Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To je novinářská práce:"Více si přečtete na..." nechcte dávat jen obrázky a článk ve stylu:"Více najdete zzde, Více na tomto odkazu" Za tohle chcete peníze? AdBlock Turn On. ;) Dost často tady vychází dobré recenze, problém je, že většina článků je na pricipu subjektivního vjemu a pocitů pisatele, když mě hra baví a zajímá, je článek dobrý a do hloubky, když mě hra nebaví, tak se s tím moc nepářu...
  • palver
    Velká škoda, že byli líní udělat nějaký obsah, a tak dodají jen formu, kterou si hráči budou muset naplnit v multiplayeru. Kdyby to byla fanouškovský mod do nějakého free enginu, zatleskám.

    Takhle je to prostě promrhaná šance na (po dloooouhé době) hru zasazenou do tisíckrát nevyždímaného konfliktu.
  • Mám hodně rád mount and blade napoleonic wars a tohle mi připadalo, jako podobně ražená hra. Co se mi hodně líbí na napoleonic wars je právě důraz na týmovou hru (rozdělení rolí na pěšáký, ženisty a dělostřelectvo). Jenže to začíná fungovat až tak od 100 lidí na mapě. Předtim je to jen řežba beze smyslu. Zajímalo by mě, jestli ve Verdunu jsou taky nějak rozdělené role a případně jestli se plánuje zvýšení limitu, protože hrát na mapě s 32 lidmi je podle mě nesmysl pro tenhle typ hry.

    Taktické bitvy se dají řídit třeba striktní moderací. Admin vykopne všechny, kdo neposlouchají a prostě řídí bitvu (samozřejmě tak nemůžou fungovat všechny servery). Navíc od většího počtu hráčů se i u pomalé a nepřesné střelby zvyšuje pravděpodobnost natolik, že nemá cenu útočit samostatně a je potřeba koordinace skupiny.
  • Muzu se zeptat redakce, je nutne mit v galerii obrazku video reklamu? ja chapu ze Vam z toho jdou prachy, ale je to takova vec, v ramci slusnosti a dobrych mezilidskych vztahu se ctenari, nehazet jim klacky pod nohy. Je to brutalne neprijemne a ano, z marketingove hlediska je to jedno, lidi to stejne neodradi aby do tech galerii lezli, ani me ne, stejna na to priste zase v nadeji a dobre vire kliknu, ale proste je to fakt hrozna a nedustojna vec. Myslim ze by se tolik nestalo, ikdyby Vam z toho klesl prijem, (ikdyz do toho nevidim) kdyz to odstranite, lidi sem budou chodit radsi a o to prece jde ne:) . Jen uz me to hrozne unavuje, jak se v dnesni dobe vsude snazi se vsema vyje*avat a otravovat s kravinama. Dekuju
    • Tady se musím přidat a souhlasit, akorát mě to od prohlížení galerie odradilo, což je trošku smutné.
    • Jednoduché zapni si AdBlock. ;)
  • Pokud v tom nepujde realizovat bitky aspon na urovni praporu, tak to nema vubec smysl. Fakt by me zajimalo v cem je problem. Bezna FPS o 30ti hracich generuje 30-50kbit datovyho toku (a to jeste z vetsi casti smerem k hraci). Takze 300 by jich generovalo maximalne 1/2Mbit. Spis min, protoze by hrac asi nikdy nevidel vsechny. No jasne, postava by nemohla mit 10M polygonu ... to by byla tragedie.
  • Jen pro pořádek - první světová válka se píše s malým p, stejně jako drtivá většina válek. :) A teď mě nechte bejt, musím připravit zákopy...
  • Magister_Peditum
    Osobně si myslím, že na WW1 se víc hodí strategie než střílečka. Ale za situace, kdy je her z této doby jako šafránu (nebo ještě méně), tak jsem rád za každý kus. Přitom by člověk čekal, že při výročí 100 let od vypuknutí války se vývojáři budou snažit z toho něco vymáčknout. Zatím se toho chytil jen Ubisoft se svým Valiant Hearts.
  • Bude to free to play hra ?
    • Sr_Lobo
      Doufam, ze ne protoze by to nasledne odeslali uplne do exkrementu.
  • ked si odmyslim zasadenie do prvej svetovej, tak to zas tak moc neponuka. zial takýchto hier je az prilis. clovek uz proste nestiha.
    • RedEagle
      Hra Heroes and generals asi zostane zatial neprekonana.
      • Heroes and generals je největší píčovina co jsem kdy hrál.
  • Já bych si přál nějakou pěknou hru kde by se mi do ruky dostal nějaký československý legionář.. To by bylo něco...
    • Sr_Lobo
      Muzeme zkusit vydupat pridavek s vychodni frontou jestli se dostatecne casem rozroste komunita;-)
    • To já bych zase bral vojáka R-U armády... *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit