Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Dostanou taky vylepšení optimilizace ale ne jako apríl ale reálně? Odstranění nelogičností by ji m bodlo myslím taky. *4*
    • Optimalizace není tak hrozná.
      Stačí použít program Dying Light manager a stáhnout nejnovější ovladače na grafiku.
      Díky tomuto programu to rozjedu na notebooku s i3 na 30fps.
      • Jack1947
        Pokud si to hrál na nějakém šrotu (bez urážky) tak je jasné že si byl rád za 30fps. Ano nebyla zná ale ty propady byly otravné a i na games s tím měli problémy dokonce nemohli hrát ani na max.

        Lidi, nereagujte na hnupy a radši je nahlašujte. *3* (budete mít klid).
        • Sr_Lobo
          Hele kdyz to proste nemas rad tak nevim proc na to reagujes ? Jako aby si vic lidi presvedcil o svym nazoru ? Nebo abys siril osvetu ? nechapu...
        • Kdybychom nereagovali na hňupi, tak by se s tebou už dáávno nikdo nebavil *3*
        • aby si chcipl ty mrdko
  • Premna Skvelá hra, napriek chybam
    Nočná atmosféra úžasná - a celkom aj denná
    Teším a držím palce štúdiu - podporil som ich kúpou hry
    • moje rec.. ta hra je proste super a venoval jsem ji asi 40 hodin. Mam i7+gtx670 a vykyvy jsou tam opravdu velky, ale jen obcas... hru jsem si vazne uzil :) pro me lepsi nez gta 5
      • Jack1947
        Které si asi teprve zahraješ ale chápu no, někomu stačí ke štěstí i zombíci. *4*

        TRooloo si pobavil. *1* , třeba budeš zajímavej troll keep going you good.
        • nekteri lide na rozdil od chudaku jako Jack maji totiz i konzoli. Takze nejsou tak omezeni a opravdu uz mohli hrat oboje. Ale to chtelo prvne myslet...
          • Jack1947
            Právě no já jsem hrál obojí a co jako. ? konzoli mám toho chudáka si odpust.
        • Co ty sy za mrddku bez se vystrykat na blodborne nebo jak sa ta pycovyna jmenuje bo curracy z redakce uz postrikaly sve monitory tak vytahny sveho neumyteho sulyna a strykej

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit