Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tady ten naprosto divne retar**vanej hrdina ma jako nejakej konkurovat Kratosovi ? Nejvic nasranymu typkovi na svete :D
  • booooze uz fakt nejaku DOBRUUU exkluzivku poprosim, Microsoft! to uz akoze busines mikrosoft body a arcade next a gold account a ine sprostosti to ano, aby mali peniaze. a na hracov sa mozme vykakat ne? sony sa o hracov aj stara ucet z handheldu psv si mozte aj prepojit z uctom na ps3. posrany microsoft nema ani handheld. playstation 4 ma u mna v buducnosti prednost pred hociakou ubohostou s microsoftu.
  • xixixao
    ty názvy se dokonale překrývaj, asi aby si amíci ty dvě hry pletli a kupoval i tuhle :D
  • To musi mit vsechny konzoloidy mega velky postavy, aby hra byla in, nebo aby se do nich dalo gamepadem trefit?
    • To si napsal pěkně výstižně. I když já hraju primárně na xboxu tak s tebou souhlasím, toto se ani mě nelíbí.
  • Prvni video se mi libi, to druhe uz ne.
  • Tak tohle je hodně laciná kopie God of War. To se Microsoftu teda nepovedlo. Kratos se musí smát na všechny strany *1*
    • Kdyz ono ani ten GoW nevypada kdovi jak uzasne.Nechapu,co na tom vsichni vidi.
      • Malleth
        Když pominu epickou prezentaci, tak GoW vyniká hlavně v tom jak skvěle má nadávkovanej gameplay. Každou chvíli děláš něco jinýho, je tam hodně typů nepřátel a zajímavých překážek, takže se nikdy nezvrhne v stereotypní rubačku jako většina her tohodle typu.
      • irdzi
        No ja to hral u kámoše co má Playstation a uznávám, že GoWar je super hra - jedna z mála onlyps3games, kterou bych hrál taky ... nicméně vlastním Xbox, kterej je co se týče exkluzivit na tom čím dál bídněji a místo toho aby udělali aspon jednu dobrou NOVOU sérii, tak ukážou divnou kopii God Of War, která se sice skoro stejně jmenuje, ale video vypadá úplně strašně ...Jinak pokud se ti zdá, že godofwar nevypadá nějak extra, tak si to srovnej tady s tím výsměchem ...
        • Tak tahle kopie se mi nelibi dvakrat tolik *1* .A GoW me prijde jako takova klasicka mlaticka,mozna to ma fajn pribeh,ale gameplay by me fakt nebavil.
          • irdzi
            mě zase na tom gameplay bavi jak trestaš ty ruzny protivniky, plus tam jsou ruzny ... no ... pseudo hadanky:) podle mě je to hodně dobře hratelna věc ... ono něco jinyho je to vidět a jiný je to hrát. Ale je to věc vkusu
    • irdzi
      Přesně tak. Levná kopírka se škaredým hrdinem:)) ...a to mám xbox a byl bych potenciální kupec kdyby to nebylo tak strašný jak ukazuje trailer:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit