Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • God-of-War
    ARES!!! *16* *16*
  • stejne by me zajimalo, jestli se nekdy dockame regulerniho pokracovani GoW3, konec byl precijen takovy trochu otevreny, svet zustal v podstate v troskach a pochybuji, ze si tam Kratos nekde v klidu farmaril na nejakej ostruvku v post-apo antickem svete
    • spoiler.... Pockal az na konec titulku? Po tit. Je tam sekvnce- kde je krvava stopa vedouci na konec utesu, takze si myslim ze kratos konecne skocil... Presne tak zacina jednicka....ale mas pravdu konec je tak trosku otevrenej...spoiler.....
      • spoiler.... jo videl, ale pochopil jsem to presne naopak, v outru na konci zemre, ale kdyz dokoukas titulky, je tam misto mrtvoly ta krvava smouha, takze to vypada jako ze to nakonec jeste rozdychal
  • Nakupte každý majitel PS3 tucet Gamepadů a připravte se na hodně dlouhou řež, protože Kratos si už vysekává cestu do obchodů *14*
    • PS3 ovladac je podle mojich zkusenosti neznicitelnej :D Uz rok a pul tady s nim triskam, pada mi, zakopnu o nej a buhvi co jeste a ani nevrze, neblbne, vubec nic...az je to strasidelny *15*
      • Daniell605
        To já do něj bušim už 4 rokem a pořád se na mě nas*aně kouká a řve: chci víc! nalož mi! *16*
        • ja na ten svuj uz i slapnul, sice odpadl kryt analog packy, ale sel zase nasadit zpatky a gamepad beha furt dobre :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit