Same Games? *7*
    • Overwatch
      Srovnávat první dojem z kratičkého videa z ještě nevydané free to play střílečky s hodnocením v recenzi z "kompletní" velké hry je trošku mimo :)
  • fuj co za ut3 engine odpad f2p je takych hier min 10 *11*
  • Pete.palis
    Graficky Brink, vnější prostřeďí Battlefield 3 a hratelnost COD..takhle to působilo na mě prvním dojmem...mám i pocit, že něco hodně podobnýho vyšlo free play...posouvání objektů (tanku a tak) po městský čtvrti
    • Menorri
      Máš naprostou pravdu.....jenom bych doplnil, že jsem v tom viděl i špetičku Frontlines....
  • I tuctový hry uměj zabavit.. *3*
  • Ten váš přehrávač je taky pre-alpha, co? A už pěkně dlouho..
  • Jooo, Enemy Territory...to byla pařba! Těch hodin tam, vic jak v "modernich" strileckach...
    • No, ono neni až takovej problém třeba na záchodě nahrát víc hodin jak v "moderních" střílečkách
      • Sraní neni hraní...
  • A je to tady přátelé. Doba, které jsme se všichni obávali. Vývojářům definitivně došli nápady a začali raději postavy balit do červených neoprenových hadříků, dali jim tu možnost běhat po ulicích Londýnsko-paříšsko-německém vesnickém městě a dali jim do ruky pistolky vážící kolem 1kg a bavte se...neboť nová doba přichází. Doba kdy už i děti ve školách hrají počítačové hry.
  • Lawliet
    Mě se to zas naopak líbí. Připomíná mi to staré dobré časy s ET:Wolfenstein.
    • Mato1987
      ako ti toto môže pripomínať enemy territory...
      • asi tim jedoucim tankem jako objective..,ale jinak bych to chtěl taky osvětlit....
        • Lawliet
          přesně tak eskort tanku a ten dynamit na zátaras, o taková místečka jsem zažil fakt krušný chvilky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit