Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nabídne mi někdo hru stejného rázu?
    • gta far cry
    • BoB.2
      The Division.
  • Cypri
    Nevíte přibližně někdo jak to má být pro hraní jako Singleplayer? Ne že bych to online nechtěl dávat, ale jestli to má být nějak hratelný i s AI spoluhráčema. Nebo jestli je nějaký info o "online only" ?
    • Můžeš hrát i single - ghosti ( zbytek divize ) bude AI
    • Jde to hrat bud jako singl - pak jsou tri partaci rizeni AI. Nebo jako multi, potom zalezi jen na tom, kolik kamaradu mas (pripadne kolik naberes lidi v matchmakingu), zadny AIcko ti nepomuze.
      • Trochu si jeste opravim tu druhou vetu. Maximalni pocet lidi v parte je ctyri. Takze pokud mas kamaradu vic, tak si na jedny mape spolu nezahrajete. Nejak jsem zapomnel, ze ne kazdej hrac je asocial. :)
        • Cypri
          Dik. Ja se na to dost těšil, ale někdy zrovna tady psali, že má bejt hraní pro jednoho hráče dost omezený a že to má bejt primárně zas online coop. S lidma si zahraju rad, ale vetsinou chci ze kdyz uz nikdo na hrani treba neni, chci mit moznost pařit tu hru sam.
          • Nevim, ze by to melo byt nejak omezeny. Byl jsem v jedny vlne bety a ta sla projet cela v singlu. Jediny co bylo omezujici, ze AI partakum se prikazy davaly skupinove, nejde je nejak rozumne roztrhnout, aby sli kazdej z jiny svetovy strany na nepratelskej camp. Jestli to bylo mysleny tak, ze te to nuti hrat jednim stylem, tak pak mozna ano, v coopu je to takovy zivejsi (neprekvapive).
  • Zkusim. Kdyz nic tak jako teaser technologickyho potencialu novyho dilu (a podle spekulaci snad opet z arabskyho sveta) assassinsky serie. Ted jsme si mimochodem dal prvni dil a pamatoval jsem si ho jako vyrazne osklivesji hru, nez co se prede mnou delo na monitoru. Neprobehl nejakej upgrade (osvetleni, textury, voda atd..)? Stav steam verze ke dnesnimu dni je totiz vylozene krasna hra.
  • Kravicka
    Uvidime, prihlasil jsem se uz vcera.
  • Diky ne
  • To je teda přestřelka jak noha od 1:15.
  • další klon far cry/GTA nechci
    • Still
      Děkujeme za zbytečný názor...
      • ten názor obsahoval nekolik informaci (na rozdíl od tve reakce ktera neobsahuje nic), a to:
        - jedna se o klon far cry /GTA
        - jedná se o znasilnení značky
        - mezi hráči o to není zájem
        - firma dela hry podle stale stejneho mustru a bojí se inovací
        • BoB.2
          -Dneska je klon něčeho skoro každá hra neuděláš RPG aby to nebyl klon Diabla.
          -Tom Clancy's se už zaprodal ke všemu takže jaký znásilnění.
          -Znáš názor všech hráčů na světě takže je to jistě důvěryhodná informace.
          -Jmenuj tři hry podle "stejneho mustru" The Division nepočítám to je jasný jak facka.
          Jistě máš spoustu nápadu na inovace,ale zrovna se ti žádná hra dělat nechce. *3*
          • Tom Clansy zemřel v roce 2013 takže ten už se jen může obracet v hrobě. S The Division to snad bude mít společné jen to že půjde o TPS v open world? Autenticky fungující zbraně, žádní nemrtelní bossové a v přestřelkách bude hrát zásadní roli skill???
            Betu vítám ale počkám si až na tu otevřenou, Největší obavu mám s fungování AI, jak té přátelské tak protivníků a samo ze stereotypní náplně, tyto dva aspekty by to mohli uplně zabít.
        • Still
          Jak jsi přišel na to, že není zájem? :D
          Já jen doufám, že se z chyb Division poučily (bože neříkejte tu ohranou frázi, že to nikdo nehraje).
          Tvůj názor neobsahoval vubec nic, to až ten druhý dal víc informací...Bobe *1*
          • To přeci není ohraná fráze, ale fakt. Ano stále to hraje tisíce lidí, ale v herním průmyslu je měřítko trošku jiný. Ostatně rapidní úbytek 93% hráču je snad všeříkající...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit