Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dobrý den. Rád bych se zeptal co mám udělat abych mohl hrát tento úžasný mod. Jak se koukám do Arcade tak ty modely těch postav nejsou přímo oni jak když se kouknu na youtube na Warcraft Armies of Azeroth Turtle Rock. Poradíte prosím?
  • Ok pokusim se napsat slusne svuj nazor. Blizzard dela svoje hry hlavne pro progaming, to znamena divaky, kteri ty zapasy sleduji, protoze z toho ma zisky pochopitelne.
    Proto ten spatny zoom aby divaci mohli lepe videt (i kdyz to nechapu, stacilo by prece zazoomovat pro divaky a hrac at si hraje jak chce), proto zamereni na nonstop akci aby se divak nenudil a libiva grafika (i kdyz jak pro koho).
    Nejake pokrocilejsi herni koncepty jdou bokem protoze prioritni je nabidnout nenarocnou zabavu pro nenarocneho divaka. Pro hrace je tu pak honba za rankem protoze by v master lize je cool a clovek si pripada tak nejak dulezity.
    • Abych ale nebyl jen negativni taky si obcas kouknu komentovany zapas. Kdyz ona je to taky jedina rts s progamingovou scenou a jak se rika mezi slepymi jednooky kralem
      • Asharak
        Přesně! Škoda že nemůžeš otevřít i to druhé oko, když se na SC díveš, dělá to divy *3*
    • A pak taky silene naroky na hrace v podobe multitaskingu a herni koncept zalozeny na komplikovane zmesi ruznych hard a soft counteru, v kterych se snad nevyzna uz ani sam blizzard, proto i po 20 letech (sc2 je defacto jednicka v lepsi grafice) hleda balanc a hru stale patchuje a meni
  • tak dalsi hra co dala tvurcum plno prace, ale za par dni po ni pes nestekne protoze diky zmrsenemu konceptu SC2 to hraje minimum lidi a Arcade to je sbirka hromady peknejch modu ale naprosto k NICEMU protoze je NENI s kym hrat! a zrovnatak tento mod po par dnech co pobezi propagace uz nenajdete ani jednoho hrace co by proti vam hral... no hlavne ze je SC2 rozdelenej na regiony... *11* *12*
    • presne co teprv World of Starcraft skvelej mod blizard to totalne zabil nejen ze nedovolil pouzit tento nazev a moder to musel prejmenovat na tusim Starcraft universe? dalo to tolik prace neskutecny co ten clovek dokazal a diky blizzardu je to UPLNE K NICEMU *10*
    • Co je zmrsene na konceptu sc2?
      • všechno od té doby kdy nezáleží jak strategicky uvažuješ (např. jerstli postavíš obranu nebo pojedeš jednotky pro útok) od začátku hromada těžičů a už je to jen o tom kdo neudělá jedinou chybu předem daného schématu clickfestu šíleného korejce co chrlí jednotku za jednotkou a přitom útočí
    • je pravda, ze blizz by mel vic zpropagovat to, ze vsechny ty mode je mozne hrat zadarmo jen ze starter edici hry. Myslim, ze vetsina lidi netusi, ze skoro cely sc2 je zadarmo mimo 1v1 zebricku a kampane.
  • Já W3 hraju dodneška online (zrovna teĎ taky, jsem alt tab) a lepší strategie doteď není, naprostý nářez i po 15 letech.
    • ale je, jen sis toho za tech 15 let ve w3 nedokazal vsimnout
  • Enclaw
    Nejspíše je potřeba plná verze SCII, starter verze asi nestačí že? *9*
    • nemusis vlastnint nic, arcada se vsemi mody i custom hry jsou zdarma. dokonce i matchmaking je zdarma od archon modu, 2v2 a vyse, pokud mas aspon jednoho kamarada co hru vlastni.
      • jojo a stejně je to k ničemu páč to skoro nikdo nehraje přitom tak super hra to byla než to začli dojebávat kvůli deckám co brečeli že je někdo do 3 minut vyrushoval
    • Spades
      Pokud vím, tak Arcade je zdarma i ve starter verzi
  • Neřekl bych že máš pravdu podle toho jak se daří starcraft 2 až jednou bude warcraft 4 bude se prodávat stejně dobře neli lépe než starcraft 2
  • BangMeInBangladesh
    Další strategický WarCraft Blizzard už nikdy neudělá. Byli by sami proti sobě. Navíc se už dávno nepíše rok 1997 a RTS je silně okrajový žánr.
    • N0isy
      Okrajový? Možná. Populární? Rozhodně. Jen se podívej na SC2 a jak je úspěšný. Lidé touží po dalších podobných strategiích, protože žádné skoro už nevychází. Stačilo by udělat WC3 v moderním grafickém kabátku, splácat nějaký příběh a WC4 by mělo megaúspěch.
      • BangMeInBangladesh
        Je mi 32 a dohrál jsem snad každou RTS, která kdy vylezla. To co jsem napsal jsou fakta a ne co já bych si přál. Ano RTS byl populární žánr, dnes už není, stejně jako adventury, dungeony, tahové strategie, simulátory všeho možného atd.
        Svět WarCraftu se přesunul do sféry MMO a 4/5 hráčů WoW ani nikdy nějakou WarCraft strategii nehrálo a Blizzard nebudě dělat konkurenci StarCraftu 2, proč by to proboha dělal? Tedy rozhodně ne v několika příštích letech.
      • okrajový a popularni se vylučují. populus = lid = masa = mainstream
        • A že může být něco populární mezi určitou malou skupinou lidí, to tě nenapadlo?
          • ne protože je to blbost
      • KrPa
        Uspesny je tak mozna skrze progaming a multiplayer.
        • Možná tak přes progaming a multiplayer? Hmm. Líbí se mi, jak to říkáš stylem, že to vlastně nic neznamená a není úspěšný. *6*
        • Spades
          No nevím, SC2 se docela dařilo i jako SP hře, tak samo Homeworld Deserts of Kharak
          To, že se nové RTS neprodávají není tím, že by nebyla poptávka, ale tím, že většinou za moc nestojí. Každý se snaží néjak inovovat, ale klasickou RTS alá WC3, nebo AoE2 tu nikdo nemá.
          • KrPa
            Vzdyt tu hry lidi jen hraji, protoze ma nalepku "blizzard", nadhernym prikladem je i overwatch, kombinace TF2 a UT, je to placene ale stejne to hraje moc lidi, proste ovce, stejne jako s vyrobky od aplu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit