Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • firebug
    Jak z clanku, tak videa to vypada jako super zbytecna blbost. Skvely je, jak borci na videu jakoby hraji nejakou gamesu a pak se oba kouknou na mobil mezi nimi, kde je mapa levelu, coz je jeden velky tunel bez odbocek se tremi mistnostmi. :-) Fakt jsem se nasmal... PS v pripade uspechu Wii U muze teoreticky udelat to same se svou Vitou a muzeme se tak dockat podobneho scenare u nove generace konzoli, jako v minulosti. Nintendo neco vymysli, Sony to zrucne obtahne a Microsoft se pokusi o to same "jinak", ale v praxi to bude temer nepouzitelne...
  • A bude to podporovat i Android?
  • Jen další výmysl, jak vytvářte v lidech pocit, že něco potřebují a vydělat na tom... *6*
  • Microsoft jen napodobil appleTV, svete zboř se, je videt ze se panove nudej kdyz jen vyvijej kravoviny pro mrtvou platformu
    • Áno... Veškeré inovace včetně splachovacího záchodu má "epl" *7* Odkazování na tuto značku je úplně zbytečné...
  • neví někdo co je to za hru na tom prvím obrázku?
    • ales.smutny
      Pravděpodobně
      http://games.tiscali.cz/ascend-new-gods-14982
      • vypadá to zajímavě. díky
  • Opravdu si nedokážu představit sebemenší přínos téhle funkce.
  • Tohle je docela paradoxni, protoze microsoft jinak tabletum nepreje a vesti jim spatnou budoucnost. Kazdopadne zaspal dobu a na tomto trhu neparticipuje.

    Pouziti ps vity s ps3 bych si pral predevsim jako alternativni dotykova klavesnice.
    • Proto vydava W8, který je mířený jen na tablety, a na klasické desktopové uživatele téměř kašle?
  • Neměl být Kinect tím úžasným revolučním ovládacím prvkem, kdy už nikdy nebudou muset hráči nic držet v ruce? A teď zase nutí tablety navíc? :) Hmm kolik dobrých her bylo na Kinect.
    Jak já obdivuji schopnosti MS.
    • Inquisitor
      Kinect je jeden velkej propadák. To bylo slávy a skutek utek.
      • Pro hrace... Ale pro takovy ty co u toho tancujou, trdlujou a cvicej, tam je to hodne uspesny a i ty hry se slusne prodavaj.
        • To ano....těm to neberu. I když by si za stejnou cenu mohli koupit Wii a měli by to lepší. :-)
          • A nebo si jit zabehat do lesa a zatancovat nekam do klubu :)
            • To rozhodně, ale nechtěl jsem to na herním webu řešit.
      • On to není propadák celkově. V různých oborech techniky je to úžasná věc a pomohlo to uspíšit vývoj. To že na hry to bude k ničemu jsem říkal ještě předtím než to začali prodávat, ale lidi dají raději na marketing, který je u MS vždy naprosto dokonalý.
        Stejně tak to bude i zde. MS nikdy nebral ohled na zákazníky a na to co chtěj.
  • Odulin
    Hmm zajímavý..mě teda někdy nedonutí vstát ani plnej močák, natož tohle. *3* Jinak mi to připadá jako MS napodobenina toho novýho ovladače u Wii U, ale tam se mi to líbilo. Tohle má podle mě smysl asi jako dálkové ovládání na Xko.
  • Trol.diskuzni
    Připadá mi to jako článek na objednávku Sony...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit