Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Spades
    Až jsem dostal chuť si znova zahrát MP v ME3.
    Ale dostala mě věta "Zatímco u multiplayeru v trojce vás držela zábavnost..."
    Mebylo by lepší napsat "držela JEN zábavnost"? Takhle to vypadá, že MP v MEA nebude zábavný *1*
  • Morraw
    Viděli jste ty edice na Originu ? Pouze skiny, zbraně a boostery do MP. Žádný "Season Pass", extra mise atd. EA jsou v tomhle opravdu největší s*áči. Hnus.
  • MP je rakovina, která pořád jen zesiluje, copak to lidi nevidíte?
    • jamar28
      Proč? ME3 měl výborný MP.
  • Jack1947
    Ten obrázek tedy nevypadá nic moc... je to jen výpln takže nikdo nečeká že ten mp tam bude plnohodnotnej... nebo snad jo ?
  • nekromant33
    Tak ten mulťák nebyl zdaleka nic převratnýho, ale jako bonus to bylo v pořádku a zabavilo to. Ten v DA:I jsem nehrál, takže nevím jestli to tam někam posunuli, ale za přídavek se zlobit nebudu.
    • Bych ti řek, kam posunuli multiplayer v DA:I, ale nechci bejt sprostej.
  • Morraw
    Přidávám se k lidem, které MP bavil. Dokonce by se mi líbilo, aby byl ještě více propojený se singlem a trochu více robustnější než jen arény. Ale chápu, že hra by musela být dohratelná i v singlu a aby to nikoho neomezovalo.
  • Mě spíš namíchlo že se mi tam neobjeví quariani *9*
    • Stejně všichni zemřeli/zemřou (podle toho jak se na to díváš).
      • Hele, takovýhle lodní techniky, a nevzít? Tali se bez formálního výcviku vyrovná Donnellymu a Danielsové.

        Připočítej ty tři století potenciálně velmi užitečných zkušeností, a je trochu blbost jich pár nevzít s sebou, nebo z nich alespoň nevymáčknout znalosti.

        Do určité míry tam budou.
      • U mě všichni přežili včetně getů
        • Já o té možnosti sice věděl, ale celou rasu jsme neměl po celou sérii rád. Takže když byla možnost, tak proč jí nevyužít.
  • Luckiller
    S tím můžou jít někam. Stejně tam je, jen kvůli mikrotransakcím a s tím mi můžou políbit. Jestli chtěj na mě udělat dojem, ať tam vrazí kooperativní syngleplayer *5* ale to jim radit, je jak mluvení do Bethesdy V ME3 jsem pařil můlťák jen ze tří důvodů. Syngle byl nedomrlý, jak souchotinář po maratonu a já neměl žaludek na "zvol si barvu" na konci toho všeho. Byl to jediný způsob jak hrát za mimozemskou rasu v ME. A ze třetí, proto, že jsem neměl, co jiného tehdy hrát, když jsem se chtěl odreágovat u střílečky.
    • Ty mikrotransakce vůbec nemusíš využívat. Jelikož jde o co-op MP, tak to v podstatě může být úplně jedno jestli tam jsou nebo ne, protože tebe to nijak neovlivní, když si jiný hráč něco koupí (hrajete spolu, ne proti sobě). Navíc v ME3 se balíčky kupovaly za herní měnu nebo BW body (za které se platí), takže se dá říct, že žádná změna v tomhle oproti nákupu v MP ME3 není.. A ve finále tě nikdo nenutí přeci MP hrát..
  • No v multiplayeru v ME3 jsem strávil násobně víc hodin, než v samotném příběhu. Tím nehaním příběh, jen narážím na věty typu proč zase multiplayer......no protože byl prostě super a pokud tento bude aspoň takový jak trojka, budu na výsost spokojen
    • Jj, tak nějak. V ME3 mám nahráno přes 300 hodin, multiplayer z toho zabral alespoň 200 :)
      A to jsem se přitom před vydáním třetího dílu vztekal co si dovolují do "mého single-playerového Mass Effectu" tlačit nějaký blbý multiplayer *1* . SP kampaň nakonec byla méně zábavná, než jednoduchý a návýkový kooperativní MP pro 4 hráče

      Na druhou stranu mě ale moc nezaujal coop multiplayer v DA:Inquisition. Ten jsem zkusil jenom na pár hodin a pak na něj úplně zapomněl.

      Takže doufám, že se MP v Andromedě bude více blížit ME3 než Inquisition
  • hlavně aby z toho nebylo DAI: uzavři 150 průrev, posbírej 350 shardů, vyřeš 60 astrolábů, nasbírej 500 nerostů, bylinek. A to všechno na pozadí naprosto generického příběhu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit