Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Beztak si myslim, že nakonec to vydaj i jako standalone.
    Přece by si nenechali ujít peníze od lidí co si to nakonec fakt nekoupili ani kvůli remaku MW 1.
    • walltar
      Kdyby vydali jen SP standalone, za nižší cenu, tak bych to asi bral hned.
  • Ta videa jsou opravdu pro smích. To neustálé akční cool pojetí je fakt už trapné. Barvičkama to jen hýří. Nehodnotím hru, že je to sra*ka. Dle mého to jako už od doby MW2 bude sra*ka. Ale spíše hodnotím ten styl prezentace, to fakt cílí na 12ti leté děti? Ještě skromný dotaz: proč asi nebude beta na PC? :-))
  • rigy, traity, skilly, obleky a další srágory.

    Já bych těm pařanům ukázal velkou změnu. Quake 3. Jen hra a dovednost hráče. Nic víc. Vyhraje lepší. Boj se navíc odehrává za běhu a ne chůze jako zde. *5*
    • Tebe by v realne valce zabil prvni snajpr. A dobre by udelal
      • Hlavně že CoD ma od reality a zábavy hodně daleko, je dobrý že tohle a quake srovnáváš s realitou, bohužel i CoD patři mezi bezduché a tupé střílečky bez taktiky jako quake za behu
  • Ja sa uz teraz tesim, ako budu robit remaster remasteru kazdych par rokov a ryzovat na jednej hre aspon 3x. Nech spravia remaster COD 1 a 2, ci to uz je privela roboty ?
    Modern Warfare som dohral par tyzdnov dozadu a rozhodne nevyzera tak zle graficky ako ho ukazuju na porovnavacich obrazkoch.
    Neni tajomstvo, ze pri starsich hrach znizuju grafiku aby remaster vyzeral este lepsie...
  • oktavius66
    Mě jenom fakt už zajímá, co přijde příště... Pokud už teď budeme lítat ve vesmíru po jiných planetách, mít laserové zbraně a nevím co všechno, tak to už snad víc Future ani nejde. Tady už chybí jenom UFO a jako nepřátelé emzáci. Neříkám, že to bude sračka, protože jsem to nehrál, ale co se týče MP, tak je to čistokrevné DLC k Black Ops III . Nevidím tam absolutně nic nového kromě map a zbraní. Singleplayer si rád zahraji, ale MP už fakt nechám ležet. Po Black Ops II, III, Advanced Warfare už fakt to samé ne. Battlefield 1 na mě působí aspoň svěže díky návrat do minulosti. A to že to není autentické mě vůbec nesere.
    • walltar
      Třeba bude COD příště ve středověku. *1*

      Akorát to musí přejmenovat na Call of Crusade.
      • oktavius66
        Už měli rozdělaný prototyp Call of Duty Roman Wars. Nedivil bych se kdyby to přišlo, ale bylo by to aspoň něco nového *1*

        EDIT: https://www.youtube.com/watch?v=Y9fGcvDt4dA
  • Škoda že u toho remasteru nic vylepšeného nevidím. *15* Jo dobře, pár detailů tam navíc je, ale při hraní si toho člověk normálně nevšimne a už vůbec ne v multiplayeru.
    Ale na rok 2010 dobrý...
    • TheGGG
      doporučuji ti zajít si na oční, pokud nevidíš rozdíl mezi remasterem a původní verzí
      http://cdn.wccftech.com/wp-content/uploads/2016/05/Call-of-Duty-4-Modern-Warfare-Remastered-1.png
      • Neboj všechny fotky jsem viděl *3* a taky jsem viděl skoro celé video z této mise a vůbec se mi ta grafika na dnešní poměry nelíbila. Říkám na rok 2010 dobrý, ale styděl bych se to vydat... nicméně nepochybuji o tom, že hromada lidí zase bude bezhlavě nakupovat...
        Kdysi jsem tu psal, že i 5 let starej Battlefield má hezčí grafiku = http://www.patthemav.com/gallery/games/battlefield-3/ ... a to se týká i Infinite Warfare... navíc o to vtipnější, že už tak průměrnou grafiku oproti prvním videím ještě zhoršili. *1*
        • TheGGG
          nope, BF 3 nevypadá líp jak IW... to si zase jen troll, navíc IW kampaň vypadá skvěle a za dobrou kampaň dám peníze vždy
          • Uz ti zacala skola co blbecku. Nikdo na tvoje homosexualni reci neni zvedavej
            • TheGGG
              ty zase nesneseš cizí názor bobánku? Nepředepsal ti doktor pět tablet deb*linu denně?
          • Spíš tvoje máma za to dá peníze. *15* Tak mi ukaž fotku, kde IW vypadá líp jak BF3. *3*
            • TheGGG
              na každé fotce ty chytrolínku.... a kdo mě to koupí není podstatné, klidně i můj mrtvej křeček...
  • po tech letech nadavani, uz bych si nejake to COD zase mohl zahrat, tohle nevypada uplne spadne
  • TheGGG
    tuto hru si rozhodně koupím, ale jen kvůli singlu... to samé s titanfall 2. Každopádně u BF 1 si dám i mulťák, ten se jim podle bety fakt povedl.
    Jinak CoD spešl edice i s MW 1 již prý ordnuta, BF1 a Titanfall 2 taktéš...
    nemůžu se dočkat *14* *14*
  • Procpak asi nebude beta na PC...
    • tuším že vím proč, protože PC hráči v betě pro BO 3 měli tendenci se hrabat v souborech a unlockovat si tam zbraně co byly zamčené a nedodělané pro tu hru, takže tam hráli například s MP 7 a nebo pumpovacím Remingoten,

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit