Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Starý dobrý časy u Coda 1 na mapě omaha nebo harbor co se hráli snad nonstop hned bych se tam vrátil *1*
  • XorxoxTalarius
    Jakoze nemam nic proti freneticke akci, ale tohle vypada hur nez Unreal Turnament z roku 1999, at uz jde o animace postav, zpracovani nepratel nebo samotnou hru ... to mi prijde docela smutny
    • Tak to jsi videl UT maximalne tak na titulni strane Gamestaru.
      • XorxoxTalarius
        A nebo jsem ho hral pred 14 dnama ;)
        • Takze ses jen attention whore...
  • Hezký. UT2003 jsem dlouho nehrál a bývalo to parádní, třeba mi to tento počin vynahradí.
  • MP CoD mě nikdy nezajímal, takže nemám potřebu ho ani hejtovat. A pokud se jim zadaří singl otupí můj zájem o hru fakt že i po letech za ní chtějí nesmyslnou cenu. Doby kdy jsem byl za 6 hod. singl ochoten platit plnou cenu jsou dávno nenávratně pryč, takže s CoD se fakticky už nějaký ten pátek míjím. *6*
    • Věcné informace tady dávam jenom já...a taky jsem nejdivnější ze všech. Já, já, já, jenom já!
    • Fakticky tak leda kulový, když si nás počastoval tak věcnou informací. Ale ty jsi byl vždycky divnej, ať už to bylo na Gameparku, Eurogameru nebo kdekoliv jinde.
  • Chvíli jsem si nebyl z toho obrázku jistý jestli koukam na Planetside 2 nebo na co vlastně *15*
    • Jack1947
      Jo, to taky akorát ta hra je F2p a vybavil sem mi spíše ten druhý případ...
  • Znám jednoho playera CoD. Když se ho zeptám co na to říká, odpoví, že má všechny díly tak tenhle taky koupí. OVCE. Ale jak bylo napsáno jde o prodeje. A takových debilůů jsou mraky. U mš to skončilo MWII. WaW bylo super a nej asi klkasika MW1. Tohle jde mimo mě.
    • těch ovcí jsou bohužel miliony a většina jich jsou vlastníky topinkovačů.. klidně bych jim tu recyklovanou hru zdražil a bez tak by to kupovali jako rohlíky.. tupci *1*
    • Doufám, že domů nekupujete pečivo jako to stádo ovcí kolem vás.
      • nie...
    • Jack1947
      MW3? dobře to ne a co BO1 neříkej mi že to nebylo aspon na jedno zahrání. *7*
      • Sr_Lobo
        BO1 Byl fajn, sice chvilkama tochu zmateny, ale zase prostredi bylo vcelku originalni. To spis ta dvojka byla na jedno zahrani a dost. Zkousel sem i multak, ale to mi fakt nesedlo.
    • Doufám, že nekupuješ to, co ostatní, to by pak z tebe ovečka mohla být taky...
  • Jack1947
    Hned první obrázek na hlavní stránce, mohli s tou "podobností" trochu přibrzdit... takhle to echm "kuck" kuckkch... ( Titanfall) je až moc očividné...
    • Nemůžeš ty magore napsat normálně, že to vypadá jak Titanfall ?
      • Zkazil by si těžce budovanou image.
        • Jack1947
          Přesně tak, at se místní emilové trochu zapotí (i když noo už mají dost napocíno) *15*
  • jj už vidím ty děti s analogovým "kdy už se konečně otočím a zamířím něco" gamepadem jak nadšeně zkouší něco trefit v takové sračce :)
    • jj uz vidim ze jsi B.L.B
  • Přesně takové píčoviny si konzole plebs žádají asi když je furt tak kupují, na blití.
    • Tjn, chudáčci PCčkáři jsou v tom nevinně http://steamspy.com/search.php?s=call+of+duty
  • To je zase píčovina, honem objednat !

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit