Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rozhodně patřím mezi ty, co jsou šťastní, že vše zůstalo víceméně při starém...

    Jen nechápu ty naprosto přepálený barvy a přemrštěný efekty. To je naprostej hnus.

    Cirkus Andromeda je tu!!

    Ani klauni nechybí, je jich plnej editor postav..
    http://attackofthefanboy.com/news/see-mass-effect-andromedas-intense-character-customization-in-action/
  • Mám dotaz na mistní ME odborníky. Půjde v andromedě hrát kampaň coop?
    • Ne, v poslední ukázce ze hry ze včerejška přímo odpovídali na tuto otázku s tím, že coop kampaň nebude
    • h0p3
      Ne, to by byla první věc kterou by ukázali, kdyby to měli v plánu.
  • Takže nebude pvp?
    • Zatim ne
  • Jestli si to koupím tak akorát kvůli tomu mulťáku. Byť jednoduchej princip tak jsem v ME3 tomu dal dost času. Ale jak píše Harbinger - ty bedny...
    • Ty jo nikdy by mě nenapadlo že to napíšu, ale oni tam nezměnili snad vůbec nic. Zaplať pánbůh. :)
  • Tak pokud bude multak jako v ME3 tak se zlobit nebudu, to sem hral docela dlouho. I kdyz bohuzel prvni dojmy ze singlu pozitivni bohuzel nejsou....
    • No zřejmě budeme muset hrát celou dobu s helmou na hlavě aby se to dalo koukat. Bohužel tu helmu má jen hlavní postava *9*
    • Reakce jsou spíš pozitivní ne? Teda kromě RPS, který tu hru totálně sestřelil.
      • Pozitivni jsem jeste necetl, ale pokud to bude OK tak budu jedine rad. Jsem fanousek scifi a nemam moc co hrat
  • ME 1-3 stály za prd. Jednička bylo (pod)průměrné kraťoučké sci-fi uměle nastavované a tohle bude to stejné, jen toho bude "víc."

    Značka Bioware na dně.
    • Celou trilogii mám na Originu!Jednička bez dlc splněny všechny questy hra dohrána za 44 hodin!Dvojka se všemi dlc splněny všechny questy hra dohrána za 46 hodin!Trojka se všemi dlc splněny všechny questy 63 hodin!To se ti zdá málo?Mass effect trilogie je naprosto fascinující akční rpg s úžasnými postavami se kterými jsem se na konci loučil se slzami v očích!Co se týče Andromedy snad Bioware nezklamou.
    • Kratky jo? Koukam pan je tro(t)lík a jeste hodne spatnej *6*
      • Hlavní příběh + hloupoučké bokovky jsou tak 30 hodin max. V momentě kdy jsem měl dojem, že se příběh rozjel, tak to byl konec.

        Tak je to přesně jak jsem čekal: https://www.rockpapershotgun.com/2017/03/14/mass-effect-andromeda-review-opening-hours/
        • TheGGG
          30 hodin je více než dost... lepší jak open world na 150 hodin s tunou fillerů---
          • Necekal sem ze s tebou budu nekdy souhlasit *8*
        • Ano 30 hodin je dlouha hra. Rekni mi delsi hru s lepsim pribehem a lepsima vedlejsima ukolama.
          • Planescape: Torment? Star Wars: Knights of the Old Republic? The Elder ScrollsI: Morrowind? Zaklínač?
            • Sorry vy dva pod Horridem, ale ač jsem velkej fanda původní trilogie a dát si jí celou je taková moje vánoční tradice, tak co se týče vedlejších úkolů a příběhu ani na jedno z uvedenejch Mass Effect nemá. Jakože ani zdaleka. Jediný, u čeho si nejsem jistej je Morrowind, tam jsem hlavní linku nikdy nedohrál.
            • Tak ty si ale taky zaspal v case s temahle dnes uz nepouzitelnejma prikladama, mimo Zaklinace. To co si myslis ze plati uz davno neplati.
            • Jediny co z toho vyctu beru je Kotor a ten trva stejne a jeste Zaklinac, pokud je fanousek fantasy
        • Ano 30 hodin, to neni nic kratkyho. Na tehdejsi dobu vubec ne a na tu dnesni uz vubec, ale vubec, ale vubec ne. Samozrejme ze byl konec kdyz se pribeh rozjel - mas nizsi IQ nebo opravdu nechapes zakladni pravidla?
        • Tohle stejně jako článek na kotaku bych nebral vůbec vážně oba ty lidi co to píšou jsou neuvěřitelný nýmanýdi.
          Počkal bych na gi*nt bomb případně na jiný celkem spolehlivý recenzenty.
          • h0p3
            No jelikož to psal z pohledu fanouška, tak je docela podezřelý, že to napsal jak to napsal. Asi tam všechno úplně v pohodě nebude a zrovna věci který vypích, jsou už neduhy z DA:I.
            Takže já jsem ke konečnýmu výsledku dost skeptickej momentálně.
    • Tak ty musis mit dobre vymleto.
  • To je zatím snad jediná věc která mě opravdu láká. Názor na SP si udělám tenhle víkend.

    BTW: včera jsem si zahrál ME3 MP a jestli budou mít tak šíleně udělaný random bedny tak jim to omlátím o hlavu. Otevřenejcch víc jak 200 premium spectre packů a 100 weapon packů a ani jeden typhoon nebo particle rifle.
    • Čau a na základě čeho si uděláš názor na SP o víkendu ? Nějaký eraly acces ?

      Jinak já pořád věřím, že to snad dobře dopadne. Byla by to škoda.... Spustu lidí včetně recenzentů jsou plní hateu tak snad se najdou i objektivní názory...
      • čau, pokud zaplatíš 4 éčka za měsíc origin accessu(můžeš kdykoliv zrušit ten jejich subscription) tak získáš 10 hodin early access ke hře. SP je myslím limitovanej jednou planetou nebo tak nějak.(cirka 5 hodin čistýho času) takže zbytek zbyde na mp.

        Na základě tohohle trialu se rozhodnu zda si to pořídím nebo ne.

        BTW: pokud ten early access budeš mít tak ušetříš 10% z ceny předobjednávky/objednávky na jakejkoliv titul včetně ME:A
        • Supr díky za info ale já s PS4 sem v pr... :-) ale i tak děkuju. Tak hoď potom info jaký je z toho pocit...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit