Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Stupidních her vyjde minimálně deset do měsíce a jak se prodávají ... Bohužel vydat se cestou Saints RoW tak už pomalu můžeme odepsat další značku ....
  • Že nebude multiplayer, chápán tak jako je v GTA V mi upřímně vůbec nevadí. Kdyby ale JC3 obsahoval kooperativní multiplayer pro až 4 hráče, tak bych o koupi hodně vážně uvažoval. Vzpomínám na kooperaci v Saints row 3, to bylo prostě super :) Chvíle kdy avatar mé přítelkyně, co by gotické paničky, pobíhal po ulici likvidujíce nepřátelský gang metrovým dildem byla k nezaplacení :D
  • Paradoxně je zrovna tohle "pískoviště" tím, kde by pobíhání více hráčů bylo jen ku prospěchu. Něco jako obrázek totálního "chaosu", který ostatně byl klíčovým prvkem dílu druhého.
    • Já sem teda hrál oba JC, 1ku i 2ku, a k 2ce jsem si pak na steamu koupil MP a bylo to strašný. mě prostě nebaví tam bezdůvodně běhat a střílet do lidí/aut/lodí/letadel..je to zábava na 10minut a pak co.. ten single mě ale bavil u obou dílů bavil dost.
    • Mato1987
      Z globálneho hľadiska by bol nútený multiplayer len príťažou, v žiadnom prípade by sa nejednalo o prínos a stalo by z toho niečo ako online multiplayer u GTA V, kde 12 roční na teba čakajú pred barákom alebo garážou len aby ťa mohli odprásknuť. Len nech sa autori pekne sústredia na kvalitný singleplayer s pútavým príbehom, poprípade coop, ktorý bude potom dosahovať aj patričných kvalít a hlavne nech v polke hry nenastane stereotyp tak ako to bolo u just cause 2, kde okrem takmer neexistujúceho príbehu hre veľmi škodila aj jednotvárnosť a fádnosť jednotlivých misíi, kde v podstate najväčou zábavou bolo obsadzovanie command postov a základní a zaberanie nepriateľského územia a ničenie zásob.
  • To je snad první hra po 10 letech, která nemá mp :)
    • A co Zaklinac? *7*
  • Chyba. Opět bude muset zdarma dodělávat komunita.
  • To je jedině a moc dobře nějaké MP by kazilo akorát atmosféru ostrova a hráčova bytí.
  • maros.goc
    dvojka bola hlúpa ale zábavná :) a príbeh nebol dobrý, bol strašný :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit