Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • multák bude mega to učite ,ale škoda že single nebude taký zažitok by potešil v takej grafike vybušné star wars BF4 bol single slabý ,ale rozhodne nebol na efekty zlý ,ale bol mega pekný výbušný
  • Nevíte jestli to vyjde na Amiga CDTV?
    • Jen na Atari Jaguar
  • Graficky to vypadá fakt skvěle. Jen škoda, že neudělají Stargate v podobném stylu *1*
    • to je take jedine co EA stale jeste umi udelat Graficky na frostshit enginu hru v 4k pro ne problem nikda nebyl ale ze znicily cele BF, NFS, dve nejvetsi a jedine serie co tahly firmu to je jim fuk zajimave jak se kazdej zajima o battlefront po tom co rekli ze ho zrusily polovina ani nevi a nezajimala se o prvni dva dily proste no comment
      • homeles8
        Jak zničili Batlefield? Já jsem teda hrál jen Battlefield 1942 a pak jsem hned přešel na čtyřku, ale podle je to parádní hra.
      • Prodeje rikaj neco jinyho.
        • vlastik.plaminek
          Vzhledem prodejnosti "kuchařky" Ládi Hrušky je prodejnost a kvalita propojená asi jako moje sraní a objev nového živočišného druhu. A ne, nežeru tak obskurně, abych každé ráno tvořil nové druhy.
  • V první řadě měli udělat pořádnou singleplayerovou kampaň a mulťák k tomu jako přídavek pro ty, co bez něj nemůžou existovat.A ne to na tom zas celý postavit, takový hry jsou pro mě mrtvý rovnou. Těším se na dobu, kdy zase zjistí, že lidi chtějí mnohem víc příběhy a epiku a ne pobíhat s Polákama na jednom plácku do někonečna jak kokott.. To pro mě pak i to SW nějak ztrácí kouzlo *3*
    • To si musíš počkat na jiný star wars hry, protože battlefront byl vždycky jenom o multiplayeru.
      • To vím.. ale stačí přidat nějaký cut-scény a filmečky mezi mise, na mapy rozmístit nějaký dílčí úkoly co je třeba udělat pro dokončení mise, nějaký skripty aby se tam něco dělo a užije si to i člověk kterýho multi nezajímá *3* A s minimálním úsilim vývojářů zasáhnou ještě větší cílovou skupinu :)

        P.S. Na ty "jiný" hry čekam už od KotORů a pořád h*vno, proto mě vytočí, že když už něco pořádnýho ze SW vyrobí je to jenom další multishit do sbírky..
        • Třeba nám spraví chuť Starcharted.
  • del0
    "Vedle videí uniklo také několik obrázků, které jsou přímo z PC verze hry..."

    "Jak jistě sami uznáte, hra nevypadá hezky jenom na konzolích..."

    "Ostudu DICE nedělá ani PC verze..."

    Troll?
    • Ilusiveman
      Hra vypadá "skvěle" dle mého, daleko víc mě znepokojuje gameplay, čekal jsem trošku víc zbraní a kustomizace. Tři bambitky a volba mezi přenosným štítem, nebo jetpackem, jako doufám, že mám jen málo informací..

      Jinak se nemůžu dočkat až uvidím další vozítka AATka, AT-TEka, ARC-170ky, rep. gunšip a celkově vyobrazení klonových válek a jejich map ^^ https://www.youtube.com/watch?v=M2GrBqncadA
      • Zbrane, vozidla a mapy si prikoupis v DLC. (o skinech helmach a podobnych k0k0tinach ani nemluve)
        Muj tip je 5 day one dlc a pak jedno dlc kazdej vikend.
        Proste fuck off EA
  • byl jsem natěšenej, dokud jsem neviděl tohle a neslyšel rozhovory o hře. Jsem totalně zklamanej představoval jsem si o hodně víc, hlavně obsahu (grafika a zvuky ok) https://www.youtube.com/watch?v=CJiMBaOPHkQ asi se budu muset vrátit sem to je pro mě battlefront
  • Tak tahle ukázka mě nadobro odradila od koupi hry. Na toto jsem se fakt těšil, ale to jsem ještě nevěděl, jak to bude vypadat. Po brutálním failu BF4 a BF: Hardline jsem si řekl, že pěkně počkám až tak měsíc dva po vydání co se z toho byklube, ale už teď vím, že tohle kupovat nebudu. Jsem velkej fanda SW filmové série, znám to všechno doslova nazpaměť, ale u tohodle pláču. Jedině zvuky se opravdu opravdu povedly, ale to DICE prostě umí.. Jinak obsahově je mi poněkud blujno. Netřeba přebíjet, netřeba uzdravovat, netřeba ničeho, just press W + LTM please, it come around. Sečteno a podtrženo: příznivci BF série si můžou dát klidně voraz, protože tohle není BF ani omylem. Příznivci SW si tak trochu přijdou na své. Příznivci čistokrevné (dle videa mohu s trochou nadsázky říct TUPÉ) on-line střílečky si přijdou na své. Já patřím do první a druhé kategorie, takže tahle hra zřejmě není pro mne.. A docela mě to mrzí, páč jsem se těšil hodně..
    • Plkáš kraviny...
  • FOV 100?
  • byt tam multak neco jako v PS2 tak bych to hral jinak ne
  • No takhle to teda nevypada moc lakave...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit