Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hra super bavilo mně vše vyšetřovat ale ty blbý demoni se ktomu nehodí , hodně jsme se u těch debilních demonu vyvztekal *16* I kdyby tam nebyli bylo by to možná víc zabavnější a nemusel by člověk se vracet furt na uložený bod takže bez demonu bych hodnotil 10/10 s demony 5/10
  • PLuto.petr
    Tak jsem si konečně Murdered taky zahrál a se zdejší recenzí se taky moc neztotožňuju. Netvrdím, že jde o nějaké zázračné průlomové dílo, že se nemohl celkový potenciál více využít, ale i tak je to zajímavá adventura. Hráč má možnost jít striktně lineárním příběhem (což ale je u adventur prakticky vždy a jde jen o to, jak moc okatě je to prezentováno) a nebo se zaobírat procházením městečka a pátráním po minulosti své či ostatních postav. Za sebe považuju jednoznačně největší chybu implementování akčních stealth pasáží s duchama a jejich zabíjení pomocí krkolomných klávesovo-myšoidních QTE. Těmito pasážemi u mě hra hodně klesla a vždy, když jsem se do těchto míst dostal, mě i hodně iritovala. Ale celkově musím říct, že těch pár nocí se hrou strávených rozhodně nelituju. Já osobně bych se rozhodoval někde mezi 6 a 7.
  • Dohráno a spokojenost. Trochu nechápu zdejší recenzi, dle které je ve hře špatně snad vše. Hra mě bavila, strašila, držela v napětí skoro celou dobu a příběh taky slušnej a originální. Ještě že nedám na intelektuální kydy a raděj sám zkusím, zda mě hra baví či ne. Pokud mě hra baví, tak jsem s ní spokojenej a není mě líto utracených peněz.
  • Tak jsem se opět přesvědčil,že recenze zde píšou zamindrákovaný a ubohý tragédi a dobrý hodnocení dávaj fakt jen sračkám s minimální hratelností *16*
  • Naštěstí se neřídím zaujatými recenzemi a hru jsem vyzkoušel a dohrál. Není vůbec špatná, hodně originálních prvků, kvalitní zpracování a dobrý příběh. Naopak nejnudnější hra, jakou jsem kdy hrál - L.A. Noire - tady dostala 9/10, netřeba dodávat více.
    • Přesně tak
    • LA Noire je jedna z nejlepsich her co sem hral. Tohle se na LA nechyta. S hodnocenim souhlasim *4*
  • Nechápu očividnou zaujatost recenzenta vůči této hře. Dohrál jsem ji a přišla mi sice né úplně výborná nebo skvělá, však určitě dobrá, napínavá a příjemná, s dobrým a celkem originálním nápadem.
    L.A. Noire: Ano, je to výtah toho nejlepšího, ale to je snad špatně?
    Silent Hill: Stejně tak napínavé a mysteriózní ..
    Celkový dojem? Až na občasné, grafické kopance to bylo super, tak 85%, hratelnost, srozumitelnost i náročnost :)
    • Jack1947
      Hrál si Heavy rain? Pak by ti tahle hra zhlediska vyšetřování nemohla přijít ani dobrá, výborná a nakonec ani dobrá. Přišla by ti jako blbost a ztráta času a poté to závěrečné odhalení "vraha" Jste to vy? a váš parták, dobře to mně trochu překvapilo já tipoval Baxtera

      Směšné... *15*
      • Spoiler: Ty si taky kus vola.
        • Jack1947
          Tak sis ulevil, můžeš jít zas někam jinam blít. *4*
          • Řekl bych, že tvá odpověd sedí spíš na tebe samotného. Nevnucuj svůj vkus laskavě všem ostatním a hrej si co chceš. nikdo ti to nebere!
  • Jack1947
    Tentokráte se musím hlasitě zasmát "(ne)konkurenci" že 79% a hlavně grafické zpracování co mačká z konzolí minulé generace maximum? *15* *15* . *12*
  • Generalmagor
    Páni. Dohrál jsem a měl jsem strašně divný pocit z toho všeho. Cejtim jsem celou pařbičku na průměr, ALE zpětně jsem si vlastně uvědomil, že celou dobu jsem byl napjatý, chtěl jsem jít dál a dál a na té hře je spousta věcí velmi originální a svou originalitou ničí chyby a podobně. Velmi osobitá hlavní postava (Ronan) a celkově - hudba, hlas hlavní postavy, vedlejších postav, Joye, prostředí, atmosféra, myšlenka vskutku brilantní! 8/10. S touto recenzí nesouhlasím stejně jako s recenzí od IGN a Metacritic a podobně, protože to asi zcela nepochopili a duchařina je vskutku téma, nad kterým bychom se mohli bavit roky, takže nemá smysl urážet a podobně, protože tato hra je natolik originální, že je skoro samozdřejmé, že má velmi rozporuplné názory. U mě BRAVO.

    P.S (Konec byl luxusní)
  • Frostbreeze
    Dojel jsem to a upřímně nechápu, co měla tahle recenze znamenat, jistě, sto lidí, sto názorů, ale tohle mi přišlo hodně ... nedokážu to ani popsat ... skoro ubohé, jako by si recenzent vzal hru pod palec jen proto, aby ji urážel. Mě se víc než líbila, graficky mi toho nabídla docela dost, zvuková stránka parádní, ovládání a herní vlastnosti docela ucházející ( i když bych si dovedl hru představit bez démonů ) a příběh nebyl nic extra, na druhou stranu jsem se u něj nenudil a zajímavý byl ... já jsem prostě spokojen a u této hry tudíž opravdu platí to, že je nejlepší si udělat vlastní názor
  • Hodnoceni tady u lidi 7-8/10 apod.. kdyz odehrali hodinu max tri a nenudi se no nevim... recenzent to dojel cele a ocividne repetativni nuda..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit